Piráti z velkého solného jezera

Pirates of the Great Salt Lake

Scénografie:

Anne K. Black

Kostýmy:

Debra Box

Vpravdě neuvěřitelný film. Na hraně, spíš tedy za hranou alternativní komedie. Je mi záhadou, jak autoři dokázali koulet z ničeho tu kuličku tak dlouho a pořád to bylo originální, nečekané, bizarní, vtipné, optimistické a současně tak smutné... Nedal bych čtyři hvězdy, kdybych osobně neznal taky jednoho takového piráta. Není tedy tak dokonalý, občas i chodí do práce, ale mnohokrát mi ho kapitán Kirk tak moc připomněl, až mrazilo. Proto vím, že skuteční piráti existují i teď, někteří lidé to fakt mají v sobě.(15.8.2017)

Je to podivný, bláznivý, občas vtipný ... je to svý.(26.11.2014)

"Měl jsem si vzít mobil.. Stejně žádnej nemám !! Musím si ho koupit.." ;)(19.9.2014)

• Pythonator

Nikdy jsem nic podobného neviděl. Celé to je nejspíš jedna velká amatéřina několika nadšenců co si zkusili natočit film. Čekal jsem bláznivou parodii amerického střihu, ale tohle není bláznivé a nevypadá to ani americky. Rozhodně je to originální a je tam spousta vtipných scén, ale ani jedna není dost vtipná abych se hlasitě zasmál a to je škoda. Ten potenciál v námětu byl, jen ten humor někde vázne. Nejsilnější stránkou je rozhodně hudba kopírující Piráty z Karibiku. Hudebně je to opravdu velkolepě velkofilmově pojaté, ale takový hudební doprovod působí dost trapně v nudných scénách, kde se nic neděje. To byl nejspíš záměr a proto film působí tak neskutečně uboze. Dvě hvězdičky dávám spíše z lítosti, protože jedna mi přišla za snahu autorů, za tu hudbu a originalitu docela málo. Jinak řečeno, i když film stojí za hovno, tak je vlastně něčím kouzelně jedinečný.(4.2.2014)

Film o pirátech který jsou v dnešní době. Ze začátku mi to přišlo dost trapný , ale pak mi to přišlo docela vtipný.(12.1.2014)