Na dně skleničky (S02E03) (epizoda)

Drama

Česko, 2014, 1 h 19 min

 • Likan7
  *****

  Nevinné lži jdou do finále a kvalita stoupá vzhůru. Na dně skleničky je toho krásným příkladem, ponurá, pod kůži zalézající hudba, hutná atmosféra a nepřítel ze všech nejtěžší. Stanislav Majer mi tu předvedl jak dobrým hercem dokáže být, když je dobře veden. A jako bonus? Když už jsem čekal očekávaný konec, přišla poslední pěti minutovka, další odhalení a poslední záběr, který Vám do krku narve knedlík sakra hluboko. Skvělý.(1.2.2018)

 • klukluka
  *****

  Chlast, chlast, chlast. Takhle ho chci ve filmech vidět, tohle je jedna z jeho skutečných podob. Ne ta vysmátá mládež z televizních reklam. A tady byli ještě milosrdní - okouzlující Filip, karavan na břehu jezera, láska, sex, srandičky, svoboda....pak sešup, ale pořád s maskou fešáka Majera, kterej ještě pořád jaksi fungoval. Může být ale hůř, mnohem hůř. Ve filmu naopak. Když se sejde Prušinovský se Slámou, tak už to u nás o moc lepší být nemůže.(30.1.2017)

 • claudel
  *****

  Bohdan Sláma opět nezklamal a rozehrál zatraceně dobrou partii se Stanislavem Majerem, který doslova září. Silný a tragický příběh se spoustou dalších vedlejších proudů.(17.4.2017)

 • Helmutek
  *****

  Ááááá! Tak tohle byl zážitek - od první do poslední minuty. Skvělej Majer, skvělej Noha - bezvadná dvojka s výrazně dobře napsanejma dialogama(!) a rolema. V tomhle díle jsou dobrý dokonce i ty děti (Majerův syn, jeho spolužačky...). Postavy jsou napsaný skvěle; jsou komplexní, nečernobílý a složitý - ale nejenže je to skvěle zahraný, on je výbornej i scénář, kamera a režie. Dechberoucí a silnej díl s koncem à la Samotáři, podle mě nejspíš nejlepší díl z celýho seriálu vůbec.(14.11.2016)

 • NinonL
  ****

  Epizoda o nebezpečí alkoholu. Aneb kdo jednou začne, většinou už nikdy neskončí. Stanislav Majer v hlavní roli, skvělý. Až jsem měla o něho strach, že takhle chlastá skutečně.(8.4.2020)

 • - Natáčeno v lokalitě autokempu Županovice u řeky Dyje. (sator)