• Paity

Bára Štěpánová stále hledala v jaké show by to mohla zakotvit, a které by byla třeba i úspěšná. Ale ani s Bárymetrem se jí to nepovedlo.(13.8.2013)

• DuanBerry

Dno novácké zábavy. Zábavnější by bylo koukat se na norskou televizi, na tříhodinový pořad o pletení svetrů.(1.2.2015)

• kingik

Byla jednou jedna Bára (ona tedy ještě pořád je) a ta nebyla divá, ale někdo z Novy usoudil, že je zábavná a to natolik, že si může dovolit vlastní zábavný pořad do kterého si bude zvát hosty. Myšlenka sice trochu zvrácená, ale budiž. Záhy se však ukázalo, že milá Bára Štěpánová pořad neutáhne a zůstalo pouze u toho, jak minimálně mužské části diváků vypadnou oči z jejího nápadně naditého dekoltu. Dovedete si představit, že byla fakt doba, kdy Bára Štěpánová, pro mnohé až nesnesitelná pro svoje sebevědomé vystupování, byla oblíbená?! Kým a proč se ptám. Herečka nic moc, šoumenka žádná sláva a moderátorka nulová. V pořadu měl režijně prsty Jiří Adamec, známý to milovník vyvinutých žen, ale jen tady pomalu a jistě rozmělnil zbytky svého mimořádného talentu a citu pro zejména televizní režii a bylo mně za něj smutno, jak utápěl svoje schopnosti (mimochodem utápí je dodnes) a nedokáže si odřeknout režírování zábavného pořadu se zmateným konceptem jehož zábavnost i vtipnost je dost pofiderní a s průvodkyní, která mu nedokázala vtisknout osobitost. Rozliční hosté a pár nápadů, které se dají spočítat na mačetou osekané ruce by se našli a za velké kozy se odpad nedává. Mé hodnocení: 20%(23.12.2013)

• ARI50

Jé někde hranice kdy člověk tohle dokáže zastavit?(14.11.2018)

• honajz2

Nova zase překvapila, jak může být blbá.(31.8.2014)