Byl lásky čas (S01E08) (epizoda)

Drama

Česko, 2013, 1 h 18 min

 • rakovnik
  ***

  Na hvězdné herecké obsazení neměly dámy v hlavních rolích mnoho co hrát. Ostatně, pánové na vedlejší (důležité) koleji taktéž ne. Hezky se na věhlasné herce dívalo, ale obsah by mohl být klidně zhuštěn do poloviční délky.(23.3.2017)

 • NinonL
  ***

  Dvě rozhádané sestry a jejich stará matka. Předmětem sváru je dům, ve kterém jedna sestra s matkou bydlí a manžel druhé sestry, který se kdysi líbil té první. Za jakých okolností se mohou ty dvě smířit?(25.4.2020)

 • Helmutek
  **

  Já si nemůžu pomoct, ale dyť ta Freimanová tady byla fakt slabá! Ono vůbec je to celkově slabší díl; ani ne tak námětem jako tim, jak je to natočený - za všechno mi utkvěla např. fyzická manipulace s matkou (takhle by jí do auta prostě vyklopit nemohly, aniž by jim nevypadla - jindy je zase vidět, že nenesou člověka, ale lehkou figurínu); taky třeba ale nerealistický zapomenutí invalidní matky uprostřed lesů a uvědomění si toho až po několika hodinách v hotelu... A jestli ten konec měl bejt nějakej jakože otevřenej (stran toho, jak že to s tou matkou teda vlastně všechno bylo), tak by to byl i celkem zajímavej nápad, jen bych zase měl problém uvěřit, že by člověk ve snaze usmířit svoje dcery byl ochotnej popřít veškerou svou důstonojst a zajít až tak daleko.Nechápu, čim zrovna tohle vyhrálo tu diváckou anketu ČT. Lidi sou divný. Ale oukej - Janžurová je skvělá pořád, o tom žádná...(14.11.2016)

 • sator
  **

  Přijde mi to odfláknuté...(26.4.2018)

 • claudel
  ***

  Tři slavné herečky se nám pěkně herecky vyřádily a přimotal se jim k tomu vždy skvělý a bezchybný Javorský a byl toho jeden z těch spíše veselejších, lépe řečeno hořko-sladkých dílů.(17.4.2017)