Já jsem se náhodou bavil skvěle. Pár trapnějších vtípků se tu sice najde, ale u těhle ulítlejších komedií to beru tak nějak už jako pravidlo. Seth MacFarlane mi sedí i jako herec a je to sympaťák, do tý role se hodil a k tomu mu sekunduje fakt pěkná a dobrá Charlize Theron, na krerý jsem nikdy moc neulítával, ale tady se mi líbila hodně. Plus několik scén u kterejch jsem se fakt dobře zagebil (hlavně u mileneckýho páru Ribisi / Silverman). Nenudil jsem se u toho vůbec a rád to uvidim znovu. 8/10.(18.6.2014)

• petero

Rková komédia z divokého západu s Charliz Theron a Liamom Neesonom ako záporákom. Silné to ingrediencie, ktoré vyšli na vnivoč. Sitcomovské primitívne vtípky bez nadväznosti, už len rehot divákov v pozadí chýbal, Macík bol dejovo oveľa konzistentnejší. Väčšina obsadenia pôsobila neprirodzene, napochodujeme do záberu a pokecáme si, okrem uvoľnenej Charlize Theron.(7.7.2014)

Ten fekální humor, který navíc musí být i se vším všudy ukazován, mě jednou zničí. A přitom mohly Všechny cesty vedou do hrobu být vážně dobrá komedie, kdyby se bez těchto zbytečností obešly. Seth MacFarlane totiž píše a hraje jako velmi sprostý a stále zábavný Woody Allen, nápadů má hodně (možná až moc) a film, který přímo voni westernovou atmosférou, svižně odsýpá. Z vedlejších postav se mi nejvíce líbili snoubenci v podání okouzlujícím způsobem vulgární Sarah Silverman a mrtvolně bledého Giovanniho Ribisiho, Charlize Theron to velmi slušelo a Liam Neeson si záporáka zahrál tak trochu podobně jako onehdy Henry Fonda v Tenkrát na Západě. I kdybyste se na film nechtěli podívat, poslechněte si alespoň skvělý soundtrack Joela McNeelyho, na němž je Goldsmithova poctivá škola vážně znát. Tři a půl.(12.9.2015)

• TeeAge

|| Scenár: Seth MacFarlane, Alec Sulkin, Wellesley Wild | Hudba: Joel McNeely | Distribúcia: Universal Pictures | Štúdio: Media Rights Capital | Rozpočet: 40 miliónov $ | Tržby: 86 miliónov $ | Ocenenia: - || Zo začiatku celkom fajn komédia, ktorá sa v druhej polovici snaží parodovať filmové klišé, ale stáva sa tak naopak otravnou westernovkou, ktorá má 2 hodiny len pre to, aby vyplnila formu. MacFarlane dostal po veľkom úspechu Teda dôveru štúdií, a agentov hviezd ako Theron a Neeson, ktorý vo vidine zisku na projekt kývli hlavou. Teraz už vedia, že to bola skôr chyba, plýtvajúca potenciálom ich klienta. Po tomto kuse Neila Patricka Harrisa, ktorý sa stal novodobým zabávačom národa amerického, sa bojím, aby neskončil ako Murphy alebo Sandler vďaka svojej schopnosti zahrať idiotov, ktorých by iní kolegovia nevzali... Ps: Na jedno videnie to však pravdepodobne neurazí, vtipné pasáže sa určite najdú. Nebudú však určite s MacFarlaneom, ktorý mal zostať na režisérsko-scenáristickej stoličke. 48% | FullHD, THX, EN DTS |(5.10.2014)

Nevím, jak zbytek účastníků čsfd-projekce (asi jak kdo), ale já se bavila od začátku do konce a bavila jsem se vskutku královsky. Ano, trocha fekálního humoru by se samozřejmě našla ("Méďa", lidi, "Méďa"...), ale oproti úctyhodné náloži zdařilých vtípků, které si berou na paškál jak nástrahy každodenního života ve 2. polovině 19. století, tak národnostní menšiny, tak některé současné osobnosti, a které obsahují několik opravdu živých (!!!) odkazů na jiné populární filmy odehrávající se na Divokém západě, se jedná vážně o minimum. Po "Méďovi" si u mě MacFarlane (hlavní role, režie, scénář, texty písní) výrazně napravil reputaci + přitáhl pár dobrých herců v čele se skvěle vypadající Charlize Theron; desetivteřinovou účast Ewana McGregora jsem nicméně nepochopila.XD Trailer sliboval "nejzábavnější a nejdrsnější komedii roku" a já prozatím (výjimečně) nemohu jinak, než souhlasit. Navíc, jak trefně poznamenal POMO, k současnému, tzn. suše-horkému počasí se "A Million Ways to Die in the West" hodí jako prdka na... na klobouk.;-)(11.6.2014)