Rozpolcené až běda. Na jedné straně je řada výborných gagů, na druhé spousta hlušiny, trapnosti a scenáristických i režijních selhání. Všechny cesty pobaví. Bohužel ale za cenu toho, že vás dvakrát větší měrou ubijí svojí unylou debilitou. MacFarlane holt dostal příliš volnou ruku a tentokrát to nebylo k dobru věci. (5/10, tak tak zaokrouhlených nahoru)(5.6.2014)

"Pre mňa jedno veľké prekvapenie. Nie je veľa westernových komédií a tie čo sú, tak zvyčajne za moc nestoja." Toto napísal "misterz", a ja nemôžem inak, iba súhlasiť. Ja osobne som sa pár krát fakt slušne zasmial. S hodnotením som na vážkach, no myslím že veľmi silné tri sú lepšie, ako veľmi slabé 4.(26.3.2015)

Je vidno, že když se utvoří vkusný kompilát absurdního humoru, inteligentních narážek a fekálních džoučků, může to stále ještě fungovat na jedničku jako Clintonovo libido. Oh, má Čárlý, kdybych já v tobě stále neviděl tu nešťastnou hrmolizku ze Zrůdy.... o kolik jen smutně osamocených orgasmů jsi mě onou prokletou rolí připravila. Nu což, vstaly nové bojovnice. Tak tedy - nejen za ukázkový happyend, bonusovou scénu a naději, že ne všechny cysty vedou do hrobu, pálím plnou a pěstím vykroucený mustaš.(11.9.2014)

Tak Vám se to nelíbí a na csfd premiéře tleskáte ? Mě někdy přijde, že někteří zdejší uživatelé tady hodnotí sami sebe a ne ty filmy. Neříkám, že všechny fóry mě chytly, ale to už tak bývá, když se tvůrci rozhodnou z filmu udělat bágl přeplněnej vtipem. Film disponuje zejména záchodovým a ovčím humorem, nechybí ani humor rasistický, sarkastický, sexistický, indiánský originální a romantický. Mě osobně oslovil nejvíc humor ovčí - neostříháná ovce a originální - návrat do budocunosti, django. Publikum na csfd premiéře mělo jako bonus ještě humor divácký a to když neznámá slečna kýchla těsně po nejromantičtější líbací scéně, pěkně načasovaný kýchnutí. Za sebe můžu říct, že film mě bavil po celou dobu jeho působení na plátně. Na Charlize Theron dokážu rovněž koukat dlouhý hodiny a vylíčení divokého západu jako nejodpornější doby v historii USA v kontextu s nádhernejma westernově kýčovitejma záběrama za hudby připomínající sedm statečných jasně říká, že tvůrci si při papání vtipné kaše řekli o přídavek.(11.6.2014)

• Malarkey

Co mám k tomu svému hodnocení říct? Vždyť já snad nikdy neviděl tak rozporuplnou komedii. Na jednu stranu inteligentní a vcelku originální humor a na druhou stranu fekál, kterej byl nejenom trapnej, ale taky byl dost zbytečnej. Taky mě překvapilo, jak se Seth MacFarlane nebojí zangažovat Neil Patrick Harrise a přidat trošku vtip z HIMYM v podobě Barney Stinsona, protože přesně toho tady Neil Patrick Harris hrál. Každopádně to beru. Bylo to to příjemnější z celého filmu. Dvě hvězdičky ale jsou moje výsledná známka a měnit to nehodlám. A to i přesto, že jsem se párkrát opravdu upřímně zasmál. Jenže co je to oproti faktu, že před sebou mám totálně nevyrovnanou komedii, která vůbec neví, co chce.(24.8.2014)

• - Při závěrečné přestřelce zpívá Albert (Seth MacFarlane) arabskou písničku. Ve skutečnosti se jedná o skladbu "Tarzan Boy" od zpěváka Baltimora. (Nýdnol)

• - Po záverečných titulkoch nasleduje ešte jedna krátka scéna. (MikaelSVK)

• - Scéna, ve které Albert (Seth MacFarlane) v kůlně narazí na Doca Browna (Christopher Lloyd), jak schovává DeLoreanza, je narážka na film Návrat do budoucnosti 3 (1990), který se rovněž odehrával na divokém západě. Ve scéně zazní ústřední hudební motiv této série, který složil Alan Silvestri. (Nýdnol)