Jdi na to

Choď na to!

Dobrodružný / Komedie / Akční

Itálie / USA, 1983, 107 min

• D.Moore

Má to několik velmi dobrých momentů, například příjezd zámožných Texasanů do hotelu a naprosto samozřejmý nástup na vozík pro zavazadla, ale jinak je Jdi na to dost možná úplně nejhorší film Buda Spencera a Terrence Hilla, jaký jsem viděl. Dodnes mi unikal a o nic zásadního jsem nepřicházel. Z řady momentů je poznat, že měla vzniknout parodie na špionážní filmy (napovídá tomu i "bondovská" hudba), ale příliš se nezadařilo. Humor přeprala trapnost.(22.7.2013)

Pro mě určitě jeden z nejlepších filmů s Budem Spencerem a Terencem Hillem. Ale co bůbec lze ještě napsat? Skvělé rvačky a neodolatelné hlášky ("Tady máš pytlík na zvracení"-"Nech toho, to je tak pro psy.") Sežeňte si film se starým dabingem, který udělala kdysi ČT. Ten nový dabing není nic moc. Terence a Buda v něm sice mluví stejní jako v tom starém dabingu (tj. Trávníček a Schánilec), ale ostatní postavy jsou namluveny povětšinou nevýraznými neznámými hlasy. Tento nový dabing pochází od nějaké Pardubické dabingové společnosti, která kdysi skvěle nadabovala "Posledního Mohykána", ale tohle se jim moc nepovedlo. Nechá se to snést, jsou i horší dabingy, ale ten z ČT je o dost lepší.(23.7.2007)

Všechno, co od podařené dvojice čekáte. Fackami se nešetří, ale tento film je založený především na hláškách, které se tady doslova prší z každé scény. Bud je tady ještě budovatější než v jiných filmech a Terence je ještě terencovatější. Je tady všechno, co tady má být. Mimořádně tupá zápletka, neuvěřitelně imbecilní záporáci, za uši přitažené vedlejší postavy, pár rvaček s nepostradatelným zvukovým doprovodem, krásná atmosféra mořského pobřeží na počátku 80. let, ale především dva hrdinové, které nevyvede z klidu ani horda banditů, kteří na ně míří zbraněmi. Přesně tak slaboduché, abych se u toho výborně pobavil.(20.7.2012)

• padav94

Tak toto je podľa mňa jeden z najslabších filmov z dvojice Bud A Terence, síce najdu sa tu vtipné scénky ale dej je taky chaotický a nereálny, boli tam logické chiby, a tota žena na konci to asi nemá v hlave v poriadku ked sa ide biť z každým kvoli takej prkotine, že jej dal dakto po zadku, no to bolo trapne.(25.8.2016)

Opět jeden z jejich nejlepších filmů, spousty humoru, a rvaček. Některé scény jsou opravdu nezapomenutelné, a i když to znám nazpaměť, tak se vždy zasměju. Třeba jak Bud vyřídí ty číňany, a objeví kachnu ... "Haha, to je svátek! JAHÁ!" to jsou prostě nazapomenutelné momentky. A hudba? Jako vždy perfektní!(6.3.2010)

• - Patnáctá spolupráce dvojice Spencer a Hill. (J.Trinity)

• - V tomto filme sa Terence Hill a Bud Spencer vydávajú za vládnych agentov. Podobnej úlohy sa zhostili aj vo filme Malý unavený Joe (1972). (AxelWers)

• - Když na lodi dáma vyzývá Terence a Buda k souboji, má na nohách kotníčkové boty na vysokém podpatku. Když se ale na mělčině brání zatýkání od policistů má na nohách sandály na podpatku. (Stocki)