Nová éra nejúspěšnější pěvecké soutěže současnosti začíná! Několik tisíc zpěváků z Česka a Slovenska se pokusí přesvědčit Paľa Haberu, Ondřeje Soukupa a Ewu Farnou, že jen oni si zaslouží stát se novým pěveckým idolem. (oficiální text distributora)

triatlet

Pravděpodobně se objeví někdo jako minule Celesta a i bez velkého finále o sobě dá vědět. Superstar dala šanci Anetě Langerové a Petrovi Bendemu, aby o sobě dali vědět. Oba považuji za profesionály a jejich tvorbu rád sleduji. Ovšem lákat na novou éru dvěma provařenými porotci a "novou tváří" Ewy Farne, nepovažuji za nejšťastnější. Úvodní sestřihy z konkursů byly snad to nejhorší z dosavadních superstárových večerů - přehnané přehrávání nejen od porotců, ale pravděpodobně i stylizované výstupy od soutěžících. Navíc moderátorská dvojice nemá pořádné charisma. Doufám, že živá vystoupení přinesou i avizovaný zpěv... ()

SOLOM.

Zmizel Mareš i Rytmus a já si říkal, že konečně nastane zlepšení. Jenže Zorka ani Juraško to zrovna moc nevytrhli. Ona celkově byla tato řada dost divná. Nicméně porota ve složení Habera, Soukup a Farna byla asi nejslabší ze všech, které jsem viděl. Jediný Habera si držel svoje a Evička se mi doslova zhnusila. Soukup je zažitá klasika, ale tady mi přišel, jakoby nebyl ve své kůži. Co se týká samotné vítězky Sabiny Křovákové, tak vyhrála zcela zaslouženě. Z ostatních soutěžících mě zaujala snad jen Veronika Stýblová a Tereza Mandzáková, zbytek průměr až podprůměr. Sorry Pčelár… ()

claudel

Po dlouhé době jsem se rozhodnul dívat na další sérii Superstar, první sérii jsem sledoval jako úplnou novinku v naší TV, druhou sérii jsem nadšeně fandil Vlastu Horváthovi, pak jsem se na Superstar přestal dívat. Proklamovaná "nová éra" přinesla podle mě skupinu nejlepších zpěváků, kteří se v soutěži kdy objevili. Mluvím o nejlepší devítce finalistů. Jako v každé sérii se objevil omyl, jenž svůj zpěv doháněl pro některé atraktivním zevnějškem, tentokrát v podání Daniela Šmidáka. Fandil jsem Veronice Stýblové, jež dokázala zazpívat i ty nejtěžší písničky. Překvapilo mě, že skončila až pátá. Ve finále jsem to přál Štefanovi. Myslím si, že v nové éře to slušelo i oběma moderátorům a porota také nezklamala. Já jsem se o deštivých nedělních večerech docela dobře bavil a deset procen mi připadá trochu neadekvátních. ()

duklak2

Skoro všichni odpad, hm. To by mě zajímalo kolik minut jste viděly? Tipuji, že chvilku do úvodní reklamy:) Já čekal tuto sérii mnohem horší, ale jsem nakonec rád, že se vysílá, poněvadž v neděli v hlavním vysílacím čase žádná jiná stanice nic lepšího nevysílá, nebo že by TV Šlágr? Ale přeci jenom jsem jiná generace a tak se dívám na Novu. Musím se pousmát nad bulvárními zprávami, že diváci nechtějí, aby se Farna chovala, tak jak se chová. Nesouhlasím, je to oživení pořadu. Myslím si, že se Ewa tak i chová ve skutečnosti. Každý by ji rád klátil a vedle ní se probouzel. To uznejte, hlavně teda myslím pány, muže a kluky:) Jsem zvědav, který zpěvák to nakonec vyhraje a vytře zrak panu Gottovi na Slavících:) Těším se až soutěžící budou ve vile a my všichni budeme sledovat jejich řádění:) Škoda, že to nemoderuje Leoš. Dá se trochu pochopit, že to tvůrci omladili, ale měli vybrat někoho mnohem akčnějšího. ()

Handle

Já nakonec nebudu až tak zlý, protože jakkoli je tato řada zoufalá se srovnáním se zahraničními formáty, bude pro mě více zapamatovatelná než třeba předchozí Superstar z roku 2011. A krom toho, jako kulisa je to stále fajn. Pokud se už však trochu více soustředíme, opravdu to není moc dobré - trapných a nevkusných momentů tam je spousta (ale i tak se pár světlých stránek také najde), no a chybí prostě taková ta celková atmosféra správné reality show. Jinak soutěžící jsou poměrně dobří a zajímavé je to i s moderátory a porotou, které vyvolavají velmi kontroverzní reakce. Ale i tam je podle mě trochu zaujatost, je to nádherně vidět třeba u té Farné. Média jí vykreslují jako afektovanou puberťačku, která se neumí chovat a já se přitom při finálových kolech nestačím divit, jak jedná přirozeně a fér, dokáže brát kritiku s nadhledem a když řekne něco ve stylu "hned teď zavolám řediteli Youtube a řeknu mu ať to moje strašný vystoupení radši stáhne", tak má fakt můj obdiv (a mimochodem její verze I will always love you, to bylo vážně výborný, možná nejlepší moment z celého pořadu). Ovšem, ať už si každý udělá názor sám. Superstar 2013 má rozhodně své mouchy, ale když jí nebereme tak vážně, zas takový otřes na 10% to není. ()

Bowser odpad!

Tohle vážně nestojí ani za ten komentář, OTŘESNÉ! Ti dva klauni moderátoři, co bez kartiček neřeknou srozumitelnou větu tomu taky moc nedodávají. ()

Borrtex odpad!

Já myslím, že zde platí to samé co u Česko Slovensko má talent 4, akorát s tím rozdílem, že zde místo různého žánru vystoupení máme jenom zpívánky. Tak jakou talentu, možná že první dvě série byly dobré, ale potom už to začalo být ohrané, a většina se na to přestala dívat, protože je to nebavilo. Navíc to Nova začala hodně mísit s dlouhými pasážemi reklam, a celý tento pořad natáhla. Takže to je v podstatě jedna nekonečná (někdy až uši trhající) Reality Show. Co víc napsat. 1% ()

Hismael

Uznávám, že jsou tam lidé co umí zpívat, ale všechno ostatní působí tak hrozně bulvárně, uměle a díky tomu, že jsou všichni nastěhovaný v jedné vile, by rovnou mohli natáčet i reality show big brother. Nevím kolikátý je to už díl, ale televize Nova by si rozhodně měla dát pauzu. Už to ani nepůsobí jako soutěž o zpěvu, ale spíš jako takový stroj na peníze. ()

Marek1991

Veľmi som nedúfal, že sa to bude líšiť od minulosti a ukázalo sa to ako správne. Stále je to umelé a trápne, avšak teší ma, že Habera sa nehraje na tvrďasa, ale že to berie zvoľna, už sa asi poučil z minulosti. Štýl je však rovnaký, nie je to ani delené podľa miest, kde robili nábor, spevácku kvalitu veľmi nepredpokladám tento rok, skôr viac exotov. ()

Petrson17 odpad!

Tak tohle je jen jeden velký vtip ! Nehledě na to, že se Nova snaží vytřískat prachy na něčem, co je už trochu po letech ohrané, ale zařazení Ewy Farné mezi porotce je už trochu moc, arogantnější a trapnější zpěvačku jsem neviděl a vůbec to není na úrovni, aby mladá nevycválená holka na dělo hodnotila zpěv ostatních ! No, mongolina tohoto roku, snad už po tomto propadáku konečně uznají, že to chce trochu kreativity a už nikdy nepořádat tuto sračku ! ()

ConanVJ odpad!

Že s těma sračkama furt musej otravovat ........ Hodnocení co si tohle zaslouží tu ani není. Sračka. 0% :( ()

FFilipCZ odpad!

Stačily mi ty ukázky v televizi. Na tohle už se opravdu nezvládnu dívat. EDIT: Tak jsem asi jeden nebo dva díly zvládl, ale nevím jestli se mám smát, brečet a nebo zvracet a vše najednou bohužel nezvládnu. Naprosto trapní neschopní moderátoři, reklama každých 20minut (tudíž se z 80minutového pořadu, kde se 30minut zpívá a zbytek žvaní stává dvou a půl hodinový maraton). A všudy přítomný PP, který každému bezpochyby leze na nervy. ()

NinonL odpad!

Letošní díl je obzvláště vypečený. Nikoli souboj hlasů, ale souboj hormonů. Jen je mi líto, Evičko, že z toho, na rozdíl od pánů Habery a Soukupa, jednou vyrosteš. ()

Krt.Ek odpad!

Nova už pár posledních let jen recykluje a recykluje. A nedá se na to koukat. Jen nevím, zda je onou chtěnou svěžesti a rádoby velkoprodukci, trapná nebo směšná. Ať tak či onak, kanálem privilegovaná Superstar (2013) je přes všechno co přináší i nepřináší, odpadem první třídy. 5% ()

Paxxx.cz

Po prvním díle zatím bída. Farna mě svým chováním místy doslova vytáčí, vsuvky nového moderátorského dua trapné,... Jedinou zaručenou zábavou je pozorovat lidi co si o sobě myslí, že umí zpívat a ztrapní se před celým národem... ()