poster

Nová doba ledová

 • USA

  100 Degrees Below Zero

Akční / Sci-Fi

USA, 2013, 90 min

 • Muff
  odpad!

  Přiznám se, viděl jsem jenom pět minut, ale myslím, že v nich bylo všechno. Minimum triků, jenom se tam furt všichni třásli zimou, běhala tam nějaká kozatá pipka se svým nabíječem, pak na ni spadl regál s věcma a nabíječ, který měl IQ tak 0,1, místo aby z regálu pár věcí vyndal, než se ho bude snažit zvednout, přelomil dřevěnej trámek, jak se s tím snažil pohnout, takže jako že napětí než najde pořádnou trubku, větší než je on sám ...(15.8.2018)

 • topi80
  **

  Před časem jsem hodnotil odpadem. Ale od té doby jsem viděl spoustu dalších "katastrofických filmů" made in Asylum a musí být k tomuto přecejenom shovívavější. I přes takové perly, jako bylo tělo uvězněné pod lehoučkou poličkou, načež musel hrdina přemýšlet, jak obelstít všechny fyzikální zákony a svou sestru zpod té poličky vysvobodit. I přes liduprázdné ulice Paříže, které se povedlo zřejmě evakuovat během půl hodiny. I přes jednoho inženýrka, který spolu s jedním generálem (který se ještě stihl vykecávat) zachraňuje v kanclíku s jedním notebookem celou severní polokouli. I přes otravné neustálé padání hlavního hrdiny. Na druhou stranu musím uznat, že trocha té katastrofické atmosféry se do filmu přecejenom dostalo, dialogy sice byly tupé, ale vše zachraňoval (ano, zachraňoval hlavní hrdiny, ale i celý film) ledově klidný armádní důstojník se svou naprosto pohodářskou vysmátou novomanželkou. Takže vezmete-li na vědomí, že celá Evropa, kterou je třeba zachránit, se skládá zhruba z 10 lidí a zcela prázdných ulic Paříže, můžete si to jako oddechovku v pohodě dopřát.(16.4.2018)

 • LIVINGDEAD
  odpad!

  To už byla lepší podívaná Sharknado :-) Ve filmu 100 BELOW ZERO bylo všechno na nic. Musel jsem film přetáčet místy zrychleně, jinak bych to nevydržel. Dva sourozenci neustále padají a leží na zemi a poslední scéna: skok z Eiffelovky do vrtulníku, to už bylo i na mne moc :-)(21.7.2013)

 • Jarsey
  odpad!

  Jestli tohle má být katastrofický film, tak já jsem čínský bůh srandy! Protože té srandy tady bylo opravdu hodně, ale taková ta sranda z trapnosti. Myslím, že i průměrně vyhlížející orangutan by natočil lépe působící film. Když si nikdo nedá záležet ani na tom, že tam běhá slečna v krátkém tričku, když je venku minus kolik stupňů (a jako že asi zima je, když mrzne nábřeží a rampouchy jsou jak blázen) a světe div se, biologie zde očividně nefunguje! Kde jsou nějaké masky na rtech, na obličeji, třesoucí se hlas, aspoň trochu třesoucí se ruce. Tuhle etudu kdyby mladá herečka předvedla někde na herecké škole, šla by nejbližšími dveřmi. Pan otec s novomanželkou působili, jako by byli na líbánkách, pohoda, klídek, jen ta zima no... Na pobavení dobrý, ale to je asi tak vše.(16.4.2018)

 • Mamlas
  odpad!

  Blejt.(11.4.2018)

 • - Ve scéně, kdy jedna z postav vede videohovor s několika dalšími lidmi, lze na monitoru zřetelně vidět přeškrtnutou ikonu mikrofonu. Ostatní by tedy dotyčného neměli slyšet, ale přesto mu odpovídají. (David7)

 
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace