Reklama

Reklama

Obsahy(1)

Vojtěch Dyk a Jakub Prachař provázejí slavnostním vyhlášením prestižní ankety z pražského Žofína. (oficiální text distributora)

Recenze (6)

Mikel LetsGo 

všechny recenze uživatele

Je vidět,že naši fotbalisti jsou poslední dobou spíš mediální hvězdy, než ty sportovní..což o to, Peťa bubnuje pěkně,ale myslím,že jen s flašinetem to tam do té Brazílie těžko dotáhnem. Dyk je sice geniální, ale tohle bylo dost slabý a možná by se měl věnovat spíše tomu zpěvu. Celkově byl ten večer, až na pár světlých okamžiků, jeden velký hluchý moment! ()

lubospoti 

všechny recenze uživatele

Další z řady "galavečerů" s vyhlašováním sportovní ankety. A další zklamání. Vždycky čekám, že se to otočí a člověk se pobaví. A vždycky marně. ()

Reklama

JUK_JANA 

všechny recenze uživatele

Ano, jsem fanynka obou moderátorů, viděla jsem je několikrát ve spoustě divadelních i jiných vystoupení, ale tohle se zkrátka z méhlo pohledu moc nepovedlo. Záznam jsem dokoukávala na několikrát, jak jsem musela rozdýchávat větší či menší množství trapnosti... Možná, kdyby se vypnul zvuk, tak se zážitek zvýšil. Jediné jednoznačné plus pro mě - chytlavá písnička Brazília od kapely NightWork složená speciálně pro tento pořad. ()

wafc odpad!

všechny recenze uživatele

Tak určitě tohle se fakt nepovedlo. V čele dva bimbáskové, co o sobě prohlašují, že jsou teplí a nosí tepláky. Přehlídka nevkusu a trapnosti v plné kráse a za světel reflektorů. Naše fotbalové špičky jsou bohužel vylízané a doufam, že podobně na tom jsou jejich polovičky. Snad jen škoda, že Vydra svou ''kamarádku'' neukázal. Vystoupení Láhnuse bylo trapné, vystoupení Koháka bylo ještě horší. Bosák by se měl držet golfu. Štístko má štěstí, že aspon dobře vypadá, když už je trapnej. Dyk je fakt DICK. Jediné, co tomu chybělo bylo vystoupení nějaké echt agro-deathmetalové české kapely jako je třeba Doga, Alkehol, Walda Gang nebo Kabát revival..... Hmm, a to je asi vše z mého hit-listu ()

Paity 

všechny recenze uživatele

Je jedno jestli to bude T-Mobile, B-Mobile na Xexecónica C4, pořád to bude pořad, který je točen v neskutečně chudých kulisách a trapným způsobem, že i ty milionáři co tam dostávají ty ceny si musí říkat, kdy už konečně vypadnou. ()

Zajímavosti (4)

  • Nejvíce ocenění pro fotbalistu roku získal do roku 2013 brankář Petr Čech se šesti cenami, za ním jsou Ivo Viktor s pěti, Pavel Nedvěd se čtyřmi a Tomáš Rosický se třemi. (Paity)
  • Nejvíce ocenění pro trenéra roku získal se obdrženými cenami Karel Brückner, dále s pěti Dušan Uhrin a třemi Jozef Chovanec a Pavel Vrba. (Paity)
  • Devět let po vzniku ankety časopisu France Football známé jako Fotbalista Evropy pro držitele Zlatého míče se redakce časopisu Stadion rozhodla v roce 1965 vyhlásit obdobnou anketu v Československu. První vyhlašování se konalo v Klubu novinářů v pražské Vinohradské ulici. V prvních letech o umístění v anketě rozhodovaly hlasy trenérů a sportovních novinářů. (Paity)

Reklama

Reklama