• Francie

Taxi 2003

Akční / Komedie

Francie, 2003, 84 min

Naši hrdinové se vrací opět na scénu. Nyní bojují proti gangu Satna Clausů. Komisař Joubert z toho nemůže spát. A to ještě neví, že si hřeje hada na prsou. Ze Santa Clausů se vyklubou Číňani. Danielovo auto tentokrát využije i svou zimní výbavu. Ani Číňani nejsou neporazitelní. I když je vede záludná žena.(28.1.2013)

Vo chloupek slabší, než Taxi Taxi, ale pořád poměrně slušná sranda (oboje mi to přilo mnohem vtipnější než Taxi jednička). Spousta nelogickejch scén, občas lehce trapné, akce mohlo být více a rozhovory typu "-Ňak! - Ninjaaaa!" jsou prostě nenapodobitelné..ale bavil sem :) 4ky se ovšem děsím... Znát je bohužel už místy ztráta tempa.(15.4.2007)

Asi můj nejoblíbenější díl z celé této velmi zábavné akční série.Herci opět předváděli docela dobré výkony, hlavně opět Bernard Farcy.Tohle taxi a teď myslím to auto je fakt kouzelné a snad obsahuje všechno.Z malého obyčejného auta se během předchozích dílů zde stal obrněným pancéřákem.Nyní se už ještě k tomu projížděl po sjezdovkách, no co by toto auto nedokázalo.Navíc se zde i slavily vánoce a tak si to vždy před vánoci pustím a poté se jen těším na svátky.Myslím si, že z Taxi se stala další úspěšná filmová série.(26.1.2013)

• ZajoMajo

V druhom diely bola pekná scéna, kde policajti testovali najmodernejší radar a keď taxikár okolo neho prefrčal vyše tristo za hodinu, radar spadol na polišov. V Taxi trojke, mi táto a jej podobná scénka chýbala. Aby som bol presnejší - film stráca na nápadoch. Skôr by mohli natočiť drámu - taxikár v Bratislave, čakajúci dva dni na zakázku. Myslím že by to zožalo úspech.(3.4.2004)

Dvakrát jsem rozmýšlel, zda opravdu hodlám tomuhle filmu dát čtyři hvězdy - podezřele nízké zdejší hodnocení a také mé tři hvězdy za předchozí díl mě znejistěly, ale asi to holt bude tak, že mě tenhle film prostě dokázal pobavit. A to od úvodního Slyova camea až po závěrečné titulky.(1.10.2012)

• - Ve scéně, kdy Daniel (Samy Naceri) jedoucí s Emilianem (Frédéric Diefenthal) za Santou Clausem na skútru vyvrátí taxík na dvě kola, jsou místo nich v jednom záběru zřejmě viditelní kaskadéři. (MiraSKS)

• - Ve scéně, kdy je policejní sbor v komisařově kanceláři, se vteřinová ručička na hodinách nepohybuje - hodiny jsou jen zastaveny na čase, který byl do scény potřeba - "za pět minut dvanáct". (MiraSKS)

• - Mená, ktoré sa objavia na výsledkovej tabuli v lyžiarskom stredisku, patria niektorým členom štábu. (m.a.t.o.)