• -bad-mad-wolf-
  odpad!

  Ta sluníčková superkráva byla nesnesitelná už tenkrát.(30.12.2013)

 • SOLOM.
  *

  Souhlasím s názory, že pokud Lucie Bílá zpívá, je to z její strany ještě snesitelné a některé její písničky mám opravdu docela rád. Mnohem horší je to ve chvíli, kdy se stane členkou poroty, nebo uvádí vlastní pořad – jako v tomto případě. To jí nejde ani omylem – vlastně jediný světlý okamžik v její „herecké kariéře“ byla scénka, kdy si hrála na cikánku – a to bylo se Šípem. Teď už leda tak dostává jednoho Slavíka za druhým (protekčně), čímž se mi zhnusila…(1.2.2019)

 • MM_Ramone
  odpad!

  Lucie Bíla je bez debaty skvelá speváčka. Nie každému musí vyhovovať jej štýl, ale spievať vie výborne to sa nedá poprieť. Niektorým chlapom sa môže zdať i atraktívna. O tom by sa dalo polemizovať. Každému však musí byť jasné, že na to aby moderovala svoju vlastnú televíznu show nemá ani náhodou. Jej slovná zásoba je žalostne obmedzená, jej spôsob vyjadrovania je kostrbatý, jej grimasy a mimika tváre sú znechucujúce a jej zmysel pre humor je viac ako trapný. V plnej sile to všetko predviedla v relácii "Lucie na bílo". To bol fakt odpad!(27.1.2016)

 • kingik
  *

  Nudně udělaná show ve které nic nefunguje, tak jak má. Lucie si toho zkrátka nabrala moc. Najednou chtěla být dobrá moderátorka, bavička národa a glosátorka. Do každého z jmenovaných jí kus chybí. Klady: početný zástup českých celebrit. Zápory: Bílá umí hlavně zpívat a bavení at přenechá někomu jinému, podbízivé vyznění pořadu, slabá vystoupení hostů, nedobře udělaná nuda. Mé hodnocení: 20%(23.2.2013)

 • NinadeL
  **

  Talk Show Bílé s Bílou a o Bílé a jejích hostech. Ta zásadně negativní hodnocení přicházejí z nepochopení formátu.(13.3.2013)