Rosamunde Pilcherová: Dokonalé štěstí (TV film)

• Německo

Thomas Hezel

Předloha:

Rosamunde Pilcher (povídka)
  • fantomas19

* kone, banka, úver, fingované manželstvo(24.6.2013)

• Havala

Témata příběhů se jen minimálně mění a je vidět snaha jen vytvořit romantický závěr, jinak vše ostatní je jen balast, prostě hrůza, člověk žasne že té Pilcherové ruka neupadne z těch tun slátanin.(1.3.2013)

• xaver

Červená knihovna ve filmové podobě. Skutečně nic moc a prakticky žádné umění, ale odpad je moc příkré hodnocení. Alespoň za jednu hvězdičku ty filmy stojí. Jenom kvůli přemíře odpadu dávám nakonec dvě *.(2.3.2013)

Zde souhlasím s Ivetou234. Jsou lidé,kteří mají tyto romantické filmy rádi. Kde vidíme měřítko pro hodnocení míry umění?Pro někoho jsou slátaniny a nablblý filmy, typu kdy akčňák je neprůstřelný, kam střelí zasáhne cíl, skvělé umění. Pro jiného zase hnusný a přemrštěný vtipy, jsou skvělou zábavou a řechtá se cizímu neštěstí. Také umění? Nebo plno krve, všichni zemřou brutální smrtí a za strašných muk? Je toto snad umění? Pro lidi, kteří ještě neopustili řecké arény, které vyměnili za film, taková romantika není. Prosím hodnoťte si svoje blbiny a nedávejte odpad filmům, kterým nerozumíte. Jak by jste potom snášeli fakt,že my, kterým se romantické filmy líbí, bychom začali všechen ten odpad řeckých arén hodnotit jak si zaslouží!(24.1.2014)

Asi mám mimoriadne dobrú náladu, alebo som možno už akútne potrebovala film, pri ktorého sledovaní netreba potrápiť mozgové závity, alebo sa možno dostávam do veku, kedy sa mi soboty budú spájať s Rosamunde Pilcher (bože uchovaj!), ale mňa film fakt dobre naladil. Nevravím, že ide o nejaké veľké umenie (ehm... prečo vlastne v tejto súvislosti spomínam vôbec nejaké umenie?), ale pekne som si oddýchla, zabavila sa (čo asi nebol zámer tvorcov, vzhľadom na to, že ma rozosmiali práve momenty, ktoré mali byť dramatické) a na konci som si aj povzdychla, že načo som to pozerala... Trvám však na troch hviezdičkách. Už len za tú peknú prírodu, nekomplikovaný dej vyventilujúci mi hlavu a za peknú scenériu. Neodpustím si však poznámku, že ma VEĽMI naštvala istá nepresnosť: keď už Nemci chceli natáčať film o Angličanov, fajn; nabudúce by si však mohli uvedomiť, že v anglickom jazyku neexistuje vykanie a tykanie, okolo ktorého sa tu točilo hneď niekoľko scén...(23.6.2013)