poster

Sázka pro dva (TV film)

Komedie

Československo, 1978, 57 min

 • flanker.27
  ***

  Scénáristicky chudá, přesto docela příjemná věc, hlavně díky představitelům ústřední dvojice. Marta Vančurová byla fakt pěkná ženská.(14.1.2017)

 • hermiona
  ***

  Nejhezčí na všem je romantika zimní Malé Strany, i se Štěpánovským mlýnem. Marta Vančurová s Oldřichem Kaiserem by byli docela hezký párek. S příběhem jsem se úplně ztotožnila. My sme to málem taky udělali, z legrace na apríla. Jenže mně bylo 16 (mému příteli 23) a musela bych mít písemní souhlas rodičů. Ale svatební oznámení jsme rozvěšeli po celý škole včetně sborovny, třídní a pár profesorů málem dostalo psotník kvůli skandálu na škole. Ten byl dokonán, když jsem na těláku vytáhla falešní těhotenskou průkazku. Paradoxní je, že zrovna dnes, když to dávají v televizi, se mi můj tehdejší "ženich" po mnoha, mnoha letech od našeho rozchodu ozval. Možná se na to taky díval a taky si zavzpomínal.(30.3.2013)

 • triatlet
  **

  Jakou součást seriálu Bylo nás šest nebo Zkoušky z dospělosti by možná Štorkánův scénář fungoval. Samostatně ale víc nudí, i když Marta Vančurová s Oldřichem Kaisrem se snaží.(30.3.2013)

 • D.Moore
  **

  "Kdy už to začne být doopravdy zábavné?" říkal jsem si od začátku do konce... A marně. Oldřich Kaiser a Marta Vančurová byli sice jako mladý pár velmi sympatičtí, ovšem kromě nich už Sázka pro dva nenabídla nic, co by stálo za větší zmínku.(30.3.2013)

 • Snorlax
  **

  Velmi zapomenutelný film, jehož největším přínosem je krátká délka. Za zmínku stojí otřesný model, ve kterém se Marta Vančurová coby Laděna seznámila s Oldřichem Kaiserem jako Alešem. V něm totiž působí značně antikoncepčně i taková krásná holka, kterou tehdy bezesporu Vančurová byla.(29.2.2016)

 
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace