poster

Star Trek: Do neznáma

 • USA

  Star Trek Beyond

 • Čína

  星际迷航3:超越星辰

 • Slovensko

  Star Trek: Do neznáma

 • Nový Zéland

  Star Trek Beyond

 • Austrálie

  Star Trek Beyond

 • Velká Británie

  Star Trek Beyond

Sci-Fi / Dobrodružný / Akční / Thriller

USA / Hongkong / Čína, 2016, 122 min

Diskuze k filmu (1 575)

<< novější 78 77 76 75 59 40 20 1
  • 1.6.2020  00:24
  Jakkob
  (hodnocení, komentáře)

  Prometheus69: Jasný... Ale podle mě to šlo celkem dobře z filmu vydedukovat, i když to tam nebylo explicitně ukázáno, jako že Krall sedí někde u konzole na Altamidu a stahuje ty data... Tak jak to je ve filmu se mi to nejen že líbí, ale i mi přijde, že je to poměrně jasný :)

  • 1.6.2020  00:05
  Prometheus69
  (hodnocení, komentáře)

  Jakkob: Že se napíchnul a stahuje si data.. včetně Kirka...

  na příspěvěk reagoval Jakkob
  • 31.5.2020  20:50
  Jakkob
  (hodnocení, komentáře)

  Prometheus69: Co přesně máš na mysli teď tím "mohli to tam prostě dát"? Jinak mě i Krall přišel jako dost dobrý záporák, i Nero z Treku z roku 09 mi přišel jako dost dobrý záporák, a ve spojení s komiksy ještě lepší.. :)

  na příspěvěk reagoval Prometheus69
  • 31.5.2020  17:56
  Prometheus69
  (hodnocení, komentáře)

  Jakkob: Tak to pak jo... Ale, nemusíme si to domýšlet. Mohli to tam prostě dát. Do temnoty byl teda mnohem víc chytřejiší a měl skvělého záporáka.. 8)

  na příspěvěk reagoval Jakkob
  • 30.5.2020  16:15
  Yoshitsune
  (hodnocení, komentáře)

  Eodeon: no třeba

  • 30.5.2020  14:54
  Eodeon
  (hodnocení, komentáře)

  Yoshitsune: čili něco jako mikrovlnná trouba, už je mi to jasný :)

  na příspěvěk reagoval Yoshitsune
  • 28.5.2020  18:53
  Dejff_2004
  (hodnocení, komentáře)
  • 26.5.2020  13:42
  Yoshitsune
  (hodnocení, komentáře)

  Eodeon: Technologie která nemá logiku, tak je tedy nelogická. To má přece logiku.

  na příspěvěk reagoval Eodeon
  • 26.5.2020  13:41

  Uživatel Yoshitsune smazal svůj příspěvek.

  • 26.5.2020  13:20
  Eodeon
  (hodnocení, komentáře)

  co je to negeoligická technologie?

  na příspěvěk reagoval Yoshitsune , Yoshitsune
  • 23.5.2020  20:14
  Jakkob
  (hodnocení, komentáře)

  Prometheus69: Tak on si ty deníky četl až v době, když byl Kirk kapitánem na Enterprise. Na to ostatně odkazuje scéna už z prologu ST Beyond, kde má Kirk ten svůj monolog a do toho sledujeme dění na Enterprise, a mj i to, kterak Spock ukládá ten artefakt do archivu a když odchází, zůstane záběr na tom nějakém monitoru, který se těsně před střihem jako by "rozladí", nebo jak ten efekt popsat. Nicméně to je podle mého náznak toho, že se Krall aktivně nabourává do systému Enterprise a čte si ty kapitánské deníky a vše ostatní. Právě tak se také dozví, že na palubě Enterprise se nachází ta druhá část té bio-zbraně a proto na Yorktown pošle Kalaru coby svého špeha, aby Enterprise nalákala k Altemidu a on mohl snadno artefakt získat a svoji bio-zbraň zkompletovat. Tak to aspoň chápu já, ale podle mého je to tak i myšleno ;)

  na příspěvěk reagoval Prometheus69
  • 23.5.2020  19:08
  Prometheus69
  (hodnocení, komentáře)

  Jakkob: Jo... Přesně, na to jsem si taky hned vspoměl při pohledu na Roj .... Na ty bezpilotní zlatunky... :))

  • 23.5.2020  19:06
  Prometheus69
  (hodnocení, komentáře)

  Jakkob: Hele a co základní logika? Jak mohl Edison číst Kirkův deník když ještě nebyl Kirk na světě? Scéna nakonci filmu. Když stroskotal ny té planetě. Pochybuju že by se mu tan dostal signal ze záznamem o Kirkovy?

  na příspěvěk reagoval Jakkob
  • 23.5.2020  18:41
  Jakkob
  (hodnocení, komentáře)

  Prometheus69: Nemám ten pocit ani v nejmenším. Narada z Treku 09 je sice původem těžební loď, ale v tom stavu ve kterém ji známe z filmu má s tou těžební lodí, kterou kdysi bývala společného už asi jen ten těžební vrták a vše ostatní je těžce ovlivněno a upgradeováno borgskou technologií, což sice ve filmu nevysvětlují, ale je to hezky popsáno v těch prequelových komiksech, co vyšly chvíli před premiérou filmu, nebo souběžně s ní, teď nevím...
  A co se Beyond týče... Tam ty lodě toho swarmu mohli být opět nějak za ty roky, co je tam Edison/Krall našel, nějak vylepšeny či jim ty schopnosti propůjčoval právě ten důlní design, ostatně něco podobného v podobném konceptu bylo k vidění i v prvních Strážcích Galaxie, když tam Rocket s tou zastaralou důlní work-bee v pohodě prolétl skrz tím nekorábem, nebo jak se jmenovaly ty stíhače... Za mě v tom žádný velký problém není ;)

  na příspěvěk reagoval Prometheus69 , Prometheus69
  • 23.5.2020  18:36
  Prometheus69
  (hodnocení, komentáře)

  Skupina mimozemskych dulních inženýrů... Vyvyne biologickou zbraň a pak si uvědomí že to zabíjí biologické humanoidní formy a né nebiologické horniny a tak rodzdělí zbran na dvě časti a vystřelí je do vesmíru. Mezi tím.. je ale, asi ta zbraň vyhubí do jedno. Po několika letech na planetě Inženýrů stroskota Franklin... A posadka je zde na 100 uvězněna. Kdy postupně poumírají až na poslední tři přeživší. Kteří naleznou svou spasu v jiné negeoligické technologii... která je po vzoru Upírů změní v uplně něco nového. Včetně jazyka? -_- Jenže pak musí lovit a donekonečna unášet jiné humanoidní formy a vysávat je. Mezi tím samozdřejmě hledají tu zbraň... Kterou si prozměnu jiná vesmírná civilizace přivlastnila aniž by věděli že to je zbráň. A tak čas plyne a mezi tím kousek od Mlhoviny kde na planetě Odpadlíků vládne Kral... Si Vesmírná spojená federace postaví novou Utopii... O které se Kral dozví a tak se nerozhodne jí napadnout, prakticky nezničitelným rojem.. ale, neustale čeká na dvou vysněnou biologickou zbraň... Ecetera ecetera... Ty vole. Takovy kokotiny se fakt píšou sami. -_-

  • 23.5.2020  18:19
  Prometheus69
  (hodnocení, komentáře)

  dragon94: Jo? Jako když Skoty transportuje nejdříve Spocka.. a pak až Doktora a ten tam je chvilku sám a tak namísto.. To si kurwa dělate prdel? To je tipické... Dabing. Nebyl jistě špatný překlad. -_-

  • 23.5.2020  18:17
  Prometheus69
  (hodnocení, komentáře)

  Taky máte pocit že největší silou ST universum je dělnická třída? Jednička: Velká a pokročila těžební loď ohrožuje loď. 2 díl... Tam to bylo v pohodě... Nemám co bych vytknul. Klingoni brutální... 3 díl... Pokročilá 100+/- let stará dulní technologie sond... -_- Kurva, kdo tyhle blbosti vymyšlí? To tam kurwa nemají nějaké normální zbraně? Než pokročilé krumpáče? -_-

  na příspěvěk reagoval Jakkob
  • 23.9.2019  18:26
  Eodeon
  (hodnocení, komentáře)

  Hexa: nebo mohl mínit svého skutečného otce. jeho smrt nic nemění na tom, že po něm zůstala motorka a Kirk jí má dodnes spojenou s otcem. výkladů by se našlo dost. to jen někteří chtějí hledat chyby mermomocí všude.

  • 23.9.2019  09:29
  dragon94
  (hodnocení, komentáře)

  Hexa: Spoustu zajímavostí, tady na csfd, u mnoha filmů nedává smysl. Nejhorší jsou pak ty zajímavosti, které jsou napsané ještě třeba rok před premiérou a jsou podle nějakého drbu z neoficiálních zdrojů. Bohužel to už pak nikdo nekontroluje a nikdo nevymaže. Nebo pak jsou ještě experti, kteří za chybu ve filmu označí něco co bylo třeba jen v dabingu špatně přeloženo. Lidi, kteří podobné věci přidávají, nazývám aktivními kok*ty. Protože to jejich přehnaná aktivita a zápal přináší více škody, než užitku.

  na příspěvěk reagoval Prometheus69
  • 23.9.2019  09:16
  Hexa
  (hodnocení, komentáře)

  Spoiler: Ve scéně, kdy kapitán James T. Kirk (Chris Pine) objeví na lodi USS Franklin motocykl, řekne, že přesně takový typ měl jeho otec, když byl James T. Kirk malý kluk. To ale nedává smysl, jelikož Kirkův otec zemřel v den jeho narození na USS Kelvin. (luka4615)

  ---------

  Proboha! Je snad jasný, že myslel svého otčíma. Zvlášť, když hned v prvním dílu vyplynulo, že nevlastní tatík sbíral "historické prostředky".

  Kdo to schválil?

   

  na příspěvěk reagoval dragon94 , Eodeon
  • 9.9.2019  21:24
  Jakkob
  (hodnocení, komentáře)

  dragon94: Neřekl bych že bez hloubky, ale jsou prostě... jiné :) A nemyslím to ve zlém slova smyslu. Každopádně i já nové ST filmy zbožňuji a vybudoval jsem si k nim velkou sympatii a oblibu a myslím, že si oboje zaslouží. Podle mě jde o super filmařinu s horou odkazů, easter eggů a mj ty filmy přinesly i mnoho nového, dosud neviděného.. :)

  • 9.9.2019  09:21
  dragon94
  (hodnocení, komentáře)

  wenca: To mě mrzí. Já to mám raději, než Star Wars. Hlavně kvůli postavám, které mi zde naopak přijdou extrémně sympatické a uvěřitelnbé, narozdíl od Star Wars, kde jsou postavy spíše pohádkové bytosti bez jakékoliv hloubky.

  na příspěvěk reagoval Jakkob
  • 9.9.2019  07:37
  wenca
  (hodnocení, komentáře)

  Jsem Trekkie. Miluju TNG a Voyager, mam rozkoukaneho Archera a asi si dám D9. Videl sem Discovery a planuju někdy TOS. Ale ty filmy jsou přišerny, jediny první díl za něco stojí. Zbytek je ještě horší než když jsem to viděl poprvé. Postavy nesympatičtí, všechno jim pada deus ex machina do klína. Obyčejná epizodní role z výše jmenovaných serialu je kolikrát lepší než jeden z této trojice. Viděl jsem ted ty tři ST v podstatě během par týdnů po sobě a už ani nevím co se ve 2 a 3 dělo.

  na příspěvěk reagoval dragon94
  • 12.3.2019  10:59
  Eodeon
  (hodnocení, komentáře)

  Jakkob: jo, proč ne, jak už zmínil dragon94, upřímnost je ctnost :)

  • 12.3.2019  08:44
  Jakkob
  (hodnocení, komentáře)

  Eodeon: Jo, rádi to tam rozhodně nemají, to je fakt, a je taky fakt že teď už je jedno, kdo či co za finanční neúspěch ST Beyond mohl(o). Já to osobně Peggovi za zlé nemám, jakkoli snad udělal něco, co se v Hollywoodu nedělá. Jistě dobře věděl co tím riskuje a i když tím hází část viny na své "kolegy", tak ho za to neodsuzuji a spíše u mě má palec nahoru jak se říká :) 

  na příspěvěk reagoval Eodeon
  • 11.3.2019  15:20
  Eodeon
  (hodnocení, komentáře)

  dragon94: já si upřímně vážím člověka, který má tu slušnost neházet obvinění na své kolegy, když se podělá něco, za co je odpovědný právě i on sám. to je ostatně podstata odpovědnosti. čili vidět by se to dalo z obou stran.

  • 11.3.2019  15:17
  dragon94
  (hodnocení, komentáře)

  Nevím sice v jaké souvislosti to řekl, ale pokud se ho někdo zeptal style: "Hodně lidí říká, že za neúspech Star treku: Beyond může špatná propagace filmu, jaký na to máte názor vy?" Tak jsem rád a vážím si ho za to, že řekl, že má stejný názor namísto, aby lhal jen, aby se zalíbil vedení.

  • 11.3.2019  15:15
  dragon94
  (hodnocení, komentáře)

  Eodeon: Myslím si, že Pegg má díky M:I sérii vystaráno. Upřímně více si vážím člověka, který umí pojmenovat věci tak jak jsou a né někoho kdo neuzná chybu nebo nepoukáže na chybu jen, aby lezl do řiti vedení. Takových herců je víc. Třeba Samuel Jackson, Jeremy Irons, George Clooney a další..

  na příspěvěk reagoval Eodeon
  • 11.3.2019  14:58
  Eodeon
  (hodnocení, komentáře)

  Jakkob: mně je celkem jedno, jestli to vůbec Pegg řekl. já o tom mluvím čistě hypoteticky. čili kdyby na to poukázal jako na příčinu neúspěchu, nebylo by to košér. ale samozřejmě to mohl zmínit v úplně jiné souvislosti. nevím a je to jedno.

   

  a jedno je i to, že o kampani třeba on osobně nerozhodoval. podstatné je, že je to součást jednoho a téhož projektu. a v Hollywoodu nemají rádi, když někdo útočí do vlastní řad. hodně lidí už kvůli tomu přišlo o angažmá. prostě se to nedělá. myslet si může kdo chce co chce, ale některé věci není vhodné ventilovat do médií. to je celá pointa.

  na příspěvěk reagoval dragon94 , Jakkob
  • 11.3.2019  14:54
  Eodeon
  (hodnocení, komentáře)

  dragon94: vůbec netuším, proč by v téhle souvislosti mělo jakkoliv záležet na názorech ať už veřejnosti nebo kritiků. to není ani omylem totéž co návštěvnost.

  • 11.3.2019  14:53
  Jakkob
  (hodnocení, komentáře)

  Eodeon: To je sice pravda, a i když nevím, jak přesně to s propagací bylo u ST Beyond, tak velice častá praxe je taková, že propagace jako taková jde takřka zcela mimo tvůrčí tým lidí, kteří dělali na filmu a jako takoví do něho takřka vůbec nezasahují a pokud i toto byl případ u ST Beyond, tak mi to zase tak moc mimo nepřijde, obzvláště pokud Pegg odpovídal někde na otázku, co podle něho stojí za naúspěchem. Pegg to navíc myslím uvedl jako jeden z faktorů, ne jako ten jediný...

  na příspěvěk reagoval Eodeon
  • 11.3.2019  10:48
  dragon94
  (hodnocení, komentáře)

  Eodeon: Jenomže pokud má práce jako scénáristy byla v podle recenzí a většiny názorů úplně v pořádku. Kdežto propagace ne. Pak je přece v naprostém pořádku říct, že propagace byla nezvládnutá a je pravděpodobné, že mohla za neúspěch jinak  ve všech ohledech zvládnutého filmu.

  na příspěvěk reagoval Eodeon
  • 11.3.2019  10:32
  Eodeon
  (hodnocení, komentáře)

  dragon94: něco jiného je říct, že propagace nebyla dostatečná, něco jiného je říct, že propagace nebyla dostatečná a svést na to neúspěch filmu, a něco ještě úplně jiného je říct, že propagace nebyla dostatečná, svést na to neúspěch filmu a být přitom jeho scenáristou. zkrátka pokud film, který jsem natočil, z nějakého důvodu neuspěl, nepřísluší mi hledat chybu u druhých, protože jsem za to tak či tak spoluzodpovědný. čili nejdu veřejně ukazovat prstem na kolegy z marketingu, režiséra, výkoného producenta nebo kohokoliv jiného.

  na příspěvěk reagoval dragon94 , Jakkob
  • 11.3.2019  10:14
  dragon94
  (hodnocení, komentáře)

  Eodeon: Ale proč by nemohl? Kvůli tomu, že se podílel na tvorbě filmu? Který je podle tebe po kreativní stránce v pořádku = čili Pegg a spol. neudělali, žádnou chybu? I recenze má ten film celkem slušné. Sice žádný zázrak, ale opravdu slušné. A je fakt, že propagace byla, oproti předchozím filmům, velmi chabá, tak proč by to Pegg nemohl říct?

  na příspěvěk reagoval Eodeon
  • 11.3.2019  10:09
  Jakkob
  (hodnocení, komentáře)

  Eodeon: Jasný, ale jestli se ho na to někde zeptali, tak zkrátka mohl říci co si myslí, bez ohledu na to, jak moc je či není zaujatý.. ;)

<< novější 78 77 76 75 59 40 20 1