Pekelná výzva (TV pořad)

Soutěžní / Komedie

Česko, 2013, 45 min

Jan Sládek

Jan Sládek

Mnohokrát jsem tady tvrdil, že mi idiotský humor rozhodně není cizí. A proto je pro mě Pekelná výzva naprostou povinností. Jsou tam prasárny, ubližování, ponižování, žraní sraček a k tomu všechny ty trotly parádně usazuje překvapivě vtipná a pohotová Pazderková. Chápu to nízké hodnocení, ale pro mě je to prostě paráda. 90%(21.4.2017)

Soutěž za moc nestojí... Z počátku to na mě působilo jako česká verze Faktoru strachu. Moderátorka je extrémně nesympatická a to až takovým způsobem, že se neubráním pocitu, že je to záměr. Ale finálová disciplína byla naprosto geniální a když k tomu přičtu fakt, že se u toho člověk alespoň zasměje a ve finále soutěžícím opravdu něco dají a ne jak v těch dnes velmi populárních pořadech typu EZO.tv, apod., není to až tak špatný pořad.(14.2.2013)

• mh.mail

0% - Nečekal jsem, že to bude bůhvíco, ale bylo to ještě hloupější. Asi by to stačilo na jednu hvězdičku, ovšem finálová disciplína to definitivně spláchla do odpadu. Nevím, jestli už začínám být prudérní, ale podle mého názoru tohle do televize nepatří. O Ivě Pazderkové (kopírující Zuzanu Slavíkovou z Nejslabší, máte padáka!, jak už tady někdo poznamenal) jsem měl jisté mínění, které jsem si teď poněkud poupravil (směrem dolů), holt složenky se neptají, kde na ně člověk vezme. Na druhou stranu - kdo chce kam, pomozte mu tam. Jestli jsem si dobře všimnul, tak upoutávky na tento pořad běží se sloganem „Jak daleko jseš ochoten zajít pro deset litrů?“ To je, myslím, naprosto trefné. Ale proti gustu žádný dišputát. Kdo chce, ať se tam hlásí, kdo chce, ať se na to dívá.(21.2.2013)

• MrGregor

Jednoduchý pořad, pro jednoduché lidi... Nevím jestli se to mělo blížit americkému Fear factoru nebo jakékoli jiné původní soutěži. Ať už to bylo jak chce, koncept soutěže je postavený na hlavu, soutěžící - kteří by měli být odvážní a chytří - jsou vystrašení, hloupí trémisti a "drsňácky" ohozená Pazderková tomu dodává korunu... Proč tedy 1*? I přes svou nepovedenou image drsňačky má moderátorka Iva "to není důležitý" vcelku vtipné, trefné a lehce urážející průpovídky a narážky, bohužel to však vypadá, že si nedělá srandu ze soutěžících, ale ze soutěže jako takové... Takže shrnutí: Ne, děkuji.(7.4.2013)

• Dromed

Sračka ze dna odpadní žumpy všech sraček, do které srala nova celá devadesátá léta a teď do ní začala srát i prima! Prosím lidi, vždyť jste celkem moudrý živočišný druh, pošlete to do černých čísel! Ať má tento konečníkový výtok tu správnou barvu. Zavřeme a uzamkněme víko od této žumpy ať z ní náhodou Pazderková nevyleze jak Samara ze studny!(22.2.2013)

• - Na místo moderátora chtěli producenti a režiséři Leoše Mareše, ten však nepřijal z důvodů, že pořadu předvídal neúspěch. Na konkurzu pak byla vybrána Iva Pazderková. (Psychopat no.8)