poster

Kovbojové a dinosauři

 • USA

  Cowboys vs Dinosaurs

Akční / Sci-Fi

USA, 2015, 89 min

Režie:

Ari Novak

Kamera:

Stuart Brereton

Střih:

Joseph Sandoval

Scénografie:

Ezra Olson

Kostýmy:

Lindsay Minnich
(další profese)
 • kaylin
  *

  Klasicky špatný film, který hraje na to, že dinosauři jsou prostě oblíbené potvory. Jsou, o to žádná, ale tady mi to kazí jak příšerné CGI efekty, tak snad ještě příšernější herci, kteří vám tenhle zážitek opravdu dovedou hodně zprotivit. Sem tam je tu nějaká hláška, ale celkově to pořád vyznívá hloupě a až příliš vážně na to, jak je to pitomé.(29.1.2016)

 • hladass
  **

  Už název filmu asi dokáže většině lidí napovědět, co je v následující hodince a půl bude čekat... Ano, silně digitální dinosauři si na americkém západě vyšlápnou na obyvatele malého městečka... Nejedná se tedy o klasické kovboje, ale ono je to v zásadě jedno, protože tito herci by se neuchytili ani v ochotnickém divadle, dialogy jsou neskutečně stupidní, efekty nestojí ani za zlámanou grešli a Eric Roberts je ve filmu... no prostě jen aby tam byl... Jedná se tedy o totální blbost, ale já se chvílemi docela bavil, takže za dvě...(6.6.2016)

 • Colonist
  *

  Na tyto laciné céčkové monster filmy se poslední dobou rád dívám, jelikož očekávám naprosto příšerný film, který bude tak mizerný, že se při jeho sledování budu smíchy válet po podlaze. Jenže to bohužel není případ tohoto snímku. Mizerný je, o tom není pochyb, ale bohužel je také zatraceně nudný, na jeho účet se tedy nedá moc pobavit. Velký prostor je věnován lacinému dramatu v podobě milostného trojúhelníku, který nikoho nezajímá. Občasným zdrojem smíchu jsou tak jen hopsající a retardovaně běhající CGI dinosauři. Jinak tu nic zábavného není. Postavy jsou nudné a ve většině případů extrémně nesympatické (hlavnímu hrdinovi Valovi, co se po větsinu filmu chová jako zmrd, máme snad fandit?). Eric Roberts má ve filmu jen větší cameo a jeho postava je z hlediska příběhu úplně zbytečná. Záporák z Komanda byl fajn, ale v podobném filmu bych čekal víc přehrávajícího a komičtějšího padoucha. Dialogy jsou stupidní, ale ne tak, aby to bylo zábavné. Hudba mi přišla na podobný typ filmu relativně povedená, to vidím jako jediné pozitivum. Sorry jako, ale Tyranosaurus: Zhouba Aztéků zůstává nepřekonán. Tak má vypadat zábavná debilita s dinosaury. P. S. Je zajímavé, jak film vykrádá Jurský park a hlavně Chvění. Stejně jako ve Chvění tu máme hrdinu jménem Val, malé městečko kdesi v poušti a militantního pošuka ve stylu Burta Gummera. Na Jurský park zase odkazují honička T-rexe s autem nebo zabití záporáka plivajícím dinosaurem v autě a la Dennis Nedry.(15.3.2020)

 • Hapretor
  *

  Kokotina, co poslouží na zabití času z nouze, když točej samý velkorozpočtový hovadiny a neni po ruce film, na který ještě čekáte. Tohle je brilantně debilní. A zvlášť obsazení mi přišlo zvláštní: hezký ženský, co vypadaj na dvacet a samý páprdové okolo padesátky, kterým panuje Eric Roberts - ten chlap musí bejt fakt zoufalej, že tohle dělá ...(31.12.2015)

 • Campbell
  **

  Co k tomu říct? Prostě kravina kde jsou dinosaři a kov....Tak to teda ne, kovbojové to rozhodně nejsou, jen proto že se film odehrává na západě tak to neznamená že jde o kovboje. Takže dinosaři vs. obyčejní lidi. Nicméně ač mám pro dinosaury slabost tak tohle je i zmého pohledu slabota. Efekty jsou hodně špatné, mrtvých je málo a herci jsou k ničemu, a ty postavy... Sakra to jsou hovada. Hlavně postava Robertse tu nezapadá. Sem tam jsem se zasmál a sem tam i bavil. Podprůměr ale průser to zase moc není.(10.3.2016)

 • - V scéne, v ktorej sa Val (Rib Hillis) vyzbrojuje na chate, si zasunie pištole za rifle. V nasledujúcom zábere ich má ale zasunuté za opaskom. (Johnny.ARN)