Lucky Luke

Scénografie:

Piero Filippone

Kostýmy:

Vera Marzot

Jako malý jsem byl ohromný fanda Terence Hilla a zároveň komiksů v čele s Asterixem tvůrců Uderzo a Goscinny, který je i autorem Lucky Lukea, takže moje očekávání ohledně filmu byla příliš přehnaná. Film je zábavný, vtipný, má nápad a spád, ale bohužel úplně nenaplnil moje očekávání, která byla příliš neskromná.(21.10.2018)

Kdysi jsem na to chodil do kina pořád dokola. Nosil jsem stařičký světlý baloňák po dědovi a na prsou měl připíchnutou papírovou šerifskou hvězdu... A byl jako Lucky Luke :)(17.5.2004)

Na animák od Goscinyho to sice nemá, ale i tak tenhle film celkem ujde.(23.9.2004)

Lucky Luke je klasika! Lepší ztvárnění bych si ani představit už nedokázal. Pamatuju si chvíle, kdy jsem úmyslně zaspával školu, abych si mohl další z dílů tohodle frajera natočit. A bylo mi jedno, že bych mohl mít neomluvené hodiny, což se taky stalo. jenže já se prostě pravidelně těšil na várku příjemných frajerských scén, které nemají obdoby. Terence Hill to vždycky uměl a dost možná věděl, že Lucky Luke na něj pasuje, tak si to taky sám natočil. A dobře.(17.7.2010)

Hrozně se mě líbilo začlenění humoru do filmu. Vypadalo to, že filmem jenom prochází, ale ve skutečnosti na něm stál celý stál příběh, na něm a na koňovi. Osobně mám velkou slabost pro ukecaný koně co chytají ryby. Fakt parádní uvolňovačka. Prej "Muž, který je tak velký, jako jeho sen."(16.6.2010)

Vtipný špagety western, který se netváří nijak vážně, ale jistě sympaticky a vtipně. Předloha podle starého komiksu je převdena vcelku dobře. Terence Hill, režisér i herec jednom těle je v obojímm velmi dobrý. Taková odchárna.(26.8.2004)

Rozpočet $-miliónovTržby Celosvetovo $3,000,000/60%/(5.1.2008)

Terence Hill - samý Terence Hill - nic než Terence Hill. Není to spaghetti western, není to western z žádného jiného soudku - mnohem blíž to má ke své comixové předloze; za mlada pro mě takřka modla - a světe div se -všechno kouzlo stále nevyprchalo!(29.5.2005)

No tak tohle me celkem zklamalo. Pribeh prakticky nijakej, bitek malo a prestrelek taky, vtipku dost mozna jeste min, takze clovek vetsinou kouka jen na sympatickej kukuc Hilla, kterej je na roli Lukea jako stvorenej, bohuzel uz je ale dost starej. Trosku se film zvedne s prichodem Daltonu, ale ne o moc, navic kolikrat dej ani nedava moc smysl, jak kdyby to nekdo spatne sestrihal. Par scen se sice povedlo a obcas to pobavit dokaze, ale cekal jsem daleko vic.(4.6.2009)

Veľmi príjemná filmová adaptácia úspešnej animovanej série cowboya s biely koníkom. Je až nezvyk vidieť Terenca bez Buda :)(3.10.2010)

Fakt, že Terence Hill může fungovat ve výborném filmu i bez Buda Spencera už od Podivného dědictví známe. Bohužel v tomto případě to zrovna moc neklaplo. Několik úsměvných scén se zde najde, stejně tak pár dobrých nápadů, které jsem zatím myslím v žádné westernové komedii/parodii neviděl, ale bohužel je ve výsledku docela znevažují dost trapné postavy jako Ming Li Fu či Averell Dalton. Jinak je to veskrze průměrná pohodovka se sympatickým hlavním hrdinou na jedno použití.(13.9.2012)

Lucky Luke ("Šťastný Luke") je komiksová postava, ktorú v roku 1949 stvoril belgický výtvarník a animátor Mauriece De Bevere, známy pod umeleckým menom Morris. Sympaťák Lucky Luke je osamelý pištoľník, ktorý sa túla po Divokom Západe a prenasleduje zločincov a desperádov. V roku 1991 zrežíroval Terence Hill filmovú adaptáciu tohto komiksu. Sám stvárnil aj titulnú úlohu. Podarilo sa mu natočiť vtipnú westernovú komédiu. ***(1.8.2016)

Pistolník rychlejší než vlastní stín a mluvící kůň. Pár dobrých nápádů a jedna opět chytlavá písnička.(29.6.2007)

Zdařilý westernový pokus.....vyšlo to..(28.8.2007)

Terence Hill střílí rychleji než jeho stín jako Lucky Luke. Úvodní intro se nese v pohodovém a zabavném stylu, ale samotný film je místy pořádná nuda. Terence Hill není dobrý režisér a film je hodně průměrný, zápletka jednoduchá a nebejt tam mluvící kůň Jolly Jumper, tak je mé hodnocení ještě nižší. - 50%.(31.12.2017)

• bassator

Viděno 3x cca - 20%(28.2.2010)

For ME 74%(16.8.2007)

Kedysi som to milovala, teraz mala problem dopozerat...(12.3.2008)

Tak nějak přišlo období, kdy jsem se vrátil k filmům Terence Hilla a Buda Spencera. Většinu těchto kousků jsem viděl v dětství a tak bylo potřeba si je trochu osvěžit. Zatím jsem se díval většinou jen na Buda a tak nebylo od věci, mrknout i na to toho druhého fešáka, jak se mu dařilo v „singlu“. Animovaný seriál jsem kdysi žral podobně jako většina zdejších uživatelů, zfilmovaný (hraný) seriál mě jaksi minul, ale Lucky Luke mi utkvěl v paměti právě tím pomyslným soubojem s vlastním stínem. No a popravdě, Terence přestože zestárl, si nevedl zas až tak špatně (jako herec). Bohužel je tu podepsán i jako režisér, což už tak skvělé nebylo. Scénář místy neskutečně nudí, herci hrozně přehrávají stejně jako ti u té přestřelky, kdy se nebyli schopní trefit na půl metru do svého protivníka. Humorných scén je tu místy jako šafránu a místy to spíš zavánělo trapností. Opět musím použít slovo bohužel. Šerifův kůň jasná jednička!!!(13.11.2015)

Jo, to byly časy... Do kina jsem chodil několikrát týdně a užíval si Lucky Luka a nebo filmy s Budem Spencerem a Terencem a Hillem... Chtěl jsem být jako oni... ale rychlejší, než svůj vlastní stín, jsem nikdy nebyl...(20.6.2010)

• kaposlav

Moc som sa teda nezasmial, respektíve vôbec. Pre mňa je to taký slaboduchý humor. Ku všetkej úcte k Terencovi Hillovi je toto jednoznačný podpriemer.(18.7.2018)

<< předchozí 1 2 3 4