Dva machři mezi nebem a peklem

• český

Silněji, hoši

• italský

Più forte, ragazzi!

• slovenský

Dvaja machri medzi nebom a peklom

All the Way Boys

Akční / Dobrodružný / Komedie

Itálie, 1972, 103 min

Jeden z mých vůbec nejoblíbenějších filmů budyhill. Je to skvělý přechod z westernů do klasických budyhill komedií. V tomto jejich společném filmu nechybí vůbec nic. Rvačky jsou úžasné a zábavné, jejich vzájemné popichování je snad nejlepší ze všech jejich společných filmů vůbec a celý film doprovází dokonalá hudba. Mimo to po celou délku filmu není ani chvíle hluchého místa.(21.7.2018)

Miluju pohodu, ve filmech i v životě a jestli si něčeho na tomhle filmu cením tak je to právě ta pohoda která z něj jde. Hrozně se mě líbil ten styl života co tam vedli Bud a Terence aneb jsme v průseru, no a co, tak z něj nějak vylezeme a přelezeme do jinýho. Nic neřešili, jen jedli, mlátili špatný lidi a existovali. Možná bych hodnotil i výš, protože se mě líbilo například i to exotický prostředí ve kterým se děj odehrával, ale jedna věc mě na filmu vadila a to střih. Kolikrát vůbec nebyla dohraná scéna a už se to střihlo a posunul se děj dál. Přerušovaná soulož hold nikdy nebude můj šálek kávy.(13.1.2010)

Tato Spencer-Hillovka je trochu jiná než ty ostatní. Není tak komediální, je to spíše dobrodružný film, který má vtip, ale najdou se v něm i dojemné chvilky. Také scénář je tu více propracovaný než v jiných filmech této dvojice. Kdo má rád filmy Terence Hilla a Buda Spencera (v letech, kdy měli nejlepší fyzičku), neměl by toto dílko přehlédnout.(26.2.2006)

Spencer a Hill jako piloti, pokoušející se zbohatnout mezi hledači diamantů. Pár osobitých vtipných rvaček a pár fórů. Trošku slabší komedie tohoto dua. Vypíchnu zde hudba, neboť píseň Flying Through The Air od Oliver Onions dobrá volba. Jakoby kapela věděla, že už brzo stvoří hit a to právě pro tuto dvojku. - 60%.(21.11.2017)

Velmi pohodová komedie se skvělou dvojcí Spencer a Hill. Film je podle mě velmi povedený a trochu vážnější něž ostatní filmy dvojce Hill a Spencer. Rvačky zůstávají a jsou furt zábavné jen jich tu neni tolik, ale u filmu jsem se náramně bavil a docela jsem se i hodně nasmál, takže jednoznačně maximální hodnocení.(5.11.2009)

• - Původní verze filmu, promítaná v Itálii, měla 115 minut, pro americký trh byl film sestříhán na 90 minut. (NiaWolf)

• - Osmá spolupráce Buda Spencera a Terence Hilla. (J.Trinity)

• - Bud Spencer si pilotování ve filmu oblíbil natolik, že si v roce 1975 rozšířil pilotní licenci na létání s helikoptérou a pilotování letadel v USA a Švýcarsku. Toho následně využila při natáčení filmu Jdi na to (1983), kde s helikoptéru opravdu létá. O devět let později si dokonce založil leteckou společnost Mistral Air. (NiaWolf)