Hungry Bitches

všechny plakáty
Pornografický
Brazílie, 2007, 62 min

Kusko.t2

Holý šit. To mě poser máňo! Extrémne porno Marca Antônio Fiorita doslova vyvracia to, čo je pri sexuálnom vzrušení typické pre verím že väčšinu z nás. Láska síce prechádza cez žalúdok, ale aj tak pri sledovaní tohto gurmánskeho zážitku z Brazílie sa divým, že som sa nezgrcal. Pre istotu treba mať na dosah niečo, čím by sa dalo potencionálne uvoľnenie zastaviť ak máte v úmysle vydržať až do konca. Spočiatku to síce vyzerá na dve lesbické nymfomanky v prenajatom byte vzrušené jedna druhou uprostred skromne zariadenej kuchyne avšak v momente, kedy dostanú chuť na čokoládovú zmrzlinu v nich prepukne šialenosť. Problémom sa stáva ľadnička prázdna ako pred víkendom. Oslava sexuality sa razom začína zvrhávať do nepredstaviteľnej formy ľudskej deformácie. PS – hodnotiť si túto chorú prasačinu netrúfam. Proste neviem ako. PS2 – Mám dojem, že asi začínam pomaly prechádzať na kresťanskú vieru keďže Ježiša som takto často ešte nespomínal ani na Vianoce. ()

pornogrind odpad!

Zhruba do 10 minuty jde o klasický lesbický péčko. Od 11 minuty ale začíná padesát odstínů hnědi. V podobě KoprofIlie, Koprofagie, Emetofilie a následné pojídání zvratků. Podobným praktikám a úchylkám který jsou ve "filmu" určitě neholduju ani je nevyhledávám. Viděno čistě ze zvědavosti kam až jsem schopnej zajít a co všechno ve filmu dokážu vydržet. Už jsem viděl hodně a jsem zvyklej na všelijaký zvěrstva. Ale přiznám se že u tohohle se mi fakt zvedal pajšl. Jelikož je to první "film" u kterýho jsem fakt myslel, že si pobliju monitor měl bych mu dát 5 hvězd už jenom za to co s tak otrlým divákem jako jsem já dokázal. Ale z lidskýho a morálního hlediska tohle nemůžu hodnotit jinak než odpadem. VAROVÁNÍ : Tomuhle se vyhněte obrovským obloukem. ()

kaposlav odpad!

Omyl prírody! Niekto nešiel psychológovi, ale namiesto toho natočil toto úžasné dielo pre gurmánov. Škoda, že sem neprispel komentárom niekto z tých, čo udelili 5*. Možno by som sa niečo zaujímavé dozvedel. ()

Luk Skywalker

To je teda síla! Film jsem neviděl, trailer jsem kdysi nedokoukal (a to má stopáž 1 minutu), po pár letech jsem to už zvládl, snímek resp. trailer se mi připomněl pořadem na streamu Neslavnější videa historie, kde někdo v diskusi dal čsfd odkaz na tento film. Podle traileru je děj následující: dvě lesby, které provozují koprofilii okořeněnou zvracením a následném pojídáním této směsi a to kdo ví, co je ve filmu navíc. Prostě humus a maras. A ten co vymyslel název má pěkně zvrácený smysl pro humor. ()