poster

Taxi 3

 • Francie

  Taxi 3

 • Slovensko

  Taxi 2003

 • Slovensko

  Taxi 3

Akční / Komedie

Francie, 2003, 84 min

 • Kothy
  ****

  Naši hrdinové se vrací opět na scénu. Nyní bojují proti gangu Satna Clausů. Komisař Joubert z toho nemůže spát. A to ještě neví, že si hřeje hada na prsou. Ze Santa Clausů se vyklubou Číňani. Danielovo auto tentokrát využije i svou zimní výbavu. Ani Číňani nejsou neporazitelní. I když je vede záludná žena.(28.1.2013)

 • Skejpr
  ***

  Vo chloupek slabší, než Taxi Taxi, ale pořád poměrně slušná sranda (oboje mi to přilo mnohem vtipnější než Taxi jednička). Spousta nelogickejch scén, občas lehce trapné, akce mohlo být více a rozhovory typu "-Ňak! - Ninjaaaa!" jsou prostě nenapodobitelné..ale bavil sem :) 4ky se ovšem děsím... Znát je bohužel už místy ztráta tempa.(15.4.2007)

 • J*A*M*A*L
  ****

  Asi můj nejoblíbenější díl z celé této velmi zábavné akční série.Herci opět předváděli docela dobré výkony, hlavně opět Bernard Farcy.Tohle taxi a teď myslím to auto je fakt kouzelné a snad obsahuje všechno.Z malého obyčejného auta se během předchozích dílů zde stal obrněným pancéřákem.Nyní se už ještě k tomu projížděl po sjezdovkách, no co by toto auto nedokázalo.Navíc se zde i slavily vánoce a tak si to vždy před vánoci pustím a poté se jen těším na svátky.Myslím si, že z Taxi se stala další úspěšná filmová série.(26.1.2013)

 • ZajoMajo
  **

  V druhom diely bola pekná scéna, kde policajti testovali najmodernejší radar a keď taxikár okolo neho prefrčal vyše tristo za hodinu, radar spadol na polišov. V Taxi trojke, mi táto a jej podobná scénka chýbala. Aby som bol presnejší - film stráca na nápadoch. Skôr by mohli natočiť drámu - taxikár v Bratislave, čakajúci dva dni na zakázku. Myslím že by to zožalo úspech.(3.4.2004)

 • Ceberus
  ****

  Dvakrát jsem rozmýšlel, zda opravdu hodlám tomuhle filmu dát čtyři hvězdy - podezřele nízké zdejší hodnocení a také mé tři hvězdy za předchozí díl mě znejistěly, ale asi to holt bude tak, že mě tenhle film prostě dokázal pobavit. A to od úvodního Slyova camea až po závěrečné titulky.(1.10.2012)

 • - Ve scéně, kdy Daniel (Samy Naceri) jedoucí s Emilianem (Frédéric Diefenthal) za Santou Clausem na skútru vyvrátí taxík na dvě kola, jsou místo nich v jednom záběru zřejmě viditelní kaskadéři. (MiraSKS)

 • - Ve scéně, kdy je policejní sbor v komisařově kanceláři, se vteřinová ručička na hodinách nepohybuje - hodiny jsou jen zastaveny na čase, který byl do scény potřeba - "za pět minut dvanáct". (MiraSKS)

 • - Mená, ktoré sa objavia na výsledkovej tabuli v lyžiarskom stredisku, patria niektorým členom štábu. (m.a.t.o.)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace