Nastala chyba při přehrávání videa.
 • D.Moore
  ***

  Ten fekální humor, který navíc musí být i se vším všudy ukazován, mě jednou zničí. A přitom mohly Všechny cesty vedou do hrobu být vážně dobrá komedie, kdyby se bez těchto zbytečností obešly. Seth MacFarlane totiž píše a hraje jako velmi sprostý a stále zábavný Woody Allen, nápadů má hodně (možná až moc) a film, který přímo voni westernovou atmosférou, svižně odsýpá. Z vedlejších postav se mi nejvíce líbili snoubenci v podání okouzlujícím způsobem vulgární Sarah Silverman a mrtvolně bledého Giovanniho Ribisiho, Charlize Theron to velmi slušelo a Liam Neeson si záporáka zahrál tak trochu podobně jako onehdy Henry Fonda v Tenkrát na Západě. I kdybyste se na film nechtěli podívat, poslechněte si alespoň skvělý soundtrack Joela McNeelyho, na němž je Goldsmithova poctivá škola vážně znát. Tři a půl.(12.9.2015)

 • Xmilden
  ***

  "People die at the fair." Tahle hláška prostě nezevšední. Závěrečné cameo je vskutku smrtící. Hodně scén je neskutečně až trapných nebo odporně nechutných, nicméně najde se i spousta takových, které se zaryjí hodně hluboko do paměti. Obsazení je luxusní a stejně jako jsem závidím každému herci že může natáčet s Evou Green, tady pro změnu závidím hlavnímu hrdinovi líbání s Charlize Theron, která má opravdu čuch na výtečné role, ke kterým se jako divák budu velmi rád vracet. I díky ní se hrozně moc těším na nového Mad Maxe. Dokonalý opak proti Charlize tvoří Seth MacFarlane, kterému jsem 90% filmu nebyl ochoten uvěřit jeho roli. Přecejen by si měl uvědomit, že patří spíše za kameru než před ni. 60%(12.9.2014)

 • VášaVF
  ****

  Jednoduchá komedie od pana Setha MacFarlanea, který se drží svého rukopisu. Pakliže vás rozesmála komedie Ted, pak je tento film natočen přímo pro vás. Ostřejší humor, narážky na již klasiky (Návrat do budoucnosti a Nespoutaný Django), štěky slavných herců (Christopher Lloyd, Ewan McGregor, Jamie Foxx, Ryan Reynolds) a rychlé náhodné vtipy. Prostě letní westernová odpočinková komedie, která si lehko najde své příznivce (mezi zvrácenějšími diváky).(8.6.2014)

 • IQ Tiqe
  ****

  4* za ty nekorektní sexistický hlášky, kterýma mi MacFarlene připomněl jeho Oscary. Tohle je parádně ujetá parodie. Navíc Charlize je kost a má tu správňáckou roli, a ty camea – Cesta do budoucnosti a Django – taky stály za to. # [monitor, 5.1] # příběh *** | hudba **** | humor *** | akce *** | napětí * | pustil bych si znovu ****(2.8.2014)

 • Allien.9
  ****

  Nevím, jak zbytek účastníků čsfd-projekce (asi jak kdo), ale já se bavila od začátku do konce a bavila jsem se vskutku královsky. Ano, trocha fekálního humoru by se samozřejmě našla ("Méďa", lidi, "Méďa"...), ale oproti úctyhodné náloži zdařilých vtípků, které si berou na paškál jak nástrahy každodenního života ve 2. polovině 19. století, tak národnostní menšiny, tak některé současné osobnosti, a které obsahují několik opravdu živých (!!!) odkazů na jiné populární filmy odehrávající se na Divokém západě, se jedná vážně o minimum. Po "Méďovi" si u mě MacFarlane (hlavní role, režie, scénář, texty písní) výrazně napravil reputaci + přitáhl pár dobrých herců v čele se skvěle vypadající Charlize Theron; desetivteřinovou účast Ewana McGregora jsem nicméně nepochopila.XD Trailer sliboval "nejzábavnější a nejdrsnější komedii roku" a já prozatím (výjimečně) nemohu jinak, než souhlasit. Navíc, jak trefně poznamenal POMO, k současnému, tzn. suše-horkému počasí se "A Million Ways to Die in the West" hodí jako prdka na... na klobouk.;-)(11.6.2014)

 • - Natáčení probíhalo v Utahu ve městě Monument Valley a v Novém Mexiku ve městě Santa Fe. (Terva)

 • - Albert (Seth MacFarlane) v jedné scéně říká: "Mi La Ku Nis, Mi La Ku Nis," což je v titulcích přeloženo jako "fine, fine". Jedná se o odkaz na herečku Milu Kunis, která je Sethovou dobrou kamarádkou. Zahrála si také ve filmu Méďa (2012) a namluvila hlas Meg Griffinové v seriálu Griffinovi (od r. 1999). Oba projekty jsou dílem Setha MacFarlana. (Dr Lizal)

 • - Po záverečných titulkoch nasleduje ešte jedna krátka scéna. (MikaelSVK)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace