Reklama

Reklama

Obsahy(1)

Zábavný pořad, v němž vyhlásíme vítěze ankety, v které diváci na internetu hlasovali o nejlepší ze třiceti pečlivě vybraných scének napříč historií České televize. Naše pozvání tentokrát přijaly takové legendy jako jsou Jiřina Bohdalová, Luděk Sobota, Martin Dejdar, Jiří Lábus, Josef Náhlovský a další. Dozvíte se také názory známých osobností na jednotlivé ukázky a samozřejmě i množství dalších zajímavých informací. V pořadu nebude chybět ani hudební překvapení. O příjemnou atmosféru se opět postará moderátorské duo Aleš Háma a Jakub Wehrenberg. (oficiální text distributora)

(více)

Recenze (9)

triatlet 

všechny recenze uživatele

O dvě hvězdy nudnější než Večerníček. Jakub Wehrenberg s Alešem Hámou bohužel neoživili střihový pořad, možná se mohli sami pokusit o nějakou scénku. Lukáš Pavlásek jako syn Luďka Soboty? Ha, ha, ha... ()

Paity 

všechny recenze uživatele

Ať už Jakub Wehrenberg nikdy nic takového nepřipravuje. Dělá tím ostudu jen hlavním protagonistům. ()

Reklama

otík 

všechny recenze uživatele

Průměrný pořad ČT, který moderují Aleš Háma a Jakub Wehrenberg a vyhodnocuje hlasování diváků o nejlepší komediální scénku. Jejich ukázku komentují vybraní hosté (např. Míra Bosák, Vláďa Šmicer, Jitka Zelenková, Petr Novotný, Franta Ringo Čech nebo kněz Zbigniew Czendlik), takže z ukázek nic divák nemá. Pár hostů nemůže zachránit takový pořad pro pořad. Průměr. ()

cariada 

všechny recenze uživatele

Snad jen z úcty k těm hercům a režisérům co tyhle skvělé scénky natočili. Dneska už se zábavné pořady netočí, tudíž není z čeho ty pořady dělat. Tak že se neustále vaří z dávno převařené vody, to jsme to dopracovali. ()

Galerie (6)

Reklama

Reklama