Coffee Town

Scénografie:

John Mott

Kostýmy:

Emma Potter

Pohodové, kamarádské, pozitivní. A to stačí k tomu, aby si člověk pošmákl a zároveň němel těžkou hlavu ze složitého děje. Vše se odehrává na jednom místě, se stejnými postavami. Zápletka není nijak složitá. Prostě je to jako byste hodinu seděli někde u kávy s přáteli a poslouchali jejich vyprávění. Pár hlášek bylo docela vtipných. ..jdu na kafe.. (29.9.2013)

Tak takhle by vypadali Clerks, kdyby je oteklý muž v zástěře pověsil nad vanu za kotníky, přefikl jim artérii a nechal z nich vyžbluňknout drtivou většinu politické nekorektnosti. Ale ať nežeru, nějaké to fuck zavibruje vzduchem a hrstka dialogů dokonce překypuje plně funkčními fekálními moudry. Zato hlavního hrdinu bych bez výčitek označil jako nesympatického zmrda a ani jeho dva přicmrndávači nepobrali charismatu víc, než se do prostaty Christophera Leeho vejde. Ve výsledku jsou to tedy tři vyčpělé držky pálící vybroušené dialogy až do bezmezně natvrdlého závěru, kterému podklouzávají nožky na vlastní hlouposti a on v ní končí až po kořen svého natlučeného čumáku. Zřejmě se snažím říct, že to stojí za zavraždění jednoho odpoledne, ale pravačku bych pro to do drtičky na odpadky nestrčil. Tři nebo čtyři, na to sere pes.(2.9.2013)

,,VÁŽNĚ, TOHLE MÁM ZA TO, ŽE JSEM DOBREJ CHLAP, ŽE PODRŽÍM LIDEM DVEŘE A ŽIJU MORÁLNÍ ŽIVOT. MÁM Z TOHO HOVNO. JEDINÝ MÍSTO, KDE SE CÍTÍM JAKO DOMA MI SEBEROU. DÍKY SVĚTE! KUREVSKY MOC DÍKY!“… /// Týpek co maká v kavárně (jako na noťasu…wifi zdarma,… mezi lidma… jasný ne?). Pak dva týpci co za ním choděj, pak ten prodavač, ještě ta sličná slečna … dost toho nakecaj… Zvlášť, když je do loupeže 8, pak 7, pak … dní. A protože se nebavěj jen o smejvání hoven v míse močí, tak je to vobčas i vtipný. A tohle všechno stačí k tomu (nebo snad právě proto?), že si k Willovi nejdu cestu a fandím mu v tý podivný snaze vytvořit zločin. Časem je vtipnej nejen ten polda, ale i ten třetí (taková ,,ksichtí“ mladší verze Louise Litta) šmoula. Bonusem je slušivá Adrianne Palicki. Netřeba čekat víc než sympatickou kravinu, kde kraví i soundtrack (a proto se vo něm nikde na netu nepíše…) a která vám buď lidsky a charakterově sedne, nebo ne. Nečekejte zázraky, jen lehce kultivovanější zábavu než od Rogena. /// NĚKOLIK DŮVODŮ, PROČ MÁ SMYSL FILM VIDĚT: 1.) Často přemejšlím, jak dostat víc kafe do kafe, porna do porna... 2.) Rajcuje mě taneční scéna z filmu Rad. 3.) Ve sbírce mám péčko s trpaslíkama. 4.) Thx za titule ,,Markot“. /// PŘÍBĚH *** HUMOR ** AKCE * NAPĚTÍ ne(4.9.2013)

„Ale jako ve všech kancelářích tu existují jistá pravidla k přežití a ta musí být dodržována. Základní pravidlo? Neustále něco pijte. Když přestanete pít, už nejste zákazníkem.“ Zpočátku to vypadalo na velmi osvěžující komedii plnou odlehčených vtípků. Navnadily úvodní „kafé“ titulky spolu s představením „města“ a jeho (ne)všedními „obyvateli“. Postupně se z toho vyklubala vcelku klasická teenagerovská komedie s outsiderem, jeho trhnutými kamarády, podivnými návštěvníky, arogantním sokem (nejen v lásce) a místní sexy „kostí“. Celkově se to dá označit za takovou milou blbost, nutno ovšem dodat, že i přes nemálo infantilních fórků (a scén, které u diváka vyvolávaly spíš pocit trapnosti než smíchu) převážně docela zábavnou (a v některých ohledech i sympatickou svou politickou nekorektností). I díky příjemně odlehčené atmosféře nakonec hodnotím ještě slabšími 4*. „…a chcete udělat něco dramatického a Elvisovského...jako třeba vystřelit na vaši televizi. Ale spokojíte se s něčím mnohem méně stylovým. Jako krůtím sendvičem.“(22.10.2017)

Předem upozorňuji hlupáky, ať se na tento film nedívají, a poté mu nesnižují zbytečně hodnocení. Neotřelá, vtipná a upřímná vsuvka do života jednoho správce webové stránky. Scénář je cítit Earlem Hickeym a to je zaručená zábava pro všechny, kdo toho pobral do hlavy víc, než se vejde za nehet smažky na detoxu.(22.5.2016)

• - Josh Groban, který se ve filmu jako Sam marně pokouší prorazit s rockovou kapelou, je ve skutečnosti úspěšný americký zpěvák, který měl k roku 2013 na kontě přes 25 milionů prodaných desek. Nezpívá ovšem rock, ale pop. (venalce)