Kovbojové a dinosauři

• USA Cowboys vs Dinosaurs
Akční / Sci-Fi
USA, 2015, 89 min

Po náhodné explozi v místním dole se z trosek vynoří dinosauři, kteří terorizují malé  město. Skupina střelců musí bránit svůj domov. Pokud vůbec v souboji  kovbojů proti dinosaurům někdo přežije. (TV Prima)

Viktooorka

[4. Kladenský festiválek] V tomhle filmu byl velký nedostatek mladých a aktraktivních mužů. Všechny krásné a mladé dívky k sobě měly pány ve věku svých otců. Proč? A pozor, přiště až půjdu na kávu, či jídlo, objednám si tím drsným tónem jako Val: "Kávu!! A meníčko!" Btw. Pokud čekáte, že si cowboy osedlá dinosaura tak.... nebudete zklamaní :) ()

dr.horrible

Videl som toho už fakt dosť a toto je zasa niečo nové. Väčšinu času nudná céčková sračka plná strielania a digitálnych dinosaurov (dojde aj na brontosaura), celkom prehnané gore (črevá a tak) a neskutočne nesympatickí a hysterickí herci. A je to taký nezmysel, že scenáristkou chybou - nejak omylom napísali viacvrstvové postavy, takže nielen, že sú všetci špatní, ešte ani neviete čo od nich čakať :) A párkrát niekto dostane jak keby záchvat; či už niektorá z playmate, alebo režisér a ... to ani nejde opísať. Strašná blbosť. Treba zahuliť a vidieť ()

Morholt odpad!

Tady člověk musí napálit buď plnej počet, nebo odpad. Dávám odpad, ale neznamená to, že bych se nebavil. Člověk od podobného céčka pochopitelně očekává mizernou animaci, příběh, který za nic nestojí a špatné herce, to je jasné. Nicméně v tomto případě animace nebyla úplně nejhorší, stavba příběhu s hříchem minulosti a nerezavějící láskou byla v daném kontextu neskutečně komická a herci sice byli špatní, ale tak moc hrozní, že mě bavilo se na ně koukat. Pochopitelně kromě Erica, ale ten nevylezl z basy. Jedno z těch zábavných monster céček. ()

Campbell

Co k tomu říct? Prostě kravina kde jsou dinosaři a kov....Tak to teda ne, kovbojové to rozhodně nejsou, jen proto že se film odehrává na západě tak to neznamená že jde o kovboje. Takže dinosaři vs. obyčejní lidi. Nicméně ač mám pro dinosaury slabost tak tohle je i zmého pohledu slabota. Efekty jsou hodně špatné, mrtvých je málo a herci jsou k ničemu, a ty postavy... Sakra to jsou hovada. Hlavně postava Robertse tu nezapadá. Sem tam jsem se zasmál a sem tam i bavil. Podprůměr ale průser to zase moc není. ()

hladass

Už název filmu asi dokáže většině lidí napovědět, co je v následující hodince a půl bude čekat... Ano, silně digitální dinosauři si na americkém západě vyšlápnou na obyvatele malého městečka... Nejedná se tedy o klasické kovboje, ale ono je to v zásadě jedno, protože tito herci by se neuchytili ani v ochotnickém divadle, dialogy jsou neskutečně stupidní, efekty nestojí ani za zlámanou grešli a Eric Roberts je ve filmu... no prostě jen aby tam byl... Jedná se tedy o totální blbost, ale já se chvílemi docela bavil, takže za dvě... ()

• V scéne, v ktorej sa Val (Rib Hillis) vyzbrojuje na chate, si zasunie pištole za rifle. V nasledujúcom zábere ich má ale zasunuté za opaskom. (Johnny.ARN)