Čistá práce (S01E07) (epizoda)

Česko, 2013, 1 h 11 min

Já už jsem v polovině příběhu ztratil zájem dozvědět se jak náš hrdina skončí. Je to film o beznadějném případu chlapa a taky to tak dopadá. Tam prostě není cesta ven. Borec, který se sice snaží, ale svým založením není schopen stát rovně, lže i sám sobě, obklopuje se lidmi, kteří jsou ještě horší než on. V takovém prostředí pak ztrácí orientaci a pořád prohrává. Tolik stručné shrnutí, dívat se na to ale bolí mnohem víc. 55%(2.11.2017)

Za ten otevřenej konec, Honzo, megadík.(4.5.2017)

Stavebník v nezaviněnejch dluzích, kterej doplácí na vychcanost větších sviní - silnej příběh s jednim z nejlepších konců v celym seriálu... Holt Prušinovský. Ale za zmínku stojej i některý hlody těch jeho dvou kamarádů; ty dialogy jsou fakt drsný a skvěle napsaný.(14.11.2016)

Je to zajímavé spíš stavebně než lidsky...(25.4.2018)

• claudel

Podle mě nejslabší díl cyklu, první i druhé série. Lež nijaká, příběh nulový, většina stopáže nuda, o to víc mě pak překvapuje, když se podívám na jméno režiséra a scénáristy v jedné osobě.(17.4.2017)