Hvězdička (S01E04) (epizoda)

Česko, 2013, 1 h 10 min

Michal Suchánek zahrál roli životem otráveného novináře dobře. Tereza Voříšková jako drzá barmanka, později mediální hvězda, taky dobrý. Pomohl ji stát se slavnou a sám skončil zapomenut. Tak to většinou chodí.(15.4.2020)

• Tom_Lachtan

OK, kdybych na to koukal na plné oko, tak bych do sepsul mnohem víc, ale jelikož jsem u toho spolu se svým vojem Vest Seaxonů rubal armády nordů a tohle mi u počítače leželo v mobilu nalezeno na ivysílíní čt, tak to bylo celkem snesitelné, byť velmi bakalářské, námětem lehce mdlé a herecky občas značně nejisté.(21.3.2017)

• Likan7

Suchánek ve vážný roli fakt ne. Vlastně spíš Suchánka v jakýkoliv filmový roli fakt ne. Je jen směšný a neumí vůbec nic. Na druhou stranu Tereza Voříšková byla fajn. Celkově to je ale zatím nejhorší díl Nevinných lží. Ani jednou se mi nestalo, že by mě zajímal další vývoj. Je to hloupý, nelogický a absurdní.(3.1.2018)

Pro mě jeden z nejmíň výraznejch dílů celýho cyklu - nenadchne, ale ani neurazí.(14.11.2016)

Mix rodinného dramatu, kterak muž středního věku ztratí hlavu pro mladou holku a k tomu drsný byznys, kde peníze jsou až na prvním místě, bez ohledu na vztahy, podaný v odlehčené podobě. Prima Suchánek, přesvědčivý Hofmann a svůdná rebelka Voříšková starší.(9.3.2017)