poster

Božské dorty od Markéty (TV pořad)

 • Slovensko

  Božské torty od Markéty

Reality-TV

Česko, 2013, 25 min

Režie:

Michal Herz

Scénář:

Michal Herz
 • Judy24
  *

  Markéta mi tak moc nevadí, snesla bych ji, ale v kombinaci s Michalem přichází hromada "humoru", na který se nedá koukat. Dorty jsou...no, když porovnáme "Fabulous cakes" s "Božskými dorty od Markéty" a pak americký trh s takovými dorty a ten český, tak myslím, že to docela odpovídá... Každopádně dívat se nejdřív na originál a pak až na Markétu dost dobře nejde.(12.4.2014)

 • Patw
  odpad!

  Božské dorty jsou super, jen ne ty od Markéty. Vedle jakékoliv americké verze různých dortových pořadů jsou dorty od Markéty opravdu jen amatérským počinem - od hlavní 'hvězdy' až po samotné výtvory. Navíc je fakt, že pořad je postaven na nesympatické Markétě a na tom že jí TV (vlastně FTV) Prima dohazuje lukrativní kšefty, tím pořad ztrácí na smysluplnosti.(1.4.2013)

 • Mrs.Christie
  *

  Nadnesený název tohoto pořadu. Oceňuji, že Markéta umí nazdobit krásně dort, ale originálnější a vychytanější dorty dělá i moje kamarádka, vyučená kosmetička, která se všechno naučila sama. Pořád si říkám, čím právě Markéta uchvátila Primu na tolik, že má vlastní pořad. Podle mě jsou originálnější "dortáři".(23.9.2013)

 • Bejbinka
  *

  Moc ráda peču a tak jsem byla na pořad zvědavá...ale jsem zklamaná. Dorty od Markéty jsou všechno...jen ne božské. Hvězdičku dávám snad jen za recepty, ale zrovna dneska byl díl, kde dělala hrudky s javorovým sirupem...javorový sirup je u nás bohužel luxus. Když už ho mají, je nesmírně drahý...takovéhle recepty jsou normálním lidem myslim k ničemu :o( Raději se budu dál inspirovat interneten a už se na to nebudu dívat.(8.4.2013)

 • Phorbo
  **

  Příjde mi že Markéta, když se zeptá "Jak byste si představovali, že by dort měl vypadat?", tak to vůbec nebere v zřetel. Proč se na to ptá, když udělá úplně něco jinýho, ale co s tím němá vůbec nic co dělat? Markéta samotná je většinou hrozná, místy trapná. První díly, které byly bez hudebního podkladu, vypadaly divně. Strčit tam hudební podklad byl dobrý nápad. Velmi oceňuju kameru. Kamera je tady velmi kvalitní a kameraman dostal do ruky technologii která mu přesně sedí do ruk a ví co s tím dělat. Jedině za to za 2*. za snahu a za kvalitu záběru(1.5.2013)

 • - Podle svých slov upekla Markéta Krajčovičová svůj první dort své dceři na oslavu jejich druhých narozenin. Měla na něm být postava prasátka Pepy, kterou nemohla v žádném cukrářství sehnat, a tak se rozhodla vytvořit jí sama. (Olík)

 • - Inspiraci pro natočení pořadu našli tvůrci u amerických reality-show Báječné dorty (od r. 2010) a Fantastické dorty (od r. 2009). (Olík)

 • - Markéta Krajčovičová žije a pracuje v Jablonci nad Nisou, kde si otevřela firmu Miss Cake, specializující se výrobou dortů na zakázku. (Olík)

 
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace