Chromozom (S01E06) (epizoda)

Česko, 2013, 1 h 16 min

Nedokážu říct přesně co, ale něco mi na tomhle dílu nesedí. Příběh mi přijde jednoduše plochý a nebýt jednotlivých zajímavých scén, šel bych ještě níž. Jako celek to ale působí unaveně, nikoliv komorně, jak by si režisérka představovala.(5.1.2018)

Standardní zpracování zachraňuje mimořádně silnej námět z prostředí homosexuální rodiny - výrazně dobrý jsou tady ale herci (předevšim Brodská a Žáčková, ale i Čermák nebo syn Jáchym Novotný).(14.11.2016)

Ačkoli je ten příběh celkově trochu plochý, jednotlivé detaily jsou poměrně pěkně vystižené. Tereza Brodská má po dlouhé době zase co hrát. Obvykle hraje jen protivné manželky jako v Básnících, tady má mnohem větší prostor a docela jí to jde. Lesbické matky se docela povedly, zejména ten chaos po vpádu biologického otce. Docela dobré. 70%(2.11.2017)

Přemýšlím jesti Brodská ty sociopatky hraje... 😇 až vstupem Čermáka začal být příběh zajímavý... Jimak žít v lesbinci musí být na hlavu...(25.4.2018)