Heart no kuni no Alice: Wonderful Wonder World

• Japonsko

ハートの国のアリス ~Wonderful Wonder World~

Alice in the Country of Hearts: Wonderful Wonder World

(neoficiální název)

Animovaný / Dobrodružný / Fantasy / Romantický

Japonsko, 2011, 85 min

• Frantisek.Fu

0%(18.4.2018)

• blondboss

Aká by to bola svetoznáma rozprávková predloha bez trápnej japonskej napodobeniny, ktorá sa nemohla brať vážne už len pri zrode takejto myšlienky. Animácie otrasné, dejovo katastrofálne a navyše z pôvodnej predlohy sa zachovalo pramálo. Treba uznať, že Japonci si to ako inak natočili po svojom a neriešili, či to má nejaký význam alebo obsah, hlavne, že majú svoju vlastnú verziu. 20 %(2.12.2017)

• Puslanka

Jakási inovace Alenky v říši divů? "Zneužití" mých oblíbených charakterů do vlastního příběhu je pro mě vždy velmi atraktivní. Bohužel film je jen jeden velký chaos. Na začátku rychlé shrnutí a představení postav. Pak už se říše zázraků ukáže v celém svém světle, protože nic zázračně nedává smysl. Stále přemýšlím, jestli měl film vůbec nějaký příběh nebo se skládal jen z nedostatečně propojených scén...(24.7.2015)

• umisk

WTF? Ehm, Alenka pojaponsku. Tohle se autorovi zdálo, když při četbě Alice in wonderland usnul na záchodě.(5.4.2013)