Božské dorty od Markéty (TV pořad)

Božské torty od Markéty

Reality-TV

Česko, 2013, 25 min

Michal Herz

Michal Herz
  • pornogrind

To už umí lepší dorty pejsek s kočičkou.Nechápu jak tahle protivná,namyšlená pizda může dělat v potravinářském průmyslu a ještě k tomu v televizi.Ty její dlouhé nehty bořící se do dortů a fondánů,to je prostě hnus a hlavně nehygienický.To tam může třeba nasrat a vyjde to nastejno.Je to prostě prase.A jak se ta kráva pořád culí do kamery.No na ranu.A jak si najivně myslí,že je vtipná.Chyba.Leda tak trapná.Její pomocník Michal je daleko schopnější a zručnější a ona ho dokáže vždycky akorát zaměstnat a pak mu jeho snahu zkritizuje.A potom si to stejně udělá po svým.Přitom to před tím než na to sáhla a snažila se to opravit,vypadalo daleko líp.Čůza.Obdivuju ho,že s ní může vůbec dělat.A když už jsem u té kritiky tak ty její dorty v porovnání s božskejma dortama vypadají jak od dětí ze školky.Nikdy bych to od ní nežral a nechápu lidi co na to mají žaludek.Všem odvážlivcům přeju dobrou pachuť a řídkou stolici.(13.4.2015)

• Clairiss

Opravdu mi nikdy žádný pořád o pečení nepřipadal tak nudný a nevýrazný. A proč jako Božské dorty?! Nic proti, ale Markéta by se měla podívat na slovenské či americké dorty. Co na nich ostatní vidí? Nejsou vůbec nějak extra velké, nápady taky za nic nestojí a to zpracování se mi nelíbí. A sama Markéta je nesympatická. Nelíbí se mi to. Tohle se nepovedlo, měli by to zrušit a najít jinou, lepší pekařku. Nic proti vkusu...(16.6.2013)

• Bejbinka

Moc ráda peču a tak jsem byla na pořad zvědavá...ale jsem zklamaná. Dorty od Markéty jsou všechno...jen ne božské. Hvězdičku dávám snad jen za recepty, ale zrovna dneska byl díl, kde dělala hrudky s javorovým sirupem...javorový sirup je u nás bohužel luxus. Když už ho mají, je nesmírně drahý...takovéhle recepty jsou normálním lidem myslim k ničemu :o( Raději se budu dál inspirovat interneten a už se na to nebudu dívat.(8.4.2013)

• Phorbo

Příjde mi že Markéta, když se zeptá "Jak byste si představovali, že by dort měl vypadat?", tak to vůbec nebere v zřetel. Proč se na to ptá, když udělá úplně něco jinýho, ale co s tím němá vůbec nic co dělat? Markéta samotná je většinou hrozná, místy trapná. První díly, které byly bez hudebního podkladu, vypadaly divně. Strčit tam hudební podklad byl dobrý nápad. Velmi oceňuju kameru. Kamera je tady velmi kvalitní a kameraman dostal do ruky technologii která mu přesně sedí do ruk a ví co s tím dělat. Jedině za to za 2*. za snahu a za kvalitu záběru(1.5.2013)

• Patw

Božské dorty jsou super, jen ne ty od Markéty. Vedle jakékoliv americké verze různých dortových pořadů jsou dorty od Markéty opravdu jen amatérským počinem - od hlavní 'hvězdy' až po samotné výtvory. Navíc je fakt, že pořad je postaven na nesympatické Markétě a na tom že jí TV (vlastně FTV) Prima dohazuje lukrativní kšefty, tím pořad ztrácí na smysluplnosti.(1.4.2013)

• - Inspiraci pro natočení pořadu našli tvůrci u amerických reality-show Báječné dorty (od r. 2010) a Fantastické dorty (od r. 2009). (Olík)

• - Markéta Krajčovičová žije a pracuje v Jablonci nad Nisou, kde si otevřela firmu Miss Cake, specializující se výrobou dortů na zakázku. (Olík)

• - Podle svých slov upekla Markéta Krajčovičová svůj první dort své dceři na oslavu jejich druhých narozenin. Měla na něm být postava prasátka Pepy, kterou nemohla v žádném cukrářství sehnat, a tak se rozhodla vytvořit jí sama. (Olík)