Jack (Robert Sheehan) je mladý chlapec, ktorý sa bezcieľne potuluje po uliciach mesta, a každý ho považuje za čudáka. Za čudáka ho považujú preto, lebo tvrdí, že vidí duchov, ktorí cez neho posielajú odkazy ľuďom, ktorí žijú na Zemi. Ľudia mu neveria, pretože ich nikto okrem neho vidieť nedokáže. Najnovším duchom, ktorý sa mu začal zjavovať, je vplyvný muž. Ten chce poslať odkaz svojej smútiacej žene, ktorá z jeho smrti viní samú seba. Presvedčiť ju o tom, že s jej mŕtvym manželom naozaj komunikuje, bude veľmi ťažké. (Marceloo)

Marceloo

Jack (Robert Sheehan) je mladý chlapec, ktorý sa bezcielne potuluje po uliciach mesta a každý ho považuje za čudáka. Za čudáka ho považujú preto, že tvrdí, že vidí duchov, ktorí cez neho posielajú odkazy luďom, ktorí žijú na zemi. Ludia mu neveria, pretože ich nikto okrem neho vidieť nedokáže. Najnovším duchom, ktorý sa mu začal zjavovať, je vplyvný muž, ktorý chce poslať odkaz svojej smútiacej žene, ktorá z jeho smrti viní samú seba. Presvedčiť ju o tom, že s jej mŕtvym manželom naozaj komunikuje bude velmi ťažké. - Tento horor ma velmi nezaujal. Pre mňa to malo príliš pomalé tempo a tak to bolo celé strašne natiahnuté. Taktiež to malo dosť dlhú stopáž na to, že sa dej takmer nikam neposúva a celé sa to točí okolo toho istého. Výnimočne mi však Britská angličtina neliezla velmi na nervy. Oceňujem hlavne nápad, ktorý by s kvalitnejším spracovaním mohol vytvoriť pôsobivú hororovú drámu. Občas je tu kamera vo velmi zaujímavých uhloch. Poster je taktiež velmi pôsobivý. V celom horore sa objaví len niekolko momentov s krvou, takže o nejakej brutalite sa tu hovoriť nedá. Kto má rád horory s pomalým tempom a dejom, ktorý sa nijak extrémne neposúva, by si tohto Messengera mohol vychutnať. + herečka z Maggie a Vampire Academy + herec z The Hills Run Red ()

George Stobbart

Ušmudlaný, ufňukaný blbounek sa motá po meste a vidí mŕtvych ľudí. Aktuálny duch je však podobným ufňukančekom a nezmieri sa len s rýchlym odkazom zo „záhrobia“. Zbytočný, telenovelovitý výplod, ktorý si požičiava niečo z Ducha, niečo zo Šiesteho zmyslu, niečo zo stupídnych teen seriálov a namiešava z toho jeden ubíjajúci, až nekonečne pôsobiaci celok. Uspávanka je oproti tomu nič. Nezaujímavé, s otravnými postavami, ktoré iritujú svojou ťažkopádnosťou, až príliš sileným english prízvukom a za asistencie vyčerpávajúcich flashbackov sa predierajú tým otupným dianím. Jediné pozitívum pre mňa bolo, že to je vcelku kukačkovateľne spracované a miestami pôsobivo nasnímané; iba preto nehodnotím ešte nižšie. ()

xzajox

Duchárska dráma, s troškou detektívky. Postup deja je strašne pomalý, ale to práve divákovi umožňuje, aby premýšľal a pokúsil sa do hlavnej postavy či niektorej vedľajšej vcítiť. Toto je podľa mňa ťahač filmu, žiadny horror, ale psychológia. Chybou je, že to vcítenie je ťažké. Hlavne preto, lebo hlavný hrdina je nepredvídateľný, mierne praštený a vrcholne nesympatický. Vlastne takmer celé herecké obsadenie mi nesedelo, ale nakoniec som zistil, že aj na Írov sa dá zvyknúť. Napriek nesympatiám, to Sheenan zahral celkom dobre. Miestami som sa síce nudil, no pozornosť som udržal. Jednohubka, ktorá mohla byť možno o 15 min kratšia. Priemer 52% - 3* ()