Sázka pro dva (TV film)

Komedie

Československo, 1978, 57 min

Scénáristicky chudá, přesto docela příjemná věc, hlavně díky představitelům ústřední dvojice. Marta Vančurová byla fakt pěkná ženská.(14.1.2017)

Nejhezčí na všem je romantika zimní Malé Strany, i se Štěpánovským mlýnem. Marta Vančurová s Oldřichem Kaiserem by byli docela hezký párek. S příběhem jsem se úplně ztotožnila. My sme to málem taky udělali, z legrace na apríla. Jenže mně bylo 16 (mému příteli 23) a musela bych mít písemní souhlas rodičů. Ale svatební oznámení jsme rozvěšeli po celý škole včetně sborovny, třídní a pár profesorů málem dostalo psotník kvůli skandálu na škole. Ten byl dokonán, když jsem na těláku vytáhla falešní těhotenskou průkazku. Paradoxní je, že zrovna dnes, když to dávají v televizi, se mi můj tehdejší "ženich" po mnoha, mnoha letech od našeho rozchodu ozval. Možná se na to taky díval a taky si zavzpomínal.(30.3.2013)

• triatlet

Jakou součást seriálu Bylo nás šest nebo Zkoušky z dospělosti by možná Štorkánův scénář fungoval. Samostatně ale víc nudí, i když Marta Vančurová s Oldřichem Kaisrem se snaží.(30.3.2013)

• D.Moore

"Kdy už to začne být doopravdy zábavné?" říkal jsem si od začátku do konce... A marně. Oldřich Kaiser a Marta Vančurová byli sice jako mladý pár velmi sympatičtí, ovšem kromě nich už Sázka pro dva nenabídla nic, co by stálo za větší zmínku.(30.3.2013)

• Snorlax

Velmi zapomenutelný film, jehož největším přínosem je krátká délka. Za zmínku stojí otřesný model, ve kterém se Marta Vančurová coby Laděna seznámila s Oldřichem Kaiserem jako Alešem. V něm totiž působí značně antikoncepčně i taková krásná holka, kterou tehdy bezesporu Vančurová byla.(29.2.2016)