• Francie

Taxi 2003

Akční / Komedie

Francie, 2003, 84 min

V kine to bol zážitok, ale naplno som si to vychutnal až neskôr. Scéna s taxíkom na lyžiarskom svahu a výskokom z helikoptéry na svah boli tie najlepšie so zimnou tematikou. Dodnes snívam, že niečo také zažijem. Ninjovia boli srandovní, tiež tá Číňanka. Hlavní hrdinovia opäť nesklamali. Séria taxi patrí medzi moje najobľúbenejšie a z tých francúzskych je určite vysoko. K päťhviezdičkovému hodnoteniu tomu veľa nechýba, možno viac takých zaujímavých scén, viac srandy.(20.1.2012)

• kadef

Ohromně mě zarazilo jak je to málo zábavné, po úspěšné a vtipné dvojce velké zklamání. Rychlých scén v autě tu není dostatek, místo toho je tu plouživá lyžovací blbost z kopce dolů. Naceri už taky nehraje tak jak dřív. Koupili tam i Stalloneho, aby nalákali víc lidí. On je jednoznačně hvězdou večera. Jest-li to takhle půjde dál, na čtyřku se určitě dívat nebudu.(15.2.2004)

Taxi séria si drží veľmi vysoký štandard. Tak ako predošlé diely aj tento je skvelý. Hoci tu trošku ubudli akčné scény, humor je tu stále a vo veľkom množstve. Komisár je neskutočný a tie blbosti, ktoré vytvára sú úžasné. Rovnako aj ostatné postavy mu skvelo sekundujú, teda okrem "čínského prírastku". Postava je zbytočná a od prvého okamihu, čo sa objaví na scéne je jasné, kto to je a čo bude nasledovať. Dej je trošku nelogický, ale miestami zaručuje skvelu zábavu. Tak ako Sylvester "Sly" Stallone v úžasnej úvodnej scéne. Fanúšikovia Rockyho Ramba si ho užijú, ten chlap má komediálny talent, o tom niet pochýb. Tento diel sa stretol so zápornými ohlasmi, ale ono to vôbec nie je zlé. Je to vtipné a ak by takéto filmy stále točil Luc Besson (teda produkoval) bol by som úplne spokojný. Myslím si, že sa nám vytvorila skvelá európska komediálna séria. Štvorkou by som nepohrdol :)(27.12.2005)

Vo chloupek slabší, než Taxi Taxi, ale pořád poměrně slušná sranda (oboje mi to přilo mnohem vtipnější než Taxi jednička). Spousta nelogickejch scén, občas lehce trapné, akce mohlo být více a rozhovory typu "-Ňak! - Ninjaaaa!" jsou prostě nenapodobitelné..ale bavil sem :) 4ky se ovšem děsím... Znát je bohužel už místy ztráta tempa.(15.4.2007)

Asi můj nejoblíbenější díl z celé této velmi zábavné akční série.Herci opět předváděli docela dobré výkony, hlavně opět Bernard Farcy.Tohle taxi a teď myslím to auto je fakt kouzelné a snad obsahuje všechno.Z malého obyčejného auta se během předchozích dílů zde stal obrněným pancéřákem.Nyní se už ještě k tomu projížděl po sjezdovkách, no co by toto auto nedokázalo.Navíc se zde i slavily vánoce a tak si to vždy před vánoci pustím a poté se jen těším na svátky.Myslím si, že z Taxi se stala další úspěšná filmová série.(26.1.2013)

• - V úvodu filmu pasažér (Sylvester Stallone) vymotá hasičskou hadici až do konce. O scénu později je však hadina vymotaná pouze do poloviny. (Rill)

• - Ve scéně, kdy je policejní sbor v komisařově kanceláři, se vteřinová ručička na hodinách nepohybuje - hodiny jsou jen zastaveny na čase, který byl do scény potřeba - "za pět minut dvanáct". (MiraSKS)

• - Ve scéně, kdy padá auto do bazénu, je možné všimnout si, že je prázdné. (Terva)