poster

Hledá se Dory

 • USA

  Finding Dory

 • USA

  Finding Nemo 2

  (neoficiální název)
 • Slovensko

  Hľadá sa Dory

 • Velká Británie

  Finding Dory

Animovaný / Dobrodružný / Komedie / Rodinný

USA, 2016, 97 min

Externí recenze k filmu (10)

 • CinemaView.sk (Ján Janočko) ****

  "Dvaja klauni očkatí sú len doplnkom a symbolom nostalgickej spomienky na viac ako dekádu starú snímku. Očakávania boli samozrejme obrovské a dá sa povedať, že do veľkej miery aj naplnené, hoci Dorina slabá pamäť po čase nudí a viac vtipov či akcie by rozhodne neuškodilo." (více)

 • ČervenýKoberec.cz (Karolina Benešová) ****

  "Každá "dvojka" se chtě, nechtě srovnává s předchozím dílem. Dory už není tak vtipná, jako když byla pouze vedlejší postavou. Je to ale přece jen pohádka, ne hollywoodský akční trhák, takže není nutné to s kritikou přehánět. Na tento snímek možná časem zapomeneme, ale za jedno podívání určitě stojí." (více)

 • Filmspot.cz (Jan Varga) ****

  "Hledá se Dory je velmi dobrý rodinný film, který funguje příběhově, komediálně i emocionálně. Není to sice taková pecka, jako většina starších pixarovek, ale rozhodně je o chlup lepší než jiná nedávná pokračování tohoto studia, jako byla Auta 2 a Univerzita pro příšerky. A je vhodný i pro nejmenší…" (více)

 • Generace21.cz (Aneta Baierová) *****

  "Celkově se mi film moc líbil, příběhem podle mě dokonce trochu předčil svého předchůdce Hledá se Nemo. Povedené grafické zpracování vyvolává dojem skutečného podmořského světa a Dory a její přátele si nejde neoblíbit. Film doporučuji jak dětem, tak i jejich rodičům pro letní odreagování nebo…" (více)

 • Kritiky.cz (Adriana Pospíšilová) ****

  "Dle mého názoru je škoda, že modrá rybka Dory neobjevuje zákoutí oceánu jako kdysi a většinu času ve skleničce, nebo jiné nádobě prozkoumává prostředí akvária za pomocí právě Hanka. Nemůžeme však zapomenout na průvodce v akváriu, kterým tvůrci českého znění rozhodně překvapili, není jím totiž nikdo…" (více)

 • MovieScreen.cz (Adam Fiala) ****

  "Podmořský svět se zase jednou stává dějištěm rybího dobrodružství. Studio Pixar se po více než dekádě vrátilo k postavám, s kterými ukradlo nejedno srdce ve filmu Hledá se Nemo (2003). Jako vždy se můžeme dohadovat, že nebylo nezbytné vytvářet pokračování k filmu, který mezi animovanou tvorbou…" (více)

 • MovieZone.cz (Matěj Svoboda) ***

  "Pokud si Nema alespoň trochu pamatujete, tak vám při popisu příběhu nejspíš došlo, že Hledá se Dory je sice sequel, s jedničkou má však společného víc, než by bylo dobré. Vlastně se tu děje úplně to samé co minule, jen chybí žraloci a místo nich dorazí slabozraká velryba. A je to celé o dost…" (více)

 • NaFilmu.cz (Daniel Birgus) ****

  "Hledá se Dory je celkově typickým druhým dílem úspěšných snímků. Není to vyloženě špatné, ale už to nemá takový šmrnc. Příběh vás sice nedostane do kolen jako tenkrát, nicméně rozhodně neurazí." (více)

 • Okodivaka.cz (Lukáš Plaček) ****

  "Hledá se Dory ukazuje, že i ždímání zavedených značek od Pixaru může stát na vlastních nohách a dotlačit do kin zase jednu prvotřídní zábavu. Důvěrně známí hrdinové, zábavní nováčci a jeden příběh, který vás pobaví i dojme až k slzám. Hledá se Dory je ideální zábavou pro všechny věkové kategorie,…" (více)

 • TotalFilm.cz (Petr Račko) ****

  "Přes všechny dílčí výtky je Dory nadprůměrný animák, který si v kině užijete. Nečekejte ale nic světoborného, jen lehkou zábavu pro děti, kterou zapomenete stejně rychle, jako Dory svoje myšlenky. Český dabing je vynikající, všichni herci se vrátili ve svých rolích." (více)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace