Vedlejší příznaky (S02E02) (epizoda)

Drama

Česko, 2014, 1 h 22 min

 • NinonL
  ****

  Byla jsem moc zvědavá, jak mladí manželé se třemi dětmi tu zapeklitou situaci zvládnou. A nakonec si myslím, že to zvládli nejlíp, jak je možné. Tento příběh je taky hodně ze života a měl by se na něj podívat každý, kdo touží po širých lánech a malebné vesnici.(14.4.2020)

 • Jaroslaf
  ****

  Pokud pomineme skutečnosti jako že z pouhého Rivotrilu a antidepresiv a pozdějších dalších léků by tak intenzivní a nepříjemné příznaky žádná lidská bytost nemohla mít a "hudbu," u které doteď nedokážu určit jestli si z ní Roman Zach udělal naprostou prdel, jedná se zajímavou sondu do života jedné z mnoha žen, co musí "fungovat."(10.12.2017)

 • Helmutek
  ****

  Děsivý je, že někdy prostě to, že je to všechno vlastně v pořádku, nemusí stačit - a cesta z toho ven je strašná. Ve výsledku to totiž nejvíc neni o tom, co člověk má nebo nemá, ale o tom, jak se cejtí a jak je na tom vevnitř. Vedlejší příznaky jsou společně s prvnim a následujícim snad vůbec nejlepší díly celýho cyklu. Oba herci jsou naprosto skvělí (Kodetová, Zach), námět je doslova mrazivej, a hudba vč. titulkový písničky nic než výborná (Roman Zach).(14.11.2016)

 • Likan7
  ****

  Plíživé, drastické, psycho. Těmihle slovy by se dal tento díl dobře popsat. Skvělá Barbora Kodetová mi tu předvedla své herecké umění v plné parádě a převážně díky ní je tento díl opravdu silný. Ukazuje nám, kam až může člověk dojít, když je na dně psychicky a částečně i fyzicky. Krmíme se všelijakými léky, a v krajním případě to může dojít přesně do tohoto stádia. Silné, těžké a naštěstí pro tentokrát s pozitivním koncem.(1.2.2018)

 • claudel
  ****

  Po zábavném Zrádci přišel naopak hodně psycho díl, který mnou docela dost otřásl a utvrdil mě v názoru, že člověk nemůže vždy bezmezně podléhat ošetřujícím lékařům a vše řešit pouze medikamenty. Kodetová se nám objevila ve více dílech, ale tento patřil vysloveně pouze jí.(17.4.2017)