Ze záhrobí

Giovanni Natalucci

Kostýmy:

Angee Beckett
  • Slartibarkfast

Tak trochu průměrné béčko, kdy celý štáb obstarají tři herci a pár "kolemjdoucích". Opravdu nejvíc se mi líbily masky, které mi připomněly starou dobrou školu a také horror The Thing. Jinak to byl tak trochu nesmysl, ale na zabití dvou hodin je to celkem v klidu, ač za horror se to v dnešní době už vydávat nemůže. 45%(21.12.2012)

Ďalšia adaptácia H. P. Lovercraft's, rovnakí ľudia ( Gordon, Yuzna ), hlavná postava opäť vedec ( zase skvelý Jeffrey Combs ), vnútornosti, pojedanie mozgov a skoro tak zábavné ako Re-Animator. O hudbu sa podobne ako pri Re-Animator postaral Richard Band, ktorý odviedol skvelú prácu a hudba do filmu výborne zapadá. Záver je brutal zábavný, plný krvi a nechutnosí a aj keď je to celkovo o niečo horšie než predchádzajúca spolupráca, stále sa jedná o super zábavu.(31.5.2006)

• Flaxik

Tohle byl otřes. Trapácké dialogy, scénář veškerý nijaký, herci se zřejmě inspirovali v italské škole horroru, takže přehrávají jak o život, no prostě děs. Jeffrey Combs mě začal srát hned jak se objevil na scéně, podle mě neumí hrát a tímhle filmem to znova potvrdil. Když vezmu v potaz, jaké filmy už byly v roce 1986 natočené, tak už tehdy musela tahle věc působit trapně. Jedna hvězda za celkem slušné triky a monstra a druhá za poměrně slušnou první půlhodinu. Slušné béčko musí dohnat nedostatek peněz a kvalitních herců alespoň zajímavým scénářem, tady nebylo nic. Nesouhlasím se spoustů hodnotitelů, ten film je prostě špatný i na tu dobu, kdy byl natočen.(25.6.2013)

• Dexter1

Uvedomujem si podpísanie sa času a aj to, že vo svojej dobe to musela byť hnusná úchylačina, ale dnes sa na to nedá pozerať inak ako s pobavením. Hnusných nápadov a krvavých či slizkých výjavov je tam požehnane, ale chýba mi tam väčšia logická prepojenosť a samotný aktéri sa chovajú veľmi nelogicky, čo mi ničilo výsledný dojem a nejako som si nemohol vychutnať poriadne ten film. Avšak Barbara Crampton v latexe potešila...(2.4.2013)

Barbara Crampton je tak sladka!!! ...uz chapu, proc mi tenhle film utkvel v pameti tak dlouhou dobu. Pote, co me na nej (po mem neuspesnem patrani-zapomnel jsem nazev...ehm) spravne nasmeroval kolega wolfman90 ze znameho horroroveho serveru, jsem si opet po letech vychutnal toto paradni osmdesatkove dilko s psychofyzikem Jeffrey Combsem. Potesil tez Ken Foree. Za me super. :-)(4.1.2014)

• - Tričko Miskatonické univerzity, ve kterém spí Dr. Crawford (JeffreyCombs), odkazuje na tvorbu Howarda Phillipse Lovecrafta. Na Miskatonické univerzitě v Arkhamu má být totiž uložen legendární Necronomicon. (m.xFuck)

• - Dům má číslo popisné 666. (PußyMagnet)

• - Dr. Bloch je pojmenován po příteli H.P. Lovecrafta, Robertu Blochovi, autoru románu, podle kterého bylo natočeno Psycho (1960). (PußyMagnet)