Reklama

Reklama

Obsahy(1)

Čtyřicetiletý novinář se vydává za sedmnáctiletou rebelku. Založí její intimní blog a po nějaké době vydá i knihu podle jejích fiktivních deníků. Obojí se stane mezi teenagery fenoménem. Aby úspěch mohl žít dál, potřebují média znát identitu autorky – a tak je veřejnosti předhozena zástupná mladičká tvář, která se do role vžije víc, než bylo zamýšleno. Z původně nevinné recese se stane velká fiktivní hra, které hlavní hrdina sám začíná nebezpečně podléhat. (Česká televize)

(více)

Recenze (17)

Cesty timem 

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

Popravdě nevím, proč jsem tomu dal poprvé za 4*. Možná proto, že 47 letý (Suchánek) sbalil do postele takovou pěknou slečnu. No jednou (dnes podruhé) mi to stačilo a snižuji na 3*.... U té nástěnky byl větou ...hele to je jako ve filmu o tom matematikovi, co mu hráblo... odkaz na film Čistá duše o J.F.Nashovi. ()

Tom_Lachtan 

všechny recenze uživatele

OK, kdybych na to koukal na plné oko, tak bych do sepsul mnohem víc, ale jelikož jsem u toho spolu se svým vojem Vest Seaxonů rubal armády nordů a tohle mi u počítače leželo v mobilu nalezeno na ivysílíní čt, tak to bylo celkem snesitelné, byť velmi bakalářské, námětem lehce mdlé a herecky občas značně nejisté. ()

Reklama

Seteh 

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

**33** Když jsem si přečetla, o čem má díl být, docela jsem se na to těšila; téma mi přišlo atraktivní. Bohužel jsem ale po shlédnutí byla dost zklamaná. Nemastné, neslané, herecké výkony mě nijak zvlášť neoslovily... Přišlo mi, že téma má velký potenciál a že by se z toho dala spíchnout skvělá epizoda. Ale tady byl celý ten potenciál vyhozený oknem. :(  Jediné, co mě bavilo, byla Tereza Ramba, která byla ve své roli fantastická. Jinak se obávám, že třeba za pár měsíců bych si - nebýt této recenze - možná jen těžko vzpomněla, že jsem tento film viděla. Hvězdičce dám nakonec hvězdičky dvě - jednu za nápad, druhou Tereze a tím končím. ()

Likan7 

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

Suchánek ve vážný roli fakt ne. Vlastně spíš Suchánka v jakýkoliv filmový roli fakt ne. Je jen směšný a neumí vůbec nic. Na druhou stranu Tereza Voříšková byla fajn. Celkově to je ale zatím nejhorší díl Nevinných lží. Ani jednou se mi nestalo, že by mě zajímal další vývoj. Je to hloupý, nelogický a absurdní. ()

ostravak30 

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

Michal Suchánek je známý hlavně jako komediant, takže je příjemné vědět, že životem unaveného novináře zvládl. Nejvíc mě ale na jeho roli zaujalo, jak se hlavní postava dokázala tak snadno vžít do duše náctiletého, dívky k tomu a jak moc ho/jí teenageři přijali. Úplně si nejsem jistý, že je to reálné při všech jiných názorech a postojích, které měl. Že pak komedie bude pokračovat směrem, kterým se nakonec vydala, musel tak nějak čekat. Škoda jen, že děj se nevydal ještě dál, protože přes všechnu podobnost s postavou měla T. Ramba přeci jen mírně odlišné postoje a názory než novinář Suchánek, takže to nakonec museli čtenářky poznat. Lehce úsměvná epizodka, která se v celém cyklu asi lehce zapomene. ()

Galerie (19)

Zajímavosti (2)

Reklama

Reklama