Lucky Luke

Scénografie:

Piero Filippone

Kostýmy:

Vera Marzot

Lucky Luke je klasika! Lepší ztvárnění bych si ani představit už nedokázal. Pamatuju si chvíle, kdy jsem úmyslně zaspával školu, abych si mohl další z dílů tohodle frajera natočit. A bylo mi jedno, že bych mohl mít neomluvené hodiny, což se taky stalo. jenže já se prostě pravidelně těšil na várku příjemných frajerských scén, které nemají obdoby. Terence Hill to vždycky uměl a dost možná věděl, že Lucky Luke na něj pasuje, tak si to taky sám natočil. A dobře.(17.7.2010)

• ArdathBay

Lucky Luke je pravda sympaťák, ale ta nuda, ta nuda. Snahy o vtipnost vyšly z 90 procent spíše v úsměvnou trapnost. Kdo mě naopak dostal byl Luckův kůň. Bělouše sice moc nemusím, ale to co koník předváděl, bylo opravdu skvělé a děravý kloubouk dolů. Hill natočil pěkné exteriéry, ale scénář zůstal trestuhodně prázdný a scéna oči alá Leone to fakt nezachrání - jen vynikne propastný rozdíl. Z předchozího je "poměrně jasné, že volím radší animové Lucky Luky.(28.9.2009)

Jako malý jsem byl ohromný fanda Terence Hilla a zároveň komiksů v čele s Asterixem tvůrců Uderzo a Goscinny, který je i autorem Lucky Lukea, takže moje očekávání ohledně filmu byla příliš přehnaná. Film je zábavný, vtipný, má nápad a spád, ale bohužel úplně nenaplnil moje očekávání, která byla příliš neskromná.(21.10.2018)

Dřív jsem tenhle film milovala, ale s postupem času, když člověk dospívá, vidí spoustu věcí jinak. Lucky Luke je fajn western, který v sobě skýtá prvky humoru, přesto je jasné, že o mistrovské kvalitě se mluvit nedá, a někdy jsou ty fóry dost vynucené. Aleee i tak bude T. Hill už asi na věky můj Luk s modrýma očima, výbornou melodií a se šílenými zvířaty =) 3,5 * Určitě.(8.3.2014)

• Pierre

Terenceho mám rád, ale tenhle film připomíná prostoduché dětské video filmy béčkového ražení, co kdysi vydával Vapet a dneska se prodávají v trafikách za 10 kč v bledých zažloutlých papírových obalech mezi ženskými časopisy a bulváry. Hrozná blbost bez děje, bitek, humoru,. Dvě hvězdy pouze z úcty k Terencovi, jinak by hodnocení dopadlo ještě hůř.(29.12.2018)

• - Film se natáčel v Novém Mexiku, Coloradu a Arizoně. (NiaWolf)

• - V záběru, kde se plíží puma poblíž spícího Lucky Luka (Terence Hill), se jednalo o divokou pumu. Vedle Terence Hilla umístili flákotu masa a poradili mu, aby se nehýbal. Puma si ho díky tomu nevšímala, nicméně později zaútočila na kameru. (NiaWolf)

• - Ve filmu zazní část skladby Ennia Morriconeho The Wild Horde se soundtracku k filmu Mé jméno je Nikdo. (Roztržitý Luke)