Kovbojové a dinosauři

Ezra Olson

Kostýmy:

Lindsay Minnich
  • Morholt

Tady člověk musí napálit buď plnej počet, nebo odpad. Dávám odpad, ale neznamená to, že bych se nebavil. Člověk od podobného céčka pochopitelně očekává mizernou animaci, příběh, který za nic nestojí a špatné herce, to je jasné. Nicméně v tomto případě animace nebyla úplně nejhorší, stavba příběhu s hříchem minulosti a nerezavějící láskou byla v daném kontextu neskutečně komická a herci sice byli špatní, ale tak moc hrozní, že mě bavilo se na ně koukat. Pochopitelně kromě Erica, ale ten nevylezl z basy. Jedno z těch zábavných monster céček.(29.12.2015)

• Viktooorka

[4. Kladenský festiválek] V tomhle filmu byl velký nedostatek mladých a aktraktivních mužů. Všechny krásné a mladé dívky k sobě měly pány ve věku svých otců. Proč? A pozor, přiště až půjdu na kávu, či jídlo, objednám si tím drsným tónem jako Val: "Kávu!! A meníčko!" Btw. Pokud čekáte, že si cowboy osedlá dinosaura tak.... nebudete zklamaní :)(15.4.2018)

• Johnny.ARN

Podla mna, existuje niekde v Nevade nejaké malilinkaté mestečko, kde sa každoročne stretnú fanúšikovia týchto filmov, spravia si tam víkendový festival a pozerajú ich. Poväčšine sú to samotní tvorcovia, lebo aj herci sa hanbia za tieto počiny. Inak si vznik a existenciu takýchto snímkov neviem vysvetliť. Ale najviac ma pobavil na začiatku ten cigán, keď chcel divákov oklamať, že nemá v ruke bezpečnostnú kameru, ale merač plynov. To bol top. ODPAD!(17.3.2020)

Videl som toho už fakt dosť a toto je zasa niečo nové. Väčšinu času nudná céčková sračka plná strielania a digitálnych dinosaurov (dojde aj na brontosaura), celkom prehnané gore (črevá a tak) a neskutočne nesympatickí a hysterickí herci. A je to taký nezmysel, že scenáristkou chybou - nejak omylom napísali viacvrstvové postavy, takže nielen, že sú všetci špatní, ešte ani neviete čo od nich čakať :) A párkrát niekto dostane jak keby záchvat; či už niektorá z playmate, alebo režisér a ... to ani nejde opísať. Strašná blbosť. Treba zahuliť a vidieť(3.5.2016)

• Campbell

Co k tomu říct? Prostě kravina kde jsou dinosaři a kov....Tak to teda ne, kovbojové to rozhodně nejsou, jen proto že se film odehrává na západě tak to neznamená že jde o kovboje. Takže dinosaři vs. obyčejní lidi. Nicméně ač mám pro dinosaury slabost tak tohle je i zmého pohledu slabota. Efekty jsou hodně špatné, mrtvých je málo a herci jsou k ničemu, a ty postavy... Sakra to jsou hovada. Hlavně postava Robertse tu nezapadá. Sem tam jsem se zasmál a sem tam i bavil. Podprůměr ale průser to zase moc není.(10.3.2016)

• - V scéne, v ktorej sa Val (Rib Hillis) vyzbrojuje na chate, si zasunie pištole za rifle. V nasledujúcom zábere ich má ale zasunuté za opaskom. (Johnny.ARN)