poster

Avengers - Sjednocení (TV seriál)

 • USA

  Marvel's Avengers Assemble

Animovaný / Akční / Dobrodružný / Sci-Fi

USA, 2013, 52x22 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • NiaWolf
  ***

  Slabší odvar Avengers: EMH mě zatím moc neoslovil. Nelíbí se mi animace ani rádoby "cool hustý" efekty, kdy se rychle střídá střih za střihem, aby to vyvolalo dojem akčnosti. Bohužel kolikrát scény nedávají zrovna smysl a na kahánku má i fádní scénář. Marvel měl raději zůstat u předchozího seriálu a ne neustále pokoušet své štěstí s dalšími šílenými nápady.(20.7.2013)

 • MartinTerran
  ****

  Rozhodně horší něž předchůdce, ale žádná hrůza to není. Seriál vychází z hraného filmu (čili některé postavy chybí) a tak nějak má zapadat do celé "Marvelovské ságy". Příběhy nejsou ničím překvapující, prostě taková klasika běžná v tomto žánru. Hlášky zde jsou a tak celé to nějak funguje, ale případná další řada, už se bude muset obejít beze mě. Prostě taková akční oddychovka. Hodnocení: 75/100.(27.8.2014)

 • Bull2
  ****

  Musím říct, že je to o fous lepší než Ultimate Spiderman, ale obsahuje stejnou dětinskost. Naštěstí nemluví do kamery nebo pro sebe. Vtipy jsou hodně slabé, jasně určené pro děti a tím i osobnosti hrdinů. Ale příběhy stojí za to i proto, že ukazují Avengery, jak pracují jako tým a spoustu dalších hrdinů/padouchů. Pár dílů je nezapomenutelných a jiné by jste raději neviděli, ale celkově, překonáte-li tu dětinskost, je to dobrý seriál. Jsem rád, že jsem ho viděl.(10.7.2014)

 • John8
  *

  CO TO SAKRA BYLO?!?! Teď už jsem se trochu uklidnil, ale takhle mě ještě žádný první díl nerozčílil a tolik problémů nenapočítal. Takže jedeme *1)* Kde to sakra jsme? Určitě nepokračujeme v Avengers EMH protože tam byl falcon již stabilizován a Avengers se nerozpadli, stejně tak to není pokračování filmových Avengers, Black widow byla oficiálním členem, a také se nerozpadli. Není to návazné na současný komix, protože jsou v něm všichni daleko dál. Je-li to pokračování avengers UTS, neumím říct, show jsem neviděl, ale pro víc hvězd žádám vysvětlení. *2)* Příběh. Tím nemyslím že nejsem spokojen s dosavadní dějovou linkou, ne, je to první díl, ale to pojetí. Mám pocit že scénář psali dvě opice na speedu, sem tam něco vybouchne a někdo do někoho praští, lidi řeknou jedno a udělají naprosto zhovadilý opak [ironman: "zústanu s vámi, tentokrát půjdeme jako tým" *střih* Frrrrrrr! a ironman mizí v dáli] ale i základní věci jako Build-upy nebo dramatickéchvíle ticha tu prostě nejsou, vše se jen děje, rychle nepřehledně a naprosto nezajímavě. *3)* Animace. Och ta hrozná animace. Její levnost je do očí bijící! Pokud chtěli tvůrci rozpohybovaný komix, měli udělat rozpohybovaný komix, Plná animace to není ani náhodou, za tuhle kvalitu by se mohli stydět i některá flashová videa na youtubu, zvláště v pohybu to vypadá jako vystřihovánky na naprosto nesedícím pozadí, ani občasné komixové panely nepomáhoají a snad ještě víc ruší. A hřebík do rakve je odporná 3D loď. [SHRNUTÍ] Filmové i Avengers i EMH zbožňuju, ale assemble na mě zatím působí jen jako rychlí pokust vyždímat peníze z momentálně populární ikony, a to snášet nebudeme, jednu hvěždu dávám spíš jako víru v to že se to ještě zlepší, určitě ještě přidám další komentář.(22.5.2013)

 • jh666
  ***

  Opravdu mě mrzí, že kvůli tomuhle skončilo EMH. Začátek vypadal nadějně, dobrá animace (kromě Skulla) a první tři epizody byly zajímavé (Avengers Protocol a Ghost of a Chance). Jenže pak šla kvalita dolů, Nezajímavé a nudné díly. Ultimate Spider-man je sice dětinštější, ale je vtipný. Kromě prvních 3 dílů byly opravdu povedené jen Hulked Out Heroes a Hulk´s Day Out. A pak Planet Doom, která se jako jediná vyrovná i EMH. Jinak docela nuda. Edit Finále první řady se povedlo, ale stejnak slabota. 60 %(7.12.2013)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace