Chromozom (S01E06) (epizoda)

Drama

Česko, 2013, 1 h 16 min

 • NinonL
  ***

  Trochu neuvěřitelné, co se v tomto díle dělo. Sice teoreticky docela možné, ale v praxi se něco takového snad stát nemůže. Oplodňovat zkumavkou doma na gauči, to snad ne. Proto hodnotím jen jako průměr.(16.4.2020)

 • dr.fish
  ****

  Ačkoli je ten příběh celkově trochu plochý, jednotlivé detaily jsou poměrně pěkně vystižené. Tereza Brodská má po dlouhé době zase co hrát. Obvykle hraje jen protivné manželky jako v Básnících, tady má mnohem větší prostor a docela jí to jde. Lesbické matky se docela povedly, zejména ten chaos po vpádu biologického otce. Docela dobré. 70%(2.11.2017)

 • Arsenal83
  ****

  Už som si myslel, že to bude ďalšia bezbrehá propaganda deviantov, ale zachránil to Hynek Čermák. Jeho názor, ktorý prezentoval na večeri, by sa mal učiť na hodinách biológie.(18.6.2020)

 • Helmutek
  ****

  Standardní zpracování zachraňuje mimořádně silnej námět z prostředí homosexuální rodiny - výrazně dobrý jsou tady ale herci (předevšim Brodská a Žáčková, ale i Čermák nebo syn Jáchym Novotný).(14.11.2016)

 • sator
  ***

  Přemýšlím jesti Brodská ty sociopatky hraje... 😇 až vstupem Čermáka začal být příběh zajímavý... Jimak žít v lesbinci musí být na hlavu...(25.4.2018)