Nová éra nejúspěšnější pěvecké soutěže současnosti začíná! Několik tisíc zpěváků z Česka a Slovenska se pokusí přesvědčit Paľa Haberu, Ondřeje Soukupa a Ewu Farnou, že jen oni si zaslouží stát se novým pěveckým idolem. (oficiální text distributora)

noelcoward73

Nikdy jsem podobné "pořady" nesledoval (kromě několika dílů, abych měl přehled) a asi nebudu mít důvod to jakkoliv měnit. Ale kvůli mé nejoblíbenější zpěvačce Ewě Farné jsem udělal výjimku a soutěž začal sledovat od 5. finále (Filmové znělky). Pokud má člověk talent, tak dle mého názoru žádnou podobnou soutěž nepotřebuje. To platí i o divadle, kde znám osobně několik herců a hereček, kteří nemají DAMU, protože to zkrátka nepotřebují. ()

Leleta

To jsem zas na něco narazila. Brr, nevím, jestli jsou horší ty hýkající nádhery, nebo emotivní Ewička Farna. Ale hlavně že nastala nová éra Superstár! ()

Olík

Můj text není hodnocením SuperStar roku dvoutisícíhotřináctého jako televizního pořadu (což, vzhledem k tomu, že jsem viděl všehovšudy dva díly po deseti minutách, ani není zcela možné), ale zamyšlením nad dobou, která umožňuje podobnému formátu vysílání se donekonečna vracet na televizní obrazovku a co je ještě zarážející v hlavním vysílacím čase. Dneska je přeci všechno business! Kultura, sport, dokonce i lidský život a kdo nemá sledovanost, jde bez milosti od válu. Z toho mi vyplívá jenom jedno. SuperStar, Hlas Československa, Česko Slovensko má talent,Talentmania, X factor a jim podobné opravdu někdo sleduje a asi ne jenom někdo, ale těch diváků bude povícero. Lidi, Vás ještě po těch letech opravdu baví???????????????????????????????????????????????????????? ()

croxika odpad!

Nie, nie, nie.....toto má byť tá "úúúžasná" nová éra? tvorcovia boli opäť raz prehnane optimistickí, tentokrát im to však vážne nevyšlo...televíziu systematicky nesledujem už viac ako rok, ale podobné projekty ma dokážu pritiahnuť na pár chvíľ k telke, hlavne kvôli odreagovaniu a možno aj nejakému tomu umeleckému zážitku.... na toto som sa ale v celej dĺžke dokázala pozerať len v období castingov spolu s priateľom, kedy sme sa na tom dokázali aspoň zasmiať..tieto finálové kolá sú absolútne nemastné-neslané, počnúc nezaujímavými, priemernými, nič nehovoriacimi nádejnými spevákmi cez absolútne trápne smiešnych moderátorov, ktorí však bohužiaľ nie sú smiešni svojimi podarenými hláškami, ale celým svojím vystupovaním...pre mňa hrozne nesympatická blondína , ani neviem ako sa volá,a ani to nemám záujem zisťovať a "podarený" Juraško s opičím zjavom....nechcem nikoho urážať, ale na toto sa mi proste nedá nevysypať plné "lopaty kritiky"..mám pokračovať? jednoducho- celé zle...jediný, kto tam ako-tak drží úroveň je starý dobrý Paľo, ten by však mohol oželieť honorár a posunúť sa niekam inam...AHA, a aby som nezabudla....tiež sa vám zdá, že tie maskérky vedia súťažiace akurát tak zošpatiť a dogabať ako ich skrášliť? ... ()

BazzoxCZ odpad!

Nejhorší na tom je že na to lidi čumí a jsou ochotní posílat prachy pardón HLASY o které jde finalistům ale pro ty kteří nechápou jím ty hlasy jsou k hovnu jim stačí že se zviditelní. Prachy jdou těm kteří rádoby hodnotí to co by všude jinde ve světě nazvali odpadem jako na všemi i mnou oblíbené stránce CSFD. NEPOSÍLEJTE HLASY PROSÍM MOŽNÁ TO SKONČÍ. ()

Ydrosten

Už delší dobu marně přemýšlím k čemu podobné " šou " vlastně slouží. Vítěz - ten nejhezčí a nejmadlší " beďarák " do kterého se zamilovali všichni pubertálně nevivinutí jedinci - dostane potom možnost vydat " své " vlastní album seskládané ze známých písniček ( které už dávno před ním nazpíval někdo daleko lepší ) a všichni to budou kupovat jenom proto aby si poslechly to co už tady bylo v originále. Je to velmi zvláštní. Když slyším ( bohužel nemám jinou volbu ) jak uječená dvacítka kurví oblíbený song, mám sto chutí zajet do místa konání a urvat jí pajšl. A co na to porota ? // " je to nějak lepší než originál " // NO TAK TO SES SNAD POSRAL SOUKUPE NE ???? Navíc mě dokáže nasrat asi nejvíc to, že se pořád do všeho sere angličtina. Ve vlastní zemi ( jako hrdý čech ) musím na každém kroku sledovat jek všichni juesej lezou do prdele. Nehodnotím, protože není co hodnotit. ( navíc opět moderátoři musí házet nacvičení komentáře, které opravdu trpí tím že jsou trapné už při psaní scénáře ) ()

Heroine odpad!

Groteskní. Ze začátku jsem byla jenom zhrozená, jak trapná dokáže být Ewa Farna. Jak ale šel čas, a viděla jsem víc dílů, začala mi Ewa vadit z celé soutěže NEJMÍŇ. Co je to PROPÁNA za moderátory? Kde ty kretény vyhrabali? Demence nejvyššího stupně. Moderátoři, kteří nedají ani jednu vtipnou hlášku, jsou nudní, hnusní, trapní a zlí, finalisté jsou skvadra odporňáků, z nichž jeden jediný zpíval čistě, a všichni ostatní jsou neposlouchatelný, falešný HNUS. K tomu všichni používají výrazů jako "pěvecký idol", "grand finále", "výkony", "talent", a spousty dalších výrazů, které působí, ve srovnání s tím, co divák vidí a slyší, jako výplod horečnatého snu. A co si myslím o "vítězce"? Nemohlo to dopadnout jinak. Dementní soutěž, musí mít přeci vítězku, která je na hranici mentálního zdraví, zpívat NEUMÍ, je hnusná, šilhá, je úplně blbá, a k tomu mluví směšně odporným, krákoravým hlasem. Lidi, dobrý jsme! Dva národy plný talentů! ()

Hooya odpad!

Hvězdičku přidám, až někdo pořádně proliská Farnou. Do té doby ovšem je hodnocení jasné... ()

bubblebobble

Tento rok trochu sklamanie ale stále si myslím, že v porovnaní s ostatnými reality show je Superstar úplne neškodná. Až na tú otrasnú moderátorskú dvojicu. ()

red_spirit77 odpad!

Poďme sa spoločne smiať, ako niekto nevie spievať, zarobiť im peniaze, aby sme podporili tých zbohatlíckych zmrdov. Pozerať sa, ako 14 ročné detičky odpadávajú v priamom prenose, kvôli "superstar", ktorá zapadne prachom hneď po skončení tohoto fiaska... ()

UniqueNett odpad!

Už je to fakt trapný. Ale uznávám, že Mireček Žbirka mě svým dubstepovým vystoupením lehce vyvedl z míry. To mám ráda! ()

emdvojka odpad!

Mám rád hudbu...kedysi som superstar pozeral...tu ma to prestalo baviť po kastingoch, pretože je to stále dookola a už pri tom vyslovene zívam... ()

Kostexx odpad!

pRostěě tOto jE Můj úPlně nEj Nej pOřÁdeq nA sWěTě a qDo řÍkÁ Zhe sE MU nElíBÍ tAq nErozUmí uMění!!!!!!!!!a eWičkA jE nEj A wŠiChni jEn zÁvIdíTe!!!!!!!!! ()

bobrux odpad!

Upozorňuji, že následující komentář obsahuje spoilery. Každý díl jede jako přes kopírák. Začne rekapitulací posledního dílu plus návnadu co uvidíte po reklamě. Po ní rekapitulace, co jsme viděli před reklamou, jeden až dva tragédi prokážou i mě bez hudebního sluchu svůj absolutní antitalent za opěvného poplácávání po ramenou od poroty, že nic lepšího nikdy neslyšeli (v tuto chvíli si bradou otlačím svůj pivní břich) a následuje rekapitulace co jsme viděli a co uvidíme po reklamě. Po reklamě opět opáčko pro trubky a takhle se dá třicetiminutová záležitost roztahat na tři hodiny. Na konci za se hromového dunění jeden tragéd vrátí ke své kariéře třídního baviče na základce ve vidlákově a všichni sborově ryčí, jako by ho měli následně ubít kovovou tyčí. Člověk by až řekl "kéž by". Čekám na chvíli, kdy nějakou chytrou hlavu napadne zkrápět i kamery, aby všechny dívající se děti pochopily, že pláče i kamera a proto soucítí skutečně všichni! No a když do toho začne bulit i moderátorka Zorka, tak si dáme titulky, tentokrát naštěstí nečekaně bez opáčka, co jsme vše dnes viděli. A teď ruku na srdce, nejsem sice cílová skupina diváků, ale co se mi na této trapné sestavě netalentovaných puberťáků (čest těm dvěma výjimkám) a patosu má líbit a co by stálo byť za jednu hvězdičku z lítosti? ()