Podrazák (TV film)

Swindle

Dobrodružný

USA, 2013

Komentáře uživatelů k TV filmu (4)

No dobře, je to TV film, a navíc pro Nickelodeon, tam se žádná sláva nedá snad ani čekat. Levný rozpočet však vynahrazuje ne až tak blbý scénář, některé velmi povedené a občas dokonce skutečně vtipné scény (jeptiška na vozíku), a ani ten příběh není nejhorší, docela drží v napětí, film má jistý tah. Nevyhne se to několika hluchým místům, ale zase Ariana Grande na svých dvacet nevypadá a myslím, že hodně film táhne (a to i když se bavíme o převlecích a eskapádách Jennette McCurdy, ta přece jen trošičku přehrává). Na uvolněné víkendové odpoledne film jako vyšitý, u kterého se dá oddechnout i pobavit.(13.4.2014)

Průmerný film s vtipnými scény ( dortová bitva...) , ale i dost s nudnými scénami. 50%. Nejvíc se mi ve filmu líbila Ciara Bravo a Ariana Grande. Jinak ostatní herci nic moc extra nepředvedli.(4.9.2014)

Docela mě překvapilo, že je v tomhle TV filmu hodně Nickelodeonských hvězd (tedy alespoň těch dřívějších). Munck, Grande, McCurdy, Bravo a další. Podle mě je to skvělý pohodový oddechový film, u kterého se každý pobaví. Pár sem tam zaskočí ty vtipné scény a příběh není špatný. Prostě pohodový film, Grande, McCurdy nebo i Munck překvapili, obsazení je sympatické, a tenhle film doporučuju. I když musím říct, že Grande v podstatě táhne film (kdo by její postavu nemiloval? :D).(10.5.2015)

Celej super film , i když je to pro mladší generaci , tak jsem se u něj bavila . Má to sice své mouchy a hodně věcí je tam nesmyslných , ale jako zábava je to super .(21.6.2016)