Reklama

Reklama

Série(5) / Epizody(126)

Obsahy(1)

Hrdinové a padouši ze světa Avengers jsou zpět.
Padouch Red Skull umírá a aby zabránil nejhoršímu, rozhodne se spojit se zabijáckým MODOKem, aby společně unesli Kapitána Ameriku. Red Skull má v plánu pro sebe tímto způsobem získat zdravé tělo, do nějž by přenesl svou mysl. Poté, co je poražen spojenými silami týmu Avengers, se mu přece jen podaří svůj problém vyřešit. Iron Manovi sebere jeho brnění a nechá Tonyho Starka umírat. Ostatní hrdinové však Starkovi seženou brnění nové a při dalším útoku Skulla opět porazí.
Red Skull má ale v záloze ďábelský plán, jak se hrdinů zbavit jednou provždy. Chce jim vzít vše, co je jim drahé a to tak, že zařídí, aby je lidé nenáviděli, protože selhali v jejich záchraně. Aby vyrovnal síly, Skull sestaví vlastní tým, tentokrát samozřejmě super padouchů, kteří mu mají pomoci hrdiny zničit. Jak tento střet dobra se zlem dopadne? (Zdroj: http://www.serialzone.cz/) (oficiální text distributora)

(více)

Videa (1)

Recenze (26)

SaNcHeZ_cz 

všechny recenze uživatele

Po prvních třech dílech : Poměrně hodně slabý rozjezd ale není tu úplná prohra. Většina sympatí ale těží z toho co je známé. Nic moc nového ve filmu nenajdete, animace je standard a Iron Skullova armáda má jednu chybu a tou je M.O.D.O.K. Ve výsledku tak trochu uspěchané, rozhodně nedotažené a hodně přímočaře zbytečné. Ta třetí hvězda je jen za chemii, která jako ve většině dalších zpracování mezi hrdiny funguje. ()

Spiker01 

všechny recenze uživatele

Samozřejmě jsem stále pěkně naštvaný, že skvělý seriál Avengers: Earth's Mightiest Heroes nahradil jiný, ale nakonec to nebylo zas tak špatné. Hlavní je, že se to krom animace nepodobá Ultimate Spider-manovi, protože ty dětinské vtípky mě štvali fakt hodně. Samozřejmě se zde najde hned několik věcí, nad kterými si člověk musí postesknout. První je ta animace. Kupodivu se mi celkem se mi i líbí (i když nedokážu posoudit, jak moc levná byla), ale na ilustraci jednotlivých postav si asi budu zvykat dýl. Děj se posunul někam úplně jinam, je zde známá parta z filmových Avengers + Falcon, ale na EMH se bohužel nenavazuje. Proč? To nám nikdo nevysvětlil, asi aby si děti zvykali na známé hrdniny, co viděli ve filmu. Doufám, že se ukážou i další postavy, protože to byla jedna z výhod předcházejícího seriálu. Jako velký fanoušek komiksu nejsem úplně potěšen, ale tu mytologii zkrátka žeru. Zatím hodnotím po prvních dvou dílech a doufám, že v červenci budu mít z tohoto seriálu lepší pocit...Zatím 62% ()

Reklama

jh666 

všechny recenze uživatele

Opravdu mě mrzí, že kvůli tomuhle skončilo EMH. Začátek vypadal nadějně, dobrá animace (kromě Skulla) a první tři epizody byly zajímavé (Avengers Protocol a Ghost of a Chance). Jenže pak šla kvalita dolů, Nezajímavé a nudné díly. Ultimate Spider-man je sice dětinštější, ale je vtipný. Kromě prvních 3 dílů byly opravdu povedené jen Hulked Out Heroes a Hulk´s Day Out. A pak Planet Doom, která se jako jediná vyrovná i EMH. Jinak docela nuda. Edit Finále první řady se povedlo, ale stejnak slabota. 60 % ()

Caszidy 

všechny recenze uživatele

Obvykle nehodnotím po prvním dílu, ale jelikož Avengers Assemble jsou tady na úkor vynikajících a bohužel zrušených Avengers: Earth's Mightiest Heroes(EMH), nemohu jinak než vyjádřit několik prvních dojmů. Částečně musím souhlasit s uživatelem John8, jehož komentář tu byl jako první. Sice tedy nejsem tak brutálně zklamán, nicméně řadu výhrad mám. Předně je tu to chaotické vržení diváka do časovo-příběhové linie, která vůbec "neštimuje" s tím, co jsme doposavad viděli. Dále se mi také příliš nelíbí zápletka a její provedení (výměna mozků? copak jsme v Tak jde čas s Joey Tribianim aka Dr.Drake Remoreyem?), ale u té ještě uvidíme, jak se vyvine v dalších dílech. Animace mi až tolik nevadí. Po prvních ukázkách, které se objevovaly jsem byl vcelku zděšen, avšak výsledek mě mile překvapil. 3D loď je ale samozřejmě odporná! Tyhle kombinace 2D a 3D animace se opravdu málokdy podaří provést tak, aby nepůsobily jako pěst na oko. Zbytek jsou pak jednoduše komiksoví Avengers, plno výbuchů a akce, hláškování se tady zatím příliš nedaří, ale třeba přijde v dalších dílech. Abych nezapomněl, tak malou výtku bych měl i k "fyzice" kde i přes to, že jde o komiksový animák se vším všudy, tak některé ty skoky, lety, rány a podobně na mne ve srovnání s jinými animáky, včetně těch ze stáje Marvel, působí příliš předimenzovaně. Určitě bych se nebál doporučit sledování dalších dílů, nicméně po zhlédnutí toho prvního ve mne převažuje očekávaný pocit mírného zmaru, že EMH museli kvůli tomuhle skončit. Navíc značně uspěchaně a nedořešeně. Komentář doplním po zhlédnutí první řady. ()

Chen 

všechny recenze uživatele

Nemluví ze mě vztek, protože Avengers Assemble nahradili vynikající Earth´s Mightiest Heroes, ale i kdybych předtím EMH nesledoval, byl bych zklamaný. Avengers Assemble samozřejmě těží z Whedonova veleúspěšného filmu, respektive přebírají filmový tým, takže tu máme jen Black Widow a jinak je to "sausage fest". Naštěstí se objevují další různé postavy, především na straně záporáků, ale nejsou často příliš dobře využity. Stejně tak některé dějové zápletky nejsou zrovna skvěle vypilovány a pokud jde o animaci, střídají se různé styly a působí to docela rušivě, rozhodně ne tak efektně, jak tvůrci zamýšleli. Pro mě zatím zklamání. 5/10 ()

Galerie (119)

Reklama

Reklama