Reklama

Reklama

Obsahy(1)

Tereza nemá důvody k optimismu. Nemá partnera, zato má ztřeštěnou kamarádku, která ji zahrnuje nevyžádanou péčí, a postaršího tatínka, který si na stará kolena nejspíš něco začal s mladinkou studentkou. A aby toho nebylo málo, její malý synek nejspíš trpí únavovým syndromem. Jeho zdravotní stav potřebuje péči kvalitního lékaře. A Tereza pro něj chce toho jediného, nejlepšího, MUDr. Táborského. Ten s ní ale nemíní mluvit. Dan je bezstarostný, miluje život, volnost a svůj vůz. Ta kráska na přechodu, Tereza, se mu líbí. Aby ji získal, slíbí jí schůzku u Táborského, neboť spolu pracují v jedné nemocnici. Co na tom, že doktora osobně nezná. Ono to nějak dopadne. Jenže Tereza bere jeho slib vážně... (Česká televize)

(více)

Recenze (23)

Marze 

všechny recenze uživatele

Uvolněnou náladu s pobaveně chápavým odstupem by člověk přisuzoval zkušenějšímu režisérovi než Vojtěchu Kotkovi, který si tak připsal velmi nadějný celovečerní debut, přesně však zapadá do svěžího, až klukovsky rozverného stylu vyprávění. A přirozenou, sarkasmem nabitou důvěrnost páru, jejž hrají Tatiana Vilhelmová s Vojtěchem Dykem, dobarvují sebeironií v nezvyklých rolích Jitka Čvančarová coby boubelka, Boris Hybner jako vyžilý rocker, zemitý automechanik Matěje Rupperta či chlípný lékař Michala Dlouhého. Vývoj lze sice lehce odhadnout, ale vždy znovu bude něco jímavého na okamžiku, kdy se vítr ve vlasech obětuje na oltář účelné domácnosti. A dokud si děti shánějí nové tatínky s ulítlou nadsázkou, jakou Kotkův film obdařuje i dospělé hrdiny včetně exmanželů křísících svůj vztah pomocí sociálních sítí, zůstávají romantické komedie britského typu, tedy s obsahem, přesahem a samozřejmým čistým humorem, vítanou součástí veřejnoprávní tvorby. Povedou-li se tak jako Lež má rozbité auto. ()

claudel 

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

Po hodně vážném prvním tématu přichází odlehčená pohodovka, skutečně "nevinná lež", jež s sebou nenese žádné tragické důsledky. Vilhelmové a Dykovi to spolu sluší, jiskří to mezi nimi a zkrátka se k sobě hodí. Povinné vedlejší postavy kamaráda/kamarádky v podání Ruppert-Čvančarová nepůsobí zas tak trapně. Slušné tři hvězdičky. ()

Reklama

Helmutek 

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

Trochu pohádka, dost průhledný a předvídatelný, ale kouká se na to hezky... Natočený je to odlehčeně až s nadsázkou (kupodivu za Kotkovy režie!), i když některý momenty byly už trochu přepálený - třeba taxík by šestiletýho kluka asi těžko takhle bezproblémově naložil a někam odvez. A taky fakt nevim, jakej byt by si kdo moh za 200 000, o kterejch spolu Dyk s Ruppertem mluvěj, v Praze koupit. ()

bloodcountes 

všechny recenze uživatele

zásadní nedostatek je v tom, že tu krasavici, která tak okouzlí Dyka, hraje ta držkopizda Vilhelmová. To je prostě tak velkej faul, že dál už me to nězajímalo...Panebože ta zpruzená huba, o kterou bych si ani kolo neopřela...ksich pořád napřesdržku....to už tam nemáme nějakou jinou herečku ? Že se k sobě hoděj? Proboha!!! A ten mladík, to musí bejt totální retard, slepej, hluchej a mentálně postiženej úchyl, jestli ho TOHLE přitahuje. ()

Olík 

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

Tak takhle jo…na podvečer všedního dne, není co řešit. Odlehčené téma (Petr Kolečko je cítit), které sice řeší mezilidské vztahy, ale nesnaží se tvářit zbytečně přemoudřele. Dyková vs. Dyk funguje U nezbytných postav kamarádů (Ruppert, Čvančarová) bych se vyvaroval poloze „jsem tady pouze na pobavení“……..ale jinak taky OK, stejně jako například Dlouhý s Hybnerem. Má to vtip, má to nějakou zápletku, nedrhne to….jestli se tady bavíme jenom o jednom díle televizní série, tak co by jsme měli chtít víc. ()

Galerie (52)

Zajímavosti (1)

Reklama

Reklama