Je hra stále jen hrou, když zasáhne do reálného života? Do Matoušovy rodiny vstoupilo zlo z virtuálního světa a způsobilo skutečnou bolest. Jeho touha po pomstě je zcela přirozená. Jak ale najít zločince ze sítě ve skutečném světě? A co potom? Jaký trest mu patří v reálném světě? A nezničí si Matouš pomstou vlastní rodinu a život definitivně? Další premiérový příběh z cyklu Nevinné lži s Ondřejem Vetchým v hlavní roli. (Česká televize)

bubun

všechny recenze uživatele (k tomuto TV seriálu)

Ok, message je dejme tomu jasná, zpracování chvílema příšerný. A to fakt nemám na mysli grafiku tý hry... Pobavilo mě, jak tam ten renomovaný "herní architekt " začne mlátit o stůl s klávesnicí, když mu nejde se přihlásit do hry. A pak ještě vzteky skočí na rotoped a jede... Konec hroznej. Ale škoda, protože kdyby to téma zpracovali jinak a líp, mohlo to mít až náznak thrilleru. ()

Lachtaan

všechny recenze uživatele (k tomuto TV seriálu)

Hodně zajímavá zápletka, Vetchý, který je klenotem české herecké dominance a celkové vzezření epizody, u které jsem se nenudil v jediné minutě. Opravdu drsný předobraz toho, jak dokáže život prostřednictvím internetu ovlivnit ten reálný. Z prozatimních 3 zhlédnutých dílů ten zaručeně nejzajímavější. 9/10 b. ()

claudel

všechny recenze uživatele (k tomuto TV seriálu)

Hodně varovný díl v dnešní internetové době, kdy se i malé děti dostanou k čemukoli nechutnému a zvrácenému velmi snadno a může to mít neblahé a dalekosáhlé následky. Jan Hájek si s chutí zahrál další z řady kontroverzních postav. ()

Likan7

všechny recenze uživatele (k tomuto TV seriálu)

Docela přesný díl, který odhaluje jak snadné je v dnešní době cokoliv. Žijeme na internetu, mě je 30, já jsem v pohodě, ale nevím jak by tohle zvládala moje třeba dvanáctiletá dcera. A následky mohou zajít až do těch největších extrémů, jako tady. Jako vždy skvělý Vetchý, jen mi trochu neseděla ta sexy hackerka, ale dejme tomu. Na závěr tohoto seriálu povedené drama se šťastným koncem, který, právě protože to je poslední díl, nemusel skončit tak šťastně. ()