David Beckham: Bodywear

Velká Británie, 2013, 2 min

Režie:

Guy Ritchie

David Beckham

Reklamní video obchodního řetězce H&M k jarní kolekci pánského spodního prádla, jehož tváří se stal David Beckham. V akční reklamě sledujeme slavného fotbalistu, který spoře oděn pronásleduje svou ujíždějící rodinu, neboť si při loučení s dětmi zabouchl dveře od domu. Reklamu doprovází skladba Don´t Stop (Color On The Walls) od skupiny Foster The People. (J.Connor)

Jara.Cimrman.jr

Měla-li mne tato reklama na boxerky, které se samovolně zařezávají mezi půlky, donutit k jejich koupi, tak to nevyšlo. Já doma prostě nemám nic, na čem by bylo napsáno Beckham a to hlavně z toho důvodu, že jsem movitější než on, umím lépe kopat do míče, mám hezčí ženu a když vidím potetovaného chlapa pobíhat jenom v boxerkách, tak dost kecám z cesty. Ale vraťme se k reklamě a odborně ji rozeberme - nelíbila se mi. ()

Yardak

Vtipná reklama - 2 minuty, které opravdu nenudí. Dobrá hudba a Ritchieho i Beckhama mám rád, takže proč ne za 4:o)). ()

Terva

Netušil jsem, že se tu dají hodnotit i reklamy. A protože reklamu nesnáším, ale beru ji jako nutné zlo, dám za jedna a víte za co? Za tu sekačku na trávu. ()

NinonL

Některé dámy možná potetovaný Beckham potěší. V mém případě se bohužel nestalo. Nic proti vypracovanému tělu a holčičímu obličeji. I to nevkusné tetování bych skousla. Ale, pánové, vytahovat si na veřejnosti boxerky zaražené hluboko v pr...., to je vážně hnus. ()

CageDepp

Na mě to působilo moc přihřátě, ale ženským se to asi bude líbit. Kdyby to byla ženská tak to bude jiný hodnocení. ()

SeanLSD

Ako u mnohých filmársky nápadito realizovaných reklám si človek ani neuvedomí, po aký produkt to má vlastne utekať... a to sa mi páči. ()