• pidla
  **

  Konstrukce plná logických nonsensů, ve které autoři pouze naplňují svou tezi, zakončená romantickou-kýčovitou scénou. Zajímalo by mě ale, proč právě tento díl Nevinných lží má na CSFD samostatnou stránku? Nic proti tomu, ale proč samostatnou stránku nemají ostatní díly tohoto cyklu (nikoli seriálu). Proč CSFD nerozlišuje mezi seriálem a cyklem, kde každý díl má jiné autory, jiný příběh a hlavně jinou úroveň. Proč se všechno nesmyslně hází do jednoho pytle? Proč to nejde odlišit u tak relativně výrazných pořadů jako jsou Nevinné lži nebo i Soukromé pasti, když to jde u tak marginálních záležitostí jako je například 13. komnata, kde každý, i ten neslabší díl bulvární publicistiky svou stránku má? Chápete to někdo?(9.10.2013)

 • alambert
  **

  Hodnotit tenhle film je docela těžké. Na jednu stranu totiž je to dobře natočené, dobře zahrané - především tedy dětské role, např. Liška byl hrozný - a tak celkově se tomu dá máloco vytknout. Jenže na druhou stranu, se tomu paradoxně dá vytknout vlastně všechno. A to především, samo téma a pointa. Nevím, jestli se dá spočítat, kolikrát už něco takového bylo natočeno. Stěží. Připadá mi už vysloveně trapné to točit znova a znova. Možná tak jako epizodu nějakého seriálu. Jo počkat, ona to vlastně epizoda seriálu tak trochu je.(17.10.2014)

 • IvcaSammet
  *****

  Absolutně nejlepší díl z Nevinných lží. Herecké obsazení skvělé, herecké výkony skvělé, příběh naprosto skvělý. Po prvním shlédnutí mě Klukovina zůstala ještě velmi dlouho v mysli ... Sice to ze začátku nebyla tak úplně nevinná lež, ale k čemu se nakonec dopracovala mě opravdu znepokojilo ... Nádherný příklad, jak se může úplně nevinný člověk dostat do nehorázných problémů ... Je pravda, že konec byl trošku "zpohádkovaný", ale ani to mi skvělý zážitek ze sledování tohoto dílu neubralo ... Opravdu velmi silný příběh, který je velmi dobře zpracovaný!(21.7.2015)

 • claudel
  *****

  K tomuto tématu představuje absolutní vrchol Vinterbergerův Hon, nicméně česká inscenace z cyklu Nevinné lži se nenechala ničím zahanbit. Příběh je velmi uvěřitelný, výtečně napsaný a zahraný. Konec důstojný. Vše funguje tak, jak má. Jeden z nejlepších dílů celého cyklu.(17.4.2017)

 • klukluka
  ****

  Příčina - zabavené horolezecké vybavení - klukovské zloby poněkud vachrlatá - uměl bych si představit něco zásadnějšího - možná by mi stačila i ta do nenáviděného kantora zamilovaná sestra. Dál už mi ten příběh ladil. Jestli mi něco naopak neladilo, tak výkon Pavla Lišky. Na roli přísnýho táty podle mě není ten správnej typ, o to víc pak musel tlačit na pilu a ta vydávala nelibé tóny.(28.1.2017)

 • - Natáčelo se na Základní škole Dědina na Praze 6. (Billie777)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace