Vražda za vraždu

• Kanada

Kill for Me

Vražda za vraždu

Drama / Thriller

Kanada, 2013, 94 min (Alternativní: 91 min)

James Liston

Michael N. Wong

Kostýmy:

Andrea Des Roches
  • playboxguest

Snad ještě větší srágora, než podobná Roommate, kterou od naprostého odpadu zachraňuje jen to, že holky nejsou úplně k zahození, ačkoli herecký talent už zahodily, pokud ho někdy vůbec měly a jediná scéna, při které jsem jim to pobýhání před kamerou fakt žrala, byla žhavá líbačka v první půlhodince filmu. A v té závěrečné půlhodince už jsem si zase po dlouhé době připoměla, že rychloposuv nemusí být užitečný jen při sledování péček... 10%(19.2.2013)

U začiatku boli dve docela sympatické ženy-kamarátky,neskôr so skrytými lesbickými sklonmi,spája navonok rovnako zlý osud,a ktoré sa ho rozhodnú vziať do vlastných rúk likvidáciou dôvodu svojho nešťastia čiže muža-násilníka.Kto má rád psychicky nezdravých jedincov,si príde na svoje..Ale nič prevratné,nič svetoborné nečakajte.Znalec a fanúšik v takomto žánry light psycho,nesmie byť prekvapený pointou a vecami s tými súvisiacimi.Ako scénky za scénkami plynú dá sa z nich jednoducho vydedukovať čo bude nasledovať dalej a síce,dá sa odhadnúť a byť pred nimi o krok dopredu.Ja sa v tomto málokedy mýlim a nešliapla som vedľa ani tentokrát.Chutná jednohubka,ktorá neurazí,ale ani nenadchne.Nič nepokazíte ak si ju vyberiete na zahnanie nudy pri dlhých zimných večeroch.A možno v závere budete prekvapený..(28.12.2013)

"I killed for you now kill for me." Nevim jaky je problem mistnich uzivatelu s timhle filmem, ale me se libil. Originalni, se skvelymi i spatnymi psycho momenty. Dobre vybrani herci a skvela chemie mezi nimi. Pretacet jsem opravdu nemusel a drzelo me to po celou dobu v napeti. Arrow girl meeting Revolution girl in heavy psycho make out session. Proste zajimavy snimek, ktery ale neni pro kazdeho. 70%(24.2.2013)

My chlapi máme výhodu, že nám stačí pěkná holka a zábava je na světě. Chtěl jsem něco, na co by se pěkně koukalo, a i když jsem tím původně myslel film, Amanda se nakonec ukázala jako príma záložní plán. Někdo tady očividně kdysi viděl Cizince ve vlaku, a tak ho napadlo přidat tomu barvičky, dvě lesbičky a trochu víc krve. Hele, nebudu nikomu vyvracet, že je to ptákovina, ale můžete mi věřit, že na kanadské poměry je to promyšlené až až.(27.3.2019)

Recenze: Osud svede dohromady dvě krásné mladé studentky, které následně spojí dvě zcela nové pouta, jedno je spojuje a druhé rozděluje, které nakonec zvítězí láska nebo smrt? - Za to čupr obsazení přidávám jednu hvězdičku. Je to průměrný thriller, ale v tomto žánru je těžké najít kvalitní thriller.(3.3.2013)