Shootout At Wadala

Shootout At Wadala

Krimi / Thriller / Akční

Indie, 2013, 155 min

• elanista1

Nemam rad zavádzanie, a to ze Priyanka Chopra je v kolonke hercov pisana ako tretia, povazujem za zavádzanie. Ona tu totiz nehra, zatancuje si tu na dve minuty, to je vsetko. Film nie je zly, ale potapa ho uz tradicne dlha, predlha stopaz, to nezmenime, ale je to skoda. V kazdej druhej scene sa tu zapaluje cigareta, a dozvedame sa nieco, co len malokto vie...ze fajcenie moze zabijat. To by ma nikdy nenapadlo. Viac ocenujem druhu polovicu filmu, ale celkovo je to take hlupučké, naivne a hlavne privelmi vazne...spomalene zabery a zavadzanie divaka osuchanymi filmovymi tahmi velmi nemusim.(21.2.2014)

Parádní. Zápletkou a žánrem připomínající Agnepath, ale na pátou hvězdu bohužel nedosáhne.(6.9.2013)

Jedno sa Abrahamovi uprieť nedá, fakt sa na neho veľmi dobre pozerá. Aj keď práve v tomto filme ukázal, že keď trafí na dobrú postavu, kde nemusí veľmi ukazovať romantiku, ktorá mu teda ale fakt nejde, tak je to zaujímavé pozeranie a nie len na jeho telo. Zaujímavý film s veľmi dobrým spádom, lebo tie "slušniacke" časti filmu sú naozaj krátke a v podstate v jednom kuse sa s niekým bije alebo strieľa. Zase som si potvrdila, že dievčinu Kanganu neznášam, niečo v jej tvári ma silno irituje a jej "herectvo" na odrádza, ale vzhľadom k silno zápornej postave, ktorú tu stvárnila a ktorú som neznášala od začiatku sa na to v podstate hodila, nemusela som riešiť dilemu, že postavu neznášam a herečku áno, mala som to vyriešené. V súvislosti s týmto filmom ma napadá otázka, prečo zem nosí také "naivné kravy" (kravičky prepáčte, že vás k nej prirovnávam) ako bola filmová hrdinka Vidya, prečo sa do nich muži zamilovávajú a keď už, prečo im veria. No ale zase na druhú stranu o čom by sa točili filmy...že? Toto je veľmi dobrý film vzhľadom na námet, dobre spracovaný, pútavý s predvídateľným koncom.(23.9.2017)

Příjemně klasicky indické. Hlavní herec docela vzrostlý, policie správně neschopná a záplatka dostatečně vleklá aby vydržela na 2,5 hodiny.(5.8.2013)

• - Během natáčení jedné akční scény byl postřelen herec John Abraham. I přes to, že šlo o slepý náboj, herec utrpěl zranění krku. (Stanley619)