Lež má rozbité auto (S01E02) (epizoda)

Drama

Česko, 2013, 1 h 14 min

 • bloodcountes
  **

  zásadní nedostatek je v tom, že tu krasavici, která tak okouzlí Dyka, hraje ta držkopizda Vilhelmová. To je prostě tak velkej faul, že dál už me to nězajímalo...Panebože ta zpruzená huba, o kterou bych si ani kolo neopřela...ksich pořád napřesdržku....to už tam nemáme nějakou jinou herečku ? Že se k sobě hoděj? Proboha!!! A ten mladík, to musí bejt totální retard, slepej, hluchej a mentálně postiženej úchyl, jestli ho TOHLE přitahuje.(30.4.2017)

 • Helmutek
  ***

  Trochu pohádka, dost průhledný a předvídatelný, ale kouká se na to hezky... Natočený je to odlehčeně až s nadsázkou (kupodivu za Kotkovy režie!), i když některý momenty byly už trochu přepálený - třeba taxík by šestiletýho kluka asi těžko takhle bezproblémově naložil a někam odvez. A taky fakt nevim, jakej byt by si kdo moh za 200 000, o kterejch spolu Dyk s Ruppertem mluvěj, v Praze koupit.(14.11.2016)

 • dr.fish
  ***

  V roce 2013 byl Vojta Dyk neokoukaný plejboj, mohl si dovolit tuhle lehkovážnou záležitost. Bohužel není nadčasová. 50%(2.11.2017)

 • claudel
  ***

  Po hodně vážném prvním tématu přichází odlehčená pohodovka, skutečně "nevinná lež", jež s sebou nenese žádné tragické důsledky. Vilhelmové a Dykovi to spolu sluší, jiskří to mezi nimi a zkrátka se k sobě hodí. Povinné vedlejší postavy kamaráda/kamarádky v podání Ruppert-Čvančarová nepůsobí zas tak trapně. Slušné tři hvězdičky.(14.4.2017)

 • Šimpy
  ***

  Na to, že to režíruje Kotek celkem slušně koukatelné.(2.3.2017)