Coffee Town

Scénografie:

John Mott

Kostýmy:

Emma Potter

Tak zaprvé nemám rád ňoumovité a pasivní hrdiny bez alespoň nějakého životního směru. Tím naše hlavní postava v podání Glenna Howertona bohužel místy je. Těší ho, že v jeho oblíbené kavárně je Wi-Fi zdarma, že je kousek od jeho bytu, že v ní pokecá s přáteli (policajt vede) a že do ní chodí i nohatá Adrianne Palicki, která navštěvuje nedalekou posilovnu vždy v jiném sportovním oblečení. Jenže management má s podnikem trochu jiné plány.. Frekvence vtípků nabírá překvapivě s přibývajícími minutami na obrátkách, Coffee Town se staví někam mezi nezávislou vlaštovku a popcornovou řachandu, která spoléhá hlavně na ukecané hrdiny, kteří sice nejsou úplně z masa a kostí, ale téměř pokaždé najdou v kapse chytrou, nebo sarkastickou poznámku, hrají jim k tomu všemu náladotvorné songy a celé to má poměrně příjemnou atmosféru. Takže k těm čtyřem hvězdám mám svoje pádné důvody!!(1.7.2015)

V životě se mohou přihodit zlomové situace, kvůli kterým stojí za to spáchat zločin, třeba hrozba, že oblíbená kavárna s Wi-Fi zdarma, ze které si Will udělal kancelář namísto pohodlí domova, prostě jen proto, aby byl součástí světa, bude změněna na bistro... Problém o to palčivější, že krom schůzek s přáteli by přišel i o šanci u Beccy, která se tu pravidelně zastavuje na svou kávu... Relaxačních, mírně nekorektních 87 minut zábavy, působících jako výtah toho nejlepšího z šesti dílů slušného sitcomu, s nejedním neotřelým postřehem, třeba, že je jedno, jak dobrá je hudba vaší kapely, když hrajete na piano, pořád vypadáte jako totální p**a :-D(27.8.2013)

Předem upozorňuji hlupáky, ať se na tento film nedívají, a poté mu nesnižují zbytečně hodnocení. Neotřelá, vtipná a upřímná vsuvka do života jednoho správce webové stránky. Scénář je cítit Earlem Hickeym a to je zaručená zábava pro všechny, kdo toho pobral do hlavy víc, než se vejde za nehet smažky na detoxu.(22.5.2016)

Ničím výnimočná komédia, na druhú stranu ale uznávam, pár vtipov sa podarilo. Väčšinou mi to však prišlo akési silené a miestami aj trápne. Našťastie z hlavnej postavy sem-tam vypadlo aj niečo rozumné. A poučenie? Často človek dosiahne to po čom túži, až keď sa o to prestane snažiť. 60/100(26.11.2016)

Sice to nejsou až tak silné čtyři hvězdy, protože někdy to balancovalo na hraně dobrého vkusu, čímž ani tak nemyslím to nekorektní vystřelování si z černochů nebo mentálně postižených, ale spíš to, že amíci si prostě nemůžou odpustit ten fekální humor, který já opravdu nemusím. Ale musím uznat, že místy to bylo opravdu vtipné, hlavní hrdina Will působil sympaticky a vedlejší postavy zas v dobrém slova smyslu ulítle, mými favority byli kámoš "nejhorší polda na světě" a Willův sok v lásce Sam, ve výborném podání Joshe Grobana. A i když je to celé hlavně konverzačka, nejvíc jsem se nasmála u závěrečné akční čtvrthodinky.(13.11.2013)

• - Josh Groban, který se ve filmu jako Sam marně pokouší prorazit s rockovou kapelou, je ve skutečnosti úspěšný americký zpěvák, který měl k roku 2013 na kontě přes 25 milionů prodaných desek. Nezpívá ovšem rock, ale pop. (venalce)