poster

Taxi 3

 • Francie

  Taxi 3

 • Slovensko

  Taxi 2003

 • Slovensko

  Taxi 3

Akční / Komedie

Francie, 2003, 84 min

 • Radim
  **

  Normálně bych dal hvězdičky tři, nakonec jsem ale slevil - co proboha měla znamenat ta scéna, kdy Emilien bez možnosti pohybu čeká, až ho smete koule, aby v poslední vteřině sám skočil do kufru auta? To si Besson dělá z nás srandu? Taky jsem nějak nepochopil Sylvestera, co tam vůbec dělal, jeho role nebyla nijak vysvětlena. Jinak v rámci série: pár dobrých vtipů, stejný počet trapných, čirá oddechovka. I když nejslabší ze všech tří.(17.9.2006)

 • spikey1
  **

  na třetí díl poměrně solidní práce... nejvíc za to samozřejmně může nejlepší taxík na světě v podání 406 čímž se dá vyplnit třetina filmu... zbytek už se nějak dokope... tahle série se uživý i když třetí díl přechází už do seriálové kvality a ta by mu podle mě sedla nejlépe. i francouzi si zaslouží svého Knight Ridera(3.2.2009)

 • Ondra16
  ****

  Je to blbý? Ano. Je to slátanina? Ano. Je to opakující se? Ano. Je to však zábávný? Ano, ano, ano. Film přímo stvořený k relaxaci. Nemusíte se na něj soustředit a už vůbec ho rozebírat. Prostě se necháváte unášet na dlouhé vlně rychlých kol. Ideální pro vygumování hlavy a zahození všech starostí (kromě prázdné nádrže škodovky stojící v garáží).(28.12.2009)

 • Dever
  ***

  Soundtrack Hans DJ Kore a DJ Skalp: 1. Making Off (Generiq) - Dadoo ,2. Qu'est-C'Tu Fous Cette Nuit? - Humphrey ,3. Match Nul - Kayliah ,4. Les Rues De Ma Vie - Booba ,5. Plus Vite Que Jamais - Lara ,6. Where's Yours At? - Pharrell Williams ,7. 10 Minutes Chrono - 113 ,8. Vivres Sans Ca - Diam's ,9. Gotta Drive - Lara ,10. Tarif C - Oxmo Puccino ,11. L'Allumange - Willy Denzey ,12. J'accelere - Pit Baccardi ,13. Profite - Costello ,14. Laissez-Nous Vivre - Corneille ,15. P'tte Soeur - Leslie ,16. Trouble - Intouchable ,17. Find My Way - N.E.R.D. ,18. Love - Lynnsha ,19. Du Spy Dans Pair - Doc Gyneco ,(14.5.2011)

 • Melies
  ***

  5 / 10 Typická 'taxíkovská' atmosféra poteší vynikajúcim tempom a niektorými nezabudnuteľnými gagmi ("Som tehotná" ... "Koľko?" ... "Osem mesiacov."), ale ku koncu tak neskutočne stratí dych, že to až možné nie je - vtipy sa začnú opakovať, rýchlosť rozprávania klesá a Damoklov meč s menom Nuda sa nenávratne vyrúti vstriec nášmu sklamanému srdiečku... A nezachránia to ani sexi budúce mamičky (to znelo divne) - na to sa tam objavujú až príliš zriedka.(27.12.2005)

 • - Když je Daniel (Samy Naceri) s Emilianem (Frédéric Diefenthal) na horách, Daniel dává autu místo pneumatik pásy. Když ale dojedou k chatě a Emilian se zaboří do sněhu, je možné vidět, že auto má pneumatiky. V dalším záběru jsou pak opět pásy. (G3niu5)

 • - Modrý automobil, který hlavní hrdinové míjí při vniknutí na trať rallye, je Subaru Impreza WRX STi. Daniel Morales (Samy Naceri) jezdí ve vozidla Peugeot 406. (Zdroj: ČSFD.cz)

 • - Sylvester Stallone, ktorý si na začiatku filmu strihol malé cameo, je vo francúzskej verzii nadabovaný. (m.a.t.o.)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace