Byl lásky čas (S01E08) (epizoda)

Drama

Česko, 2013, 1 h 18 min

 • Autogram
  *****

  Vtipne o vážnych veciach a naviac sa to určite dá označiť ako herecký koncert troch veľkých dám českého herectva. Jeden z najlepších dielov Nevinných lží. (2013 a 25.3.2017) –––– Podívej se na ní. Je o vosum let starší a vypadá o deset let mladší.(25.3.2017)

 • claudel
  ***

  Tři slavné herečky se nám pěkně herecky vyřádily a přimotal se jim k tomu vždy skvělý a bezchybný Javorský a byl toho jeden z těch spíše veselejších, lépe řečeno hořko-sladkých dílů.(17.4.2017)

 • Helmutek
  **

  Já si nemůžu pomoct, ale dyť ta Freimanová tady byla fakt slabá! Ono vůbec je to celkově slabší díl; ani ne tak námětem jako tim, jak je to natočený - za všechno mi utkvěla např. fyzická manipulace s matkou (takhle by jí do auta prostě vyklopit nemohly, aniž by jim nevypadla - jindy je zase vidět, že nenesou člověka, ale lehkou figurínu); taky třeba ale nerealistický zapomenutí invalidní matky uprostřed lesů a uvědomění si toho až po několika hodinách v hotelu... A jestli ten konec měl bejt nějakej jakože otevřenej (stran toho, jak že to s tou matkou teda vlastně všechno bylo), tak by to byl i celkem zajímavej nápad, jen bych zase měl problém uvěřit, že by člověk ve snaze usmířit svoje dcery byl ochotnej popřít veškerou svou důstonojst a zajít až tak daleko.Nechápu, čim zrovna tohle vyhrálo tu diváckou anketu ČT. Lidi sou divný. Ale oukej - Janžurová je skvělá pořád, o tom žádná...(14.11.2016)

 • sator
  **

  Přijde mi to odfláknuté...(26.4.2018)

 • rakovnik
  ***

  Na hvězdné herecké obsazení neměly dámy v hlavních rolích mnoho co hrát. Ostatně, pánové na vedlejší (důležité) koleji taktéž ne. Hezky se na věhlasné herce dívalo, ale obsah by mohl být klidně zhuštěn do poloviční délky.(23.3.2017)

 
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace