Všechny roztleskávačky zemřou (festivalový název)

• Kanada

Horor / Thriller / Komedie

USA, 2013, 90 min

• Morholt

Čekal jsem nějaký nabušený splatter s kvlaitním gore, ale chyba lávky. Prakticky polovinu filmu se vůbec nic neděje. Jen se seznamujeme s postavami a jejich vzájemnými vztahy. Kdyby mi někdo řekl, že je to nové béháčko, klidně bych tomu věřil. Vlastně se jen čeká na to, až se roztleskávačky odporoučí na pravdu Boží a pak obživnou a začnou se stravovat po lidojedsku. Jenže ani tahle stránka věci mě příliš neoslovila a ta gothička s barevnými kamínky tomu taky příliš nepřidala. No a vtip............já nevim. Možná jsem se párkrát pousmál, ale to je na něco s označením komedie trochu málo. Pozitivem tak zůstávají docela sympatické herečky, přičemž od jedné až dvou bych se nechal v klidu kousnout. Ale od McKeeho jsem po Woman čekal mnohem, mnohem víc. 30%(11.8.2014)

• Campbell

Tak bohužel Mckee hodně zklamal, neříkám že bych od toho od začátku něco čekal ale bohužel mi film přišel dost nudný a nezajímavý. Navíc jak mám hodnotit film kde mi každá postava extrémně nepříjemná a nesympatická. Humorné scény mi nepřišly humorné a zbytek mi přišel slabě natočený. Co filmu je ale třeba pochválit je kamera a pár scén které se odehrávají mimo školu. Ale jinak pro mě zklamání.(27.7.2014)

• EvilPhoEniX

Tak tohle byl málem čistý průstřel nebýt krásných a sexy holek, což je vlastně i jediné, co se zde dá pochválit. Horor ze střední školy, která je tam dohromady 15 minut z celého filmu je hned první zarážející věc, hned druhá jsou velmi špatné efekty, které jsou jako z 80. let zahrnující zbytečnou CGI krev,která znechutí všechny gore fans a při samotném závěru jsem se tak styděl, že jsem se otáčel kolem dokola, zda někdo nekouká na co právě sleduji. No hrůza, děs, nuda a ostuda! Líbily se mi dvě věci a to sex na WC a neskutečná Reanin Johannink,ale to bych však spíše čekal do péčka nikoli od hororu.(13.7.2014)

Tak čekání je u konce a já se tak mohu již konečně vyřádit na tomto skvělém, oddechovém kousku. Výborný snímek ze střední, kde nechybí fotbalový mančaft s klasickými typy hráčů, rozstleskáváčky, které jsou prostě k nakousnutí (ty jejich zadečky, vrrr) a v neposlední řadě jedna nehoda, která vše změní. Jsem nadšen, protože jsem se nehorázně bavil, scénář hezky vyšperkovaný, hezky natočené i zrežírované. Chytnul mě samozřejmě i příběh a nějaké ty mordy, ikdyž jich je vážně po málu. Postě úžasná oddechovka na odpoledne.(10.7.2014)

Explózia lascívneho fetišizmu a vzorec samoúčelného mutližánrového koktailu efektne strmo znásobený v gargantuovskom vodopáde nečakané vtipného (a chutného) gore. Lesbická goth vtípkohororová romanca z dielne hravého suvérna Lucky McKeeho predvádza žiarivo pestrú paletu zvrhlo zábavných motívov a prvkov, ktoré s chuťou obmieňa a vedie k nevyhranenosti až nepredvídateľnosti paranormálnej school revenge schémy. Efekt znásobuje opulentný tematický hudobný sprievod Madsa Heltberga, ktorý odoláva stereotypu a predvádza žánrovú piruetu tvrdo melodickej lyric-techno-rock-stepovej premenlivosti (adept na nesúrodý soundtrack roka). Prevrátená rola alfasamca-zlatokopa príživníka, ktorý neznesie prehru Tomovi Williamsonovi sadla rovnako, ako ženskému osadenstvu rozhárané charaktery roztlieskavačiek. Absurdizovaný, béčkovým feelingom natvrdo pretiahnutý protipól intelektuálneho filmu výlučne venovaný chorej zábave. Mľask. 90%(21.8.2014)

• - Jednou z lokácii, kde prebiehalo natáčanie, bola škola Cathedral High School v blízkosti Čínskej štvrti v Los Angeles. Škola bola založená roku 1925 na mieste, kde stal kedysi cintorín. (beso74)