Dvě tváře důvěry (TV film)

• Německo

Mit geradem Rücken

Německo, 2012, 87 min

Komentáře uživatelů k TV filmu (2)

Kdysi by mě nezajímaly kauzy zneužití žen v pracovišti, protože jsem to bral za často vyprávěné, tudíž pro mně asi plošně odsuzované, za mě už to kritizují a já tedy sám nemusím aktivně. Ale potom, co lidi v souvislosti s kampaní #meetoo pořád popírají tyto zneužívání a melou o presumpce neviny (i když u ztracených dětí či menšinových pachatelů naopak neuznávají presumpce neviny chtějí dělat čistky proti celé společnosti, natož menšin, viz. diskuze obecně) a nadávají a dnešní liberálnost společnosti, tak už to považuji za snahu o ututlání těch případů (i když samotná kritika široké definice útoku jako třeba samotná flirtování či NE-fyzická akce, je už asi ještě v pořádku, ale jenom ta samotná !) a tudíž to řeším v duchu intenzivně a teď jsem se na tento film kouknul.(15.2.2018)

• chrispe

Když to začalo, tak jsem si myslela, že jde o další Rosamundu a pak byla překvapená, že se to bere jiným, než romantickým směrem. Je to televizní film, je to na něm znát a má taky svoje oslí můstky. Ale možná právě pro to překvapení jsem se na to podívala a nebylo to zase tak špatný.(31.1.2019)