Situačná komédia z novinárskeho prostredia.

Epizódy:
1. V prvom dieli situačnej komédie Sme v háji sa nový šéfredaktor zoznamuje so svojimi novými zamestnancami. A na takúto realitu ho nepripravili ani drahé manažérske knižky.
2. Nie vždy sa darí. Keď šéfovi hore zrušia titulku, musí vyhlásiť núdzový stav: jeho zástupcom sa stane ten, kto vymyslí záložný plán.
3. Mať dobrého fotografa je pol úspechu akýchkoľvek novín. Príloha High toho svojho našla náhodou, vlastne nehodou – vo vlastných radoch.
4. Na rozdiel od nášho šéfredaktora, šéf rezortu ministerstva školstva vo svojom veku srší entuziazmom a nevšednými nápadmi.
5. Sme v háji. Šéf chce novú prílohu o pôvodnej slovenskej literatúre, no zadal ju písať tomu, kto okrem komiksov čítal už len cestovný poriadok.
6. Tak najprv nás odpočúvajú a my všetko tajíme a potom nás neodpočúvajú a my všetko vytárame. Takto sa tu nedá pracovať.
7. Keď sa šéf dozvedel, že aj v Le Monde píšu o diéte pre intelektuálov, okamžite ju musel vyskúšať – na podriadenej. Návod, ako vám zachutí aj naša titulka.
(oficiální text distributora)

anderson

Opäť ďalší trápny - temtokrát výlučne pre internet určený - pokus o "mockumentary" na slovenský spôsob. Naozaj som zvedavý dokedy ešte budú "tvorcovia" servírovať úbohým slovenským divákom akúsi náhradu za to čomu sa kedysi vravelo humor. Za neuveriteľne dobre vyzerajúcu "politologičku Čobejovú" aspoň 1 hviezdička. Obsah je totiž jasný odpad! (4.4.2013) ()

tommy187

Keď sa na to pozeráme z "odbornej" stránky všetko je namakané. Réžia je dobrá, herci boli fakt výborný, fóry boli tiež celkom v pohode. Ale ako povedal jeden múdry pán to nestačí. Netreba spraviť všetko dokonale, treba tam dať kus srdca - bez neho to nejde. No uvidíme ako to pôjde ďalej, keď sa budem fakt NUDIŤ zapnem si to ... a ak sa vám to páči pozrite si to. Zo všetkého najviac vyzdvihnem skvelý výkon Ľuboša Kostelného. Ten mi v poslednom čase pripadá ako herecký génius. Hrá bastardov, blbcov, géniov. To dokáže málo, veľmi málo hercov. ()

Sticks

Zlatá stará Zborovňa(1999)... problém SME v háji je, že ,,humor´´ zasiahne len príliš malé publikum. Žiadna inovácia, žiadny ťah alebo kryštál, ktorý by držal pozornosť a zároveň motivoval do ďalších dielov. ()