Hra (S02E05) (epizoda)

Česko, 2014, 1 h 19 min

Hodně varovný díl v dnešní internetové době, kdy se i malé děti dostanou k čemukoli nechutnému a zvrácenému velmi snadno a může to mít neblahé a dalekosáhlé následky. Jan Hájek si s chutí zahrál další z řady kontroverzních postav.(17.4.2017)

Nevinné lži na cestě od dramatu k thrilleru.(18.5.2017)

Kupodivu docela slušný cyberdrama - dobrej příběh, dobrý herci (zejména Hájek a Vetchý) a dobrej a smířlivej konec. Jen tý hackerce (Johaně Matouškový - mimochodem krásná holka!) všechno vycházelo nějak podezřele snadno (vloupačka do auta apod.).(14.11.2016)

• Lachtaan

Hodně zajímavá zápletka, Vetchý, který je klenotem české herecké dominance a celkové vzezření epizody, u které jsem se nenudil v jediné minutě. Opravdu drsný předobraz toho, jak dokáže život prostřednictvím internetu ovlivnit ten reálný. Z prozatimních 3 zhlédnutých dílů ten zaručeně nejzajímavější. 9/10 b.(14.3.2018)

Docela přesný díl, který odhaluje jak snadné je v dnešní době cokoliv. Žijeme na internetu, mě je 30, já jsem v pohodě, ale nevím jak by tohle zvládala moje třeba dvanáctiletá dcera. A následky mohou zajít až do těch největších extrémů, jako tady. Jako vždy skvělý Vetchý, jen mi trochu neseděla ta sexy hackerka, ale dejme tomu. Na závěr tohoto seriálu povedené drama se šťastným koncem, který, právě protože to je poslední díl, nemusel skončit tak šťastně.(1.2.2018)