poster

Piráti z velkého solného jezera

 • USA

  Pirates of the Great Salt Lake

Dobrodružný / Komedie

USA, 2006, 86 min

Režie:

E.R. Nelson

Hudba:

Brady Ellis

Scénografie:

Anne K. Black

Kostýmy:

Debra Box
(další profese)
 • Master19
  ****

  Vpravdě neuvěřitelný film. Na hraně, spíš tedy za hranou alternativní komedie. Je mi záhadou, jak autoři dokázali koulet z ničeho tu kuličku tak dlouho a pořád to bylo originální, nečekané, bizarní, vtipné, optimistické a současně tak smutné... Nedal bych čtyři hvězdy, kdybych osobně neznal taky jednoho takového piráta. Není tedy tak dokonalý, občas i chodí do práce, ale mnohokrát mi ho kapitán Kirk tak moc připomněl, až mrazilo. Proto vím, že skuteční piráti existují i teď, někteří lidé to fakt mají v sobě.(15.8.2017)

 • Socraates
  ***

  Je to podivný, bláznivý, občas vtipný ... je to svý.(26.11.2014)

 • Tommassi3
  ***

  "Měl jsem si vzít mobil.. Stejně žádnej nemám !! Musím si ho koupit.." ;)(19.9.2014)

 • Pythonator
  **

  Nikdy jsem nic podobného neviděl. Celé to je nejspíš jedna velká amatéřina několika nadšenců co si zkusili natočit film. Čekal jsem bláznivou parodii amerického střihu, ale tohle není bláznivé a nevypadá to ani americky. Rozhodně je to originální a je tam spousta vtipných scén, ale ani jedna není dost vtipná abych se hlasitě zasmál a to je škoda. Ten potenciál v námětu byl, jen ten humor někde vázne. Nejsilnější stránkou je rozhodně hudba kopírující Piráty z Karibiku. Hudebně je to opravdu velkolepě velkofilmově pojaté, ale takový hudební doprovod působí dost trapně v nudných scénách, kde se nic neděje. To byl nejspíš záměr a proto film působí tak neskutečně uboze. Dvě hvězdičky dávám spíše z lítosti, protože jedna mi přišla za snahu autorů, za tu hudbu a originalitu docela málo. Jinak řečeno, i když film stojí za hovno, tak je vlastně něčím kouzelně jedinečný.(4.2.2014)

 • lardko
  ****

  Film o pirátech který jsou v dnešní době. Ze začátku mi to přišlo dost trapný , ale pak mi to přišlo docela vtipný.(12.1.2014)