Reklama

Reklama

Obsahy(1)

Bud možná vypadá jako doktor, ale doktor rozhodně není. To jen jeho indiánský kamarád Orlí oko přepadl vlak a ukradl jednomu doktorovi kufr, ve kterém prý má být největší poklad. Ale co je tohle za poklad? Jen samé lékařské knihy a nástroje. Jenže než se Bud naděje, celé město, do kterého právě společně s Orlím okem dorazil, si myslí, že Bud je doktor (má přece lékařský kufr) a hned mu zařídí ordinaci. Bud tu ale bude mít ještě jinou práci - musí město zbavit lupičské bandy, která řádí po celém okolí. (oficiální text distributora)

(více)

Recenze (63)

Jara.Cimrman.jr 

všechny recenze uživatele

"Už k vám dorazila ta epidemie hepatitidy? - Občas se tady staví." Některý aspekty lékařskýho vzdělání sice zůstaly "doktorovi" Buddymu doposud skryty, ale to nic neubírá na jeho mistrovství v obouručným mlaskavém fackování banditů, který občas vyšperkuje nekompromisně zatloukacím kladivem do země. Děj tohoto westernu samozřejmě není podstatnej, neboť vše důležitý se skrývá v postavách poletujících okny, dveřmi či zdmi a následnejch suchejch hláškách dobře živenýho fousáče. Těžko od filmu s Budem Spencerem v hlavní roli očekávat více. ()

Cervenak 

všechny recenze uživatele

Absencia Terenca Hilla bolí (hlavne pri tradičnej "veľkej žranici") a o to viac pije krv (Buddymu i divákom) ten debilný indiánsky sidekick. Neskutočne iritujúca postava, uzemnil by som ho bombou do temena po minúte výskytu na plátne/obrazovke. Takisto veľa fórov, ktoré v starších filmoch BS/TH fungovali dobre, tu skĺzavajú do veľkej trápnosti. Ale aj napriek všetkému je to stále slušná zábava. Životabudič pre umierajúceho deduška, spomínaná jedácka scéna, dezinfekcia v polievke, no a samozrejme hojné "fistingy", ktoré sú nevídane deštrukčné a s lepšou "choreografiou" než v mnohých spoločných BS/TH filmoch. Popravde, čakal som od tohto menej známeho filmu, že bude podstatne horší, takže príjemné prekvapenie. ()

Reklama

Yoshitsune 

všechny recenze uživatele

Buddy míří na Západ a já se svým hodnocením mířím na čtyři hvězdičky. Proč na čtyři ? No hned to vysvětlím, byť hlavním neduhem se může zdát že zde chybí, jeho dlouholetý parťák Terence Hill, kterého nahradil herec Amidou, tak to neni ten problém. Ten problém, je nevyužitý potenciál, co by Buda jako doktora. Protože to jak Bud lečí své pacienty, bylo naprosto vtipný a originální a je tedy velká škoda, že se to omezilo jen na čtyři pacienty, ano počítám banditu a jeho problémy s chrupem. V tomhle směru je to i jediný problém, Amidou co by Orlí oko, výborně zastává roli vtipálka a mírného provokatéra, záporáci sou taky dobře zahraní a má to i fajn bitky, hlavně ta velká v hospodě, je naprosto perfektní. Celkově sem hodně spokojený a líbilo se mi, jen je škoda že Bud nemohl vyšetřit vícero pacientů, určitě by na jeho léčbu nezapomněli. ()

Malarkey 

všechny recenze uživatele

Mám Buda Spencera rád, jako malý jsem ho teda žral ještě víc a potom co jsem zjistil, že v trafice bude s ním film, který jsem ještě ani neviděl, byl jsem rád, že u něj je stále se na co těšit. Každopádně při koukání jsem věděl, že se někde v nitru duše bavim, jen to není takové jako když jsem byl menší. Je to ta stará dobrá zábava, tak jak je to od něj známé. Škoda, že s ním neasistuje Terence Hill, ale nevadí. Je dobře známo, že i filmy samotně s ním jsou povedené a oblíbené. Stejně jako tento a stejně jako další jiní. Je to stále stejně ohraná písnička, ale i tak je to zábava, která jen tak neztrácí na kvalitě. Prostě ho mám rád, takový jaký je a tady je přesně takový, tak proto dávám čtyři. Za ten návrat do dětství, který potěší a nikdy na kvalitě neztratí. Ale furt je to spaghetti western...takže Terence Hill tady s ním měl být...měl... ()

D.Moore 

všechny recenze uživatele

"Nevím, kdo jste, ani co tady chcete, ale jedno je absolutně jasný: Když mě někdo ruší při jídle, rozptyluje mě to!" (PLÁC! BUM! PLESK! TŘÍSK!) Povedená fackovačka, jen co je pravda. Úsměv na tváři mi vydržel od začátku do konce. Pravda, indián mohl být méně potrhlý, ale to je asi tak jediné, co bych Buddymu vytkl. Přesdržkové scény jsou pochopitelně skvělé, jejich choreografie předčí leckteré společné filmy Spencera a Hilla, jenže kromě nich jsou tady ještě bonbonky typu "Bud Spencer ordinuje", "Bud Spencer cestuje první třídou" (přemýšlím, jestli to byla úmyslná narážka na Leoneho Kapsy plné dynamitu) nebo "Bud Spencer se baví se skutečným doktorem". ()

Galerie (23)

Reklama

Reklama