eCupid

Joe Dain

Scénografie:

Thomas William Hallbauer
  • Bukk

Zeptejte se mě, co jsem to viděla a já jen s nechutí zakroutím hlavou. Bože proč by mi to někdo dělal a chtěl mě unudit k smrti? Už když film začínal jsem začala mít neblahé tušení, že tohle bude utrpení od začátku do konce. Jelikož jsem tak znechucená z tohoto snímku, nebudu se tu ani snažit vám nalhávat něco o pozitivech, protože ta tady jednoduše nejsou. Zároveň by byla škoda zbytečně užívat života někde venku, když můžete sdílet mé utrpení, a proto radši ani všechny špatně udělané rozhovory, debilní hlášky a absolutně nezajímavý příběh nebudu popisovat a radši se vás pokusím nalákat na velmi nekvalitně strávený čas, který zažijete jen tady. Takže s chutí do toho!(11.6.2013)

• tomeš

Tohle snad aní není film! Spíš je to taková upovídaná spatlanina, která může krásně sloužit jako ukázka toho, jak filmové (!) umění (!!) vypadat nemá a nemůže. Jde o sled tupě natočených mluvících hlav (které navíc neumí hrát), o jejichž "příběhu" ani nemá cenu mluvit (aneb nevíš, co máš, dokud o to nepřijdeš). Promarněný čas, který trochu zachrání jen rychlejší přetáčení. Škoda škoda. Jedna hvězda za polosvlečeného Galena Drevera v roli fratboye - viz obal DVD.(16.2.2013)