Televízna inscenácia, tragický príbeh mladého dievčaťa, ktoré vstupovalo do života sa čistými predsavzatiami. Čoskoro sa však dostane do víru spoločenských udalostí, ktoré nechápe, nevie sa v nich zorientovať, až sa v konečnom dôsledku stane ich obeťou. Autor skúma hlavnú hrdinku z pohľadu jej rovesníkov, ale analyzuje aj postoje staršej generácie, ktorá nie vždy dokáže vnímať dnešného mladého človeka, pochopiť jeho ľudské a existenčné problémy. (STV)

Snorlax

Psychologické drama, které kdyby mělo lepší výpravu a propagaci, by již dávno prošlo nějakými nenechavými prackami holywwodského remakera. ()

retroslovak

Vynikajúci televízny film. Veľmi sa mi páčilo aj prevedenie filmu na súde formou "obraz v obraze" a samozrejme aj vynikajúci herecký výkon Ingrid Ištókovej nevynímajúc aj výkony ostatných hercov. Takisto aj zaujímavý dej filmu, ktorého autorom je Peter Ševčovič. Ďakujem Slovenskej televízií, že pred nedávnym časom zaradila reprízu. ()

Autogram

Krátke pojednanie o protekcii a iných nešvároch spoločnosti. Študentka medicíny doplatí na nešťastné zhody okolností, z ktorých ju nemá kto vytiahnuť a záver sa ani nedozvieme. Nebol som z tohto filmu taký nadšený, ako som očakával. –––– Mama, počúvaš ma? Chcem, aby si vedela, prečo ma už nikdy neuvidíš. ()