Pekelná výzva (TV pořad)

Česko, 2013, 45 min

Jan Sládek

Jan Sládek
  • peiton

Ja žasnem,..už dávno som sa nestretla s tak nezmyselnou a trápnou show ako tomu bolo v tomto prípade.Neviem ako sa mi na ňu podarilo pozerať plných 10 minút.Asi len preto,aby som ju s kľudným svedomím mohla zaradiť do kategorie odpad!A táto relácia je označovaná za súťažnú komédiu,prosím vás?!No s vtipom to absolutne nemá čo robiť.Priam naopak,celý čas som musela len neveriacky krútiť hlavou nad trápnosťou celej akože show.Môžem iba skonštatovať len jediné - prízemné,maximálne trápne,nezmyselné divadielko!(31.5.2013)

• PenaPP

Otřesné - jak se něco takového mohlo dostat na COOL?! Viděl jsem sice jen druhou půlku prvního dílu, ale bohatě to stačilo, abych byl znechucen. Navíc Iva Pazderová trapně napodobuje Zuzanu Slavíkovou a celkový výsledek nestojí také za nic :-/ Ostatně co by člověk čekal, když je režisér Jan Sládek, jehož pořady a seriály jsou téměř všechny v černém hodnocení... //EDIT: Tak jsem včera viděl další díl a za svým hodnocením si stojím.(17.2.2013)

• ArsenalEagle

Blbost a jenom blbost - nic víc na tom nehledejte, pokus o "napodobení Fear Factoru", který se vymkl kontrole, 99% soutěžících se objevili někde z pracáku, s neukončenou základkou, otázky jak pro děti 5. třídy a oni je nedokážou odpovědět :( Smutné... Jedna hvězdička za Pazderkovou, která tam je asi jediná lehce inteligentní a má sem tam vtipné komentáře(14.2.2013)

• Lukoboss

Tak tohle Pazderkové vůbec nesedí, hraje si tam na velkou drsňačku ála Nejslabší, máte padáka!, ovšem působí to velice trapně a nepřirozeně. Ať raději dělá Na stojáka, kde je dobrá, ba co víc, patří tam k těm nejlepším. Jestli to má být nějaká česká odnož Fear Factor, tak se to rozhodně nepovedlo a umělej aplaus puštěnej po každým rádoby vtípku, to je jenom další hřebík do rakve.(4.11.2013)

• Elfias Dóže

Nevím, možná jsem suchar, ale co už, vážně jsem zhnusen. Nevtipné a nevkusné úkoly, Iva Pazderková, která tvrdým sarkasmem (jediné malinkaté plus) evokuje Zuzanu Slavíkovou a její "Nejslabší! Máte padáka!"" a otázky na úrovní prvního stupně ZŠ. Vlastně nic jiného mi včerejšek nenabídl. Proto už nikdy více. 5%(15.2.2013)

• - Na místo moderátora chtěli producenti a režiséři Leoše Mareše, ten však nepřijal z důvodů, že pořadu předvídal neúspěch. Na konkurzu pak byla vybrána Iva Pazderková. (Psychopat no.8)