Chromozom (S01E06) (epizoda)

Drama

Česko, 2013, 1 h 16 min

 • Likan7
  ***

  Nedokážu říct přesně co, ale něco mi na tomhle dílu nesedí. Příběh mi přijde jednoduše plochý a nebýt jednotlivých zajímavých scén, šel bych ještě níž. Jako celek to ale působí unaveně, nikoliv komorně, jak by si režisérka představovala.(5.1.2018)

 • Helmutek
  ****

  Standardní zpracování zachraňuje mimořádně silnej námět z prostředí homosexuální rodiny - výrazně dobrý jsou tady ale herci (předevšim Brodská a Žáčková, ale i Čermák nebo syn Jáchym Novotný).(14.11.2016)

 • dr.fish
  ****

  Ačkoli je ten příběh celkově trochu plochý, jednotlivé detaily jsou poměrně pěkně vystižené. Tereza Brodská má po dlouhé době zase co hrát. Obvykle hraje jen protivné manželky jako v Básnících, tady má mnohem větší prostor a docela jí to jde. Lesbické matky se docela povedly, zejména ten chaos po vpádu biologického otce. Docela dobré. 70%(2.11.2017)

 • sator
  ***

  Přemýšlím jesti Brodská ty sociopatky hraje... 😇 až vstupem Čermáka začal být příběh zajímavý... Jimak žít v lesbinci musí být na hlavu...(25.4.2018)

 
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace