Zvířecí „nej“ Jacka Hanny (TV seriál)

Jack´s Hanna Wild Countdown

Dokumentární

USA, 2013, 26x21 min

Komentáře uživatelů k TV seriálu (7)

Je to takové letem světem a velmi doslovně. Občas mě zaujme nějaký jejich výběr, a pak mě mrzí, že se mu nevěnují trochu víc. Je to zajímavý nápad, jen škoda, že se o těch jeho "bestofech" člověk nedozví víc, jenom tam přijdou, už už jdou na další téma. ŠKODA!(14.3.2013)

• Attta

Pokaždé když na tohle na Zoomce narazím, tak se nemůžu zbavit takového populárně laciného dojmu. Navíc že by to bylo nějak komplexnější se také říct také nedá. Vcelku dost nuda.(8.4.2013)

• Paity

Od jisté doby už se mi nějak zajídají tyhle výlety do divočiny. Když jsem byl mladší přišlo mi to vše nové, dnes už je to trochu problém.(12.8.2013)

Pro mě příliš zkratkovité..viděl jsem tygra,střih do "studia",minireportáž o jiném zvířeti,opět střih..A moc nechápu ten "žebříček",myslím,že by bohatě stačilo prostě uvést několik krátkých dokumentů bez tohoto hitparádové rámce.Ale abych i něco ocenil-v každé krátké reporáži se dozvíme nějakou zajímavost o daném zvířeti.(9.2.2013)

Příjemně udělaný dokument, vcelku zábavné a svižné. Jasné a důležité informace, bez zbytečného protahování.(10.2.2013)

Moc dobrý dokument na primě Zoom, kterým provází srdcař Jack Hanna. Nejkrásnější díl byl s manželským párem, který se stará o zraněné, slepé a odložené psy. 75%.(4.3.2013)

Jack Hanna je mi docela nesympatický. Dokument má jinak docela říz a děj je svižný, jako celý dokument.(18.2.2013)