Gucci Première

Krátkometrážní / Hudební

Itálie, 2012, 2 min

Glanc, smyslnost, vlasy Blake Lively a čistokrevná refnovina. Formálně dokonalá, až běží mráz po zádech a podobně do sebe zahleděná jako Jen Bůh odpouští. Při minimální délce skvěle padnoucí kombinace.(28.10.2013)

• Flipnic

Co zde dělá reklama na voňavkluGucci teda nechápu,ale budiž ... Jinakmě napadá a co si vzpomínám,tak takhle se člověk cítí a připadne si po kvalitní čisté lajně koksu... Takže je to spíš reklama na drogy.. :-D(28.12.2013)

Esenciálny neónový klipový Refn post-pusherovskej éry. Elegantný, jednoduchý a efektný vizuál, štýlová hudba, Blake Lively.(22.1.2014)

Nice.(5.2.2013)

• swamp

Dovedu si představit, že firma Gucci dala Refnovi jasná pravidla, co smí a nesmí natočit. Tak či tak, jedná se spíše o průměrnou reklamu - a nezachrání to ani Blake Lively.(7.6.2013)

Ano, pěkně vypadající reklama, ale co to tady sakra dělá?(22.7.2013)

Takže film Gucci Premiere: Dokonalost: Dokonalost iluze nabadající, co muži a ženy mají chtít: Mají chtít přelud. Pozoruhodné je, že dokonalost není nijak narušována tím, že výchozí pohled Zlaté dámy není ani uhrančivý, ani indiferentní, nýbrž uhranutý, čímž vyjadřuje doporučený postoj adeptky celebritismu před premiérou. Ještě pozoruhodnější je, že Matrix je si sebou tak jistá, že neváhá stavět na odiv proces výroby iluze. Tomu se ale nemohu divit: účast na tvorbě iluze je přece předpokladem pro to, být prominentním účastníkem iluzorního světa. A zde, při natáčení, při "bytí při tom", adekvátně nastupuje zcela jiný výraz Zlaté dámy, pohled, který říká právě a pouze "vidíte, že jsem při tom". Je to příbuzný typ výrazu, s jakým jsme se v klasické podobě setkávali u Václava Klause, kdykoli byl zabírán ve společnosti světových státníků. S tím rozdílem, že z modelek nečiší potřeba, aby všichni viděli, že jsou u toho, jejich výraz tuto skutečnost prostě konstatuje; jejich hmyze dokonalé mimikry také zamezují tomu, aby bylo znát, že tato skutečnost je to jediné, o co jde; podobné zamezení pochopitelně u Klause není dosažitelné, o propastném rozdílu v eleganci bytí nemluvě.(6.2.2015)

Hm, tak na CSFD už se hodnotí i reklamní spoty... Nejvtipnější je, jak všichni slintají nad dokonale vyumělkovanou Lively.(3.5.2013)

High class elegance. City at night with the bright light. Slušné.(28.1.2014)

• pornogrind

WTF ?????????? Ikdyž je Gucci reklama parádně natočená a po hudební stránce taky celkem vydařená, reklamu tady hodnotit určitě nebudu. Protože když tuhle reklamu uvidíte po desáté tak vás bude srát stejně jako každá jiná. Když už reklamy, tak od HORNBACHU.(9.7.2016)

• Wysch

Kujva, co dělá reklama na ČSFD? o.O M83 rulez, kamera a forma pana režiséra perfektní. Ryan Reynolds je navíc ke všemu asi šťastnej chlap, že tuhle kost může doma olizovat.(7.6.2016)

Třpytivé, dramatické, sexy.(30.10.2014)

Nevím co na tomhle hodnotit. Přece jenom je to reklama a ty úplně nesnáším. Stejně jak u krátkometrážních filmů, tak i reklamy hodnotím nejvýše třemi hvězdami. Takže kamera dobrá, střih není rychlý, takže taky dobrý a Blake Lively je vcelku krásná herečka, takže ta minuta za to stojí.(8.6.2013)

3 jen proto, že je to reklama-jinak je to parádní pís of árt..(21.12.2014)

• Aelita

To se hodnotí jako film? Ne jako reklama? Pak nechápu, proč ve filmové databázi nejsou další filmy pod značkou Gucci jakožto Gucci Guilty: The Original Episode - Intense [60''] / Gucci Guilty: The Film (Director's Cut) / Gucci Guilty Black: The Director's Cut / Gucci by Gucci Sport - James Franco atp. a k tomu pro porovnání a doplnění série Dior jakožto Charlize Theron Dior J'Adore Perfume TV Commercial + Charlize Theron Dior Commercial 2011 New Sexy TV Ad J'Adore Dior Parfume - Rue Faubourg Music 2011 (poznámka: názvy filmoreklam jsou převzaty z YouTube).(11.6.2013)

Ten pocit luxusu Vás úplně pohltí a to natolik, že na konci Vám to dojde...tohle si nikdy nebudu moci dovolit. Jinak Blake výborná, hudba skvělá, kamera přesná.(21.9.2013)

• Mr.Ripley

Nebýt blondýna...(8.2.2013)

Velmi slušně natočená reklama, navíc s velice příjemným bonusem ve formě mojí oblíbenkyně - krásné Blake Lively, která mi zřejmě na chvíli zatemnila mozek, takže ve finálním hodnocení půjdu o trochu dolů, přece jenom bych asi neměl být zaujatý a snažit se zhodnotit především video jako takové a ne pouze Blake :).(7.3.2013)

´Glanc, smyslnost, vlasy´ ... chůze ... no já nevím, já si vám při sledování spíše vzpomněl na ´Mars Attacks!´ - Blake mi připomněla ladnou chůzi té návštěvnice Bílého domu, co potom ukousla prst Jerrymu (Press Secretary Jerry Ross - skvělý Martin Short) ....(8.8.2015)

Jediný důvod proč se hodnotí tato reklama je pan režisér. Audio-vizuálně se mu to povedlo, to je bez debat. Jen mě nedochází proč je na ČSFD možnost hodnotit už i reklamy? Tak to potom přidejte Jogobellu, Monte, atd...(21.2.2013)

<< předchozí 1 2