Naši ma zabijú

(pořad)
Reality-TV / Komedie
Slovensko, 2013

Zábavná relácia v štýle skrytej kamery, v ktorej otestujeme nervy aj tých najodolnejších jedincov. Vtipné a nečakané rodinné prekvapenia vyvolané hereckými výkonmi amatérov i profesionálov. (oficiální text distributora)

Carol Pifková odpad!

Ja byť rodič tak jednu dobrú cez držku, a že spamätaj sa. Tak prehnane hrané až človek nemôže veriť tým amatérom! To akoby otcovi poviem "Oci ,Tom Hardy si ma chce vziať, ani neviem ako sme sa stretli ale naozaj ver mi, myslíme to vážne." ()

Marek1991 odpad!

Mami, fikol som Ivanu Surovcovú alebo pardón Kate Beckinsale a ideme sa brať, môžeme spolu u vás žiť, čakáme trojičky a potrebujeme milión eur, lebo by chcela zlatú vlečku a svadbu na pláži na Maledivoch, keďže nemám vodičský preukaz, ocinko prosím ťa vozil by si ma vždy za ňou. Nie Mareček, mal si rozmýšľať predtým, než si sa ožral, zariaď si sám a mimochodom, ak je to skrytá kamera, podrežem ti krk a ak nie, aj tak ťa vyhodím z domu. No dobre, úvod máme za sebou a teraz mi povedzte, aký má zmysel táto relácia. Rodičia dostanú infarkt a ak nie tak dostanú zbytočný šok a hyeny sa na tých ľuďoch zabávajú. Stálo to ich deťom za to, že im toto urobili za akékoľvek peniaze? Však z ich strany je to hyenizmus. Či je to hrané a už rodičia o tom vedeli neviem, ale je to celkom presvedčivé, avšak tým hercom sa to veriť nedá, bolo to trápne. No, máme ďalšiu primitívnu zábavku pre ovce. ()

Aljak odpad!

Strašne, strašne, ale naozaj strašne trápne! Neviem čo týmto chceli vlastne dokázať. Nepôsobí to ani vtipne, ani zábavne a celá tá "skrytá kamera" a následné sledovanie reakcii rodičov vyznieva až neuveriteľne trápne. Nechápem ako sa niekto do takejto blbosti vôbec mohol dobrovoľne prihlásiť... ()

tommy187

Ach, urobiť takéto šou to je niečo hnusné, a ešte hnusnejšie je, že to niekto pozerá. Celé mi to príde ako napodobenina úspešného Pročkového programu "Je to možné?!". Uznávam, že občas sa človek zasmeje ... ale v podstate to nemá žiadnu umeleckú hodnotu a ani žiadny zmysel. Stačila mi jedna časť ... ()

bubblebobble

Nudné a veľmi zlé. Ja ako vyznávač trápností o tom čosi viem keďže tu patrím medzi vínimky, ktoré reality show až tak nezatracujú. Ale éra tohoto druhu zábavy skončila už v 90tych rokoch spolu s Jožom Pročkom. Drahá Odpakíza, toto ťa zo sračiek nevytiahne. ()

RigorMortis odpad!

Stačilo mi pár minút, aby som si urobil obraz. Postaviť tie kreatúry z programového oddelenia Narkózy k múru a odstreliť. ()

duffi1

Napad celkom dobry, ale................ale! Trocha viac realnosti by tomu urcite neuskodilo. Ten koniec bol pre mna absolutne nezaujimavy a este jednu hviezdicku zrazil dole :-) ()

Tinuviel odpad!

Pýtam sa: "Na čo bolo toto dobré?" Primitívne a prvoplánové ako program z nejakej stužkovej (aj to by bolo asi skvostnejšie)! Byť tým rodičom, tak ma na mieste trafí šľak. Sledovala so to s natvrdlým úsmevom, to snáď nebude pravda, že toto ide v telke. Bohužiaľ bola. ()